XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 16:30 OFK Beograd - Sopot 2:0
2 30.08.2017 16:30 Sopot - BSK Borča 0:0
3 02.09.2017 11:00 GSP Polet Dorćol - Sopot 2:0
4 10.09.2017 16:00 Sopot - Žarkovo 0:4
5 16.09.2017 16:00 Kolubara - Sopot 2:2
6 23.09.2017 15:30 Sopot - Stepojevac Vaga 2:1
7 01.10.2017 11:00 Grafičar - Sopot 4:1
8 07.10.2017 14:30 Sopot - BSK Batajnica 3:1
9 14.10.2017 14:30 Lokomotiva - Sopot 3:0
10 21.10.2017 13:30 Sopot - Radnički (NB) 0:1
11 29.10.2017 13:30 Jedinstvo - Sopot 2:1
12 04.11.2017 13:30 Sopot - IMT 2:3
13 12.11.2017 11:00 Prva Iskra - Sopot 3:2
14 18.11.2017 13:00 Sopot - Radnički (O) 0:1
15 25.11.2017 10:00 BASK - Sopot 1:1
16 10.03.2018 14:30 Sopot - OFK Beograd 0:1
17 17.03.2018 14:30 BSK Borča - Sopot 1:1
18 27.03.2018 15:00 Sopot - GSP Polet Dorćol 0:0
19 01.04.2018 11:00 Žarkovo - Sopot 2:0
20 07.04.2018 16:00 Sopot - Kolubara 0:1
21 11.04.2018 16:00 Stepojevac Vaga - Sopot 3:2
22 14.04.2018 16:00 Sopot - Grafičar 0:1
23 22.04.2018 16:00 BSK Batajnica - Sopot 0:1
24 28.04.2018 16:30 Sopot - Lokomotiva 0:2
25 05.05.2018 16:30 Radnički (NB) - Sopot 0:0
26 12.05.2018 16:30 Sopot - Jedinstvo 2:0
27 16.05.2018 16:30 IMT - Sopot 2:0
28 19.05.2018 16:30 Sopot - Prva Iskra 5:2
29 26.05.2018 17:00 Radnički (O) - Sopot 1:0
30 02.06.2018 17:00 Sopot - BASK 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Žarkovo 30 25 3 2 78
2 Grafičar 30 17 8 5 59
3 OFK Beograd 30 17 6 7 57
4 Lokomotiva 30 15 8 7 53
5 Radnički (O) 30 15 7 8 52
6 Radnički (NB) 30 12 10 8 46
7 BASK 30 11 9 10 42
8 IMT 30 12 6 12 42
9 BSK Borča 30 11 8 11 41
10 Kolubara 30 10 9 11 39
11 GSP Polet Dorćol 30 9 9 12 36
12 Jedinstvo 30 8 8 14 32
13 Stepojevac Vaga 30 6 8 16 26
14 Prva Iskra 30 7 5 18 26
15 Baraž Sopot 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK Batajnica 30 0 10 20 10
nikola911 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikola911 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
ACMilan13 je podelio utakmicu