XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 16:30 Lokomotiva - BSK Batajnica 2:0
2 30.08.2017 16:30 BSK Batajnica - Jedinstvo 1:1
3 03.09.2017 16:30 Prva Iskra - BSK Batajnica 3:0
4 10.09.2017 16:00 BSK Batajnica - BASK 0:0
5 16.09.2017 16:00 BSK Borča - BSK Batajnica 3:1
6 24.09.2017 15:30 BSK Batajnica - Žarkovo 0:2
7 01.10.2017 15:30 Stepojevac Vaga - BSK Batajnica 1:1
8 07.10.2017 14:30 Sopot - BSK Batajnica 3:1
9 15.10.2017 14:30 BSK Batajnica - Radnički (NB) 0:0
10 21.10.2017 13:30 IMT - BSK Batajnica 0:0
11 29.10.2017 13:30 BSK Batajnica - Radnički (O) 1:3
12 04.11.2017 13:30 OFK Beograd - BSK Batajnica 2:0
13 12.11.2017 13:00 BSK Batajnica - GSP Polet Dorćol 0:0
14 18.11.2017 13:00 Kolubara - BSK Batajnica 2:0
15 26.11.2017 13:00 BSK Batajnica - Grafičar 1:1
16 11.03.2018 14:30 BSK Batajnica - Lokomotiva 0:2
17 18.03.2018 14:30 Jedinstvo - BSK Batajnica 2:0
18 28.03.2018 16:00 BSK Batajnica - Prva Iskra 1:1
19 31.03.2018 10:00 BASK - BSK Batajnica 4:2
20 08.04.2018 16:00 BSK Batajnica - BSK Borča 2:2
21 11.04.2018 16:00 Žarkovo - BSK Batajnica 3:0
22 15.04.2018 16:00 BSK Batajnica - Stepojevac Vaga 0:1
23 22.04.2018 16:00 BSK Batajnica - Sopot 0:1
24 28.04.2018 16:30 Radnički (NB) - BSK Batajnica 1:0
25 06.05.2018 16:30 BSK Batajnica - IMT 0:6
26 12.05.2018 16:30 Radnički (O) - BSK Batajnica 5:0
27 16.05.2018 16:30 BSK Batajnica - OFK Beograd 0:5
28 19.05.2018 11:00 GSP Polet Dorćol - BSK Batajnica 5:2
29 26.05.2018 17:00 BSK Batajnica - Kolubara 1:1
30 02.06.2018 17:00 Grafičar - BSK Batajnica 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Žarkovo 30 25 3 2 78
2 Grafičar 30 17 8 5 59
3 OFK Beograd 30 17 6 7 57
4 Lokomotiva 30 15 8 7 53
5 Radnički (O) 30 15 7 8 52
6 Radnički (NB) 30 12 10 8 46
7 BASK 30 11 9 10 42
8 IMT 30 12 6 12 42
9 BSK Borča 30 11 8 11 41
10 Kolubara 30 10 9 11 39
11 GSP Polet Dorćol 30 9 9 12 36
12 Jedinstvo 30 8 8 14 32
13 Stepojevac Vaga 30 6 8 16 26
14 Prva Iskra 30 7 5 18 26
15 Baraž Sopot 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK Batajnica 30 0 10 20 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu