XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Vinogradar - Preporod 2:1
2 26.08.2018 17:00 Đurđin - Preporod 1:2
3 02.09.2018 16:30 Preporod - Njegoš 1:0
4 08.09.2018 16:30 Panonija IM Topola - Preporod 1:3
5 16.09.2018 16:00 Preporod - Vojvodina 0:0
6 22.09.2018 16:00 Sloga - Preporod 5:3
7 30.09.2018 15:30 Preporod - Proleter (Nj) 1:1
8 10.10.2018 15:30 Senta - Preporod 3:1
9 14.10.2018 15:00 Preporod - Sutjeska 2:3
10 20.10.2018 15:00 Napredak - Preporod 5:2
11 28.10.2018 13:30 Preporod - Iskra 0:2
12 03.11.2018 13:30 Radnički 1905 - Preporod 7:0
13 11.11.2018 13:00 Preporod - Proleter (RS) 2:3
14 17.11.2018 13:00 Obilić - Preporod 4:0
15 25.11.2018 13:00 Preporod - Jadran 1:2
16 10.03.2019 15:00 Preporod - Vinogradar 2:0
17 17.03.2019 15:30 Preporod - Đurđin 1:0
18 23.03.2019 15:30 Njegoš - Preporod 5:0
19 31.03.2019 16:30 Preporod - Panonija IM Topola 0:1
20 07.04.2019 16:30 Vojvodina - Preporod 9:0
21 14.04.2019 16:30 Preporod - Sloga 1:0
22 21.04.2019 17:00 Proleter (Nj) - Preporod 6:2
23 28.04.2019 17:00 Preporod - Senta 1:4
24 05.05.2019 17:00 Sutjeska - Preporod 4:0
25 12.05.2019 17:00 Preporod - Napredak 1:0
26 15.05.2019 17:00 Iskra - Preporod 2:0
27 19.05.2019 17:00 Preporod - Radnički 1905 2:1
28 25.05.2019 17:00 Proleter (RS) - Preporod 4:1
29 02.06.2019 17:00 Preporod - Obilić 2:6
30 08.06.2019 17:00 Jadran - Preporod 3:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 30 23 5 2 74
2 Iskra 30 22 4 4 70
3 Proleter (RS) 30 19 3 8 60
4 Radnički 1905 30 17 4 9 55
5 Njegoš 30 14 4 12 46
6 Jadran 30 12 6 12 42
7 Vinogradar 30 11 6 13 39
8 Obilić 30 11 4 15 37
9 Senta 30 11 4 15 37
10 Đurđin 30 10 6 14 36
11 Proleter (Nj) 30 10 6 14 36
12 Sutjeska 30 11 3 16 36
13 Napredak 30 9 7 14 34
14 Preporod 30 9 2 19 29
15 Panonija IM Topola 30 8 5 17 29
16 Sloga 30 7 3 20 24
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu