29.10
13:30
Provo
Loznica
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Provo | 2 : 2 | Loznica | |||||
29.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Železničar
0
2
|
29.10.2017 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Železničar |
29.10
14:00
Radan
Trajal
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Radan | 1 : 1 | Trajal |
29.10
14:00
Borac (S)
Radnički (ZR)
0
2
|
29.10.2017 14:00 | Borac (S) | 0 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
29.10
14:00
Dunav
Železničar
0
1
|
29.10.2017 14:00 | Dunav | 0 : 1 | Železničar |
29.10
13:30
Jedinstvo
Sopot
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sopot | |||||
29.10
11:00
Žarkovo
GSP Polet Dorćol
2
0
|
29.10.2017 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
29.10
13:30
Stepojevac Vaga
OFK Beograd
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
29.10
13:30
BSK Batajnica
Radnički (O)
1
3
|
29.10.2017 13:30 | BSK Batajnica | 1 : 3 | Radnički (O) |
29.10
13:30
Bane
Trepča
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Bane | 1 : 0 | Trepča | |||||
29.10
13:30
Karađorđe (R)
Ovčar
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Karađorđe (R) | 3 : 0 | Ovčar | |||||
29.10
13:30
Sloboda (Č)
LFK Mladost
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Sloboda (Č) | 2 : 2 | LFK Mladost | |||||
29.10
13:30
Jošanica
Dragačevo
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Jošanica | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
29.10
13:30
Orlovac
Goč
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Orlovac | 1 : 2 | Goč |
29.10
13:30
Udarnik
Napredak
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Udarnik | 1 : 0 | Napredak | |||||
29.10
13:30
Homoljac
Gruža
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Homoljac | 3 : 1 | Gruža | |||||
29.10
13:30
Zvižd
Petar Dobrnjac
6
0
|
29.10.2017 13:30 | Zvižd | 6 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
29.10
13:30
Mladi radnik (R)
Borac (Ž)
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladi radnik (R) | 4 : 1 | Borac (Ž) | |||||
29.10
13:30
Mladi borac
RSK
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Mladi borac | 1 : 0 | RSK | |||||
29.10
13:30
Šumadija
Proleter 1976
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Šumadija | 0 : 2 | Proleter 1976 |
29.10
13:30
Polimlje
Zadrugar
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Polimlje | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
29.10
13:30
Sloga (S)
OFK Divci
4
2
|
29.10.2017 13:30 | Sloga (S) | 4 : 2 | OFK Divci | |||||
29.10
13:30
OFK Osečina
Radnički Stobex
3
1
|
29.10.2017 13:30 | OFK Osečina | 3 : 1 | Radnički Stobex | |||||
29.10
13:30
Borac
Ribnica
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Borac | 1 : 0 | Ribnica |
29.10
11:00
Tanasko Rajić
Budućnost (O)
2
2
|
29.10.2017 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 2 | Budućnost (O) | |||||
29.10
14:00
OFK Brzi Brod
Morava (VH)
3
1
|
29.10.2017 14:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 1 | Morava (VH) | |||||
29.10
14:00
Vlasina
Pčinja
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Vlasina | 1 : 2 | Pčinja | |||||
29.10
14:00
Jablanica
Balkanski
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Jablanica | 2 : 3 | Balkanski | |||||
29.10
14:00
OFK Niš
Pusta Reka
2
1
|
29.10.2017 14:00 | OFK Niš | 2 : 1 | Pusta Reka |
29.10
14:00
Brodoremont
Rudar Alpos
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Brodoremont | 3 : 1 | Rudar Alpos | |||||
29.10
14:00
Hajduk Veljko
Kablovi
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Kablovi | |||||
29.10
14:00
Timočanin
Svrljig
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Timočanin | 2 : 0 | Svrljig | |||||
29.10
14:00
Bukovik
Malošište
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Bukovik | 2 : 1 | Malošište | |||||
29.10
14:00
Moravica
Zaplanjac
1
3
|
29.10.2017 14:00 | Moravica | 1 : 3 | Zaplanjac | |||||
29.10
11:00
Sloga
Naša krila
2
1
|
29.10.2017 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Naša krila | |||||
29.10
14:00
Majdanpek
Đerdap
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Majdanpek | 2 : 1 | Đerdap |
29.10
14:00
OFK Lugomir
Jastrebac
3
1
|
29.10.2017 14:00 | OFK Lugomir | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
29.10
14:00
Napredak
Poljoprivrednik
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Napredak | 3 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
29.10
14:00
Bošnjane
OFK Kosanica
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Bošnjane | 1 : 2 | OFK Kosanica | |||||
29.10
14:00
Žitorađa
Župa
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Žitorađa | 2 : 1 | Župa | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo
Levač
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Levač |
29.10
14:00
Polet
Begej
1
5
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 1 : 5 | Begej | |||||
29.10
14:00
Mladost (O)
Sloboda (NK)
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (O) | 2 : 1 | Sloboda (NK) |
29.10
14:00
Borac (Š)
Hajduk (D)
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Borac (Š) | 3 : 1 | Hajduk (D) | |||||
29.10
10:00
Index
LSK Laćarak
0
2
|
29.10.2017 10:00 | Index | 0 : 2 | LSK Laćarak | |||||
29.10
14:00
Borac (NS)
Hajduk (Č)
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Borac (NS) | 1 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
29.10
14:00
Sremac
Podunavac
4
3
|
29.10.2017 14:00 | Sremac | 4 : 3 | Podunavac | |||||
29.10
14:00
Kupinovo
Kabel
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Kupinovo | 1 : 2 | Kabel |
29.10
14:00
Tekstilac
Mladost Apa
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Tekstilac | 1 : 1 | Mladost Apa | |||||
29.10
14:00
Tavankut
Zadrugar
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Tavankut | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
29.10
14:00
Tisa
BSK
5
1
|
29.10.2017 14:00 | Tisa | 5 : 1 | BSK | |||||
29.10
14:00
Preporod
Srbobran
1
3
|
29.10.2017 14:00 | Preporod | 1 : 3 | Srbobran | |||||
29.10
14:00
Mladost (BP)
Sloga (Č)
5
2
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (BP) | 5 : 2 | Sloga (Č) |
29.10
13:30
Crvena Zvezda
Rakovica
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | Rakovica | |||||
29.10
13:30
Zvezdara
Srem
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Srem | |||||
29.10
13:30
Leštane
Torlak
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Leštane | 2 : 1 | Torlak | |||||
29.10
10:00
Borac
TEK Sloga
1
2
|
29.10.2017 10:00 | Borac | 1 : 2 | TEK Sloga | |||||
29.10
16:00
Turbina
Balkan
4
0
|
29.10.2017 16:00 | Turbina | 4 : 0 | Balkan | |||||
29.10
13:30
Sremčica
Budućnost
5
2
|
29.10.2017 13:30 | Sremčica | 5 : 2 | Budućnost |
29.10
13:30
Naftagas (B)
Vojvodina (NM)
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Naftagas (B) | 0 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
29.10
13:30
Vojvodina (B)
Krajina
0
4
|
29.10.2017 13:30 | Vojvodina (B) | 0 : 4 | Krajina | |||||
29.10
13:30
Crvena zvezda (VS)
Mladost (BD)
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
29.10
13:30
Crvena Zvezda (RS)
Lehel
7
1
|
29.10.2017 13:30 | Crvena Zvezda (RS) | 7 : 1 | Lehel | |||||
29.10
13:30
Omladinac FAM
Bilećanin
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Omladinac FAM | 1 : 1 | Bilećanin |
29.10
14:00
OFK Bratstvo
Hajduk
3
0
|
29.10.2017 14:00 | OFK Bratstvo | 3 : 0 | Hajduk | |||||
29.10
14:00
Kolare
OFK Batinac
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Kolare | 2 : 0 | OFK Batinac | |||||
29.10
14:00
OFK Tekstilac
Resavac
1
3
|
29.10.2017 14:00 | OFK Tekstilac | 1 : 3 | Resavac | |||||
29.10
14:00
Mladost (S)
Dragocvet
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (S) | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
29.10
14:00
Bratstvo
Rembas
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Rembas | |||||
29.10
14:00
Mladi radnik
Juhor
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Juhor | |||||
29.10
14:00
Kušiljevo
Napredak
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Kušiljevo | 3 : 1 | Napredak |
29.10
14:00
Borac (St)
Sloga (BNS)
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Borac (St) | 1 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
29.10
14:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo Stević
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Vojvodina (S) | 3 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
29.10
14:00
Vojvodina (Cr)
Jugoslavija
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Vojvodina (Cr) | 2 : 3 | Jugoslavija | |||||
29.10
14:00
Vulturul
Radnički (B)
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Vulturul | 2 : 1 | Radnički (B) | |||||
29.10
14:00
Strela
Vojvodina (CC)
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Strela | 2 : 0 | Vojvodina (CC) |
29.10
14:00
Graničar 1924
Borac (M)
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Graničar 1924 | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
29.10
14:00
Hrtkovci
Borac (K)
1
4
|
29.10.2017 14:00 | Hrtkovci | 1 : 4 | Borac (K) | |||||
29.10
14:00
Železničar
Napredak (P)
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Železničar | 4 : 0 | Napredak (P) | |||||
29.10
14:00
Ljukovo
1. Maj Ruma
0
7
|
29.10.2017 14:00 | Ljukovo | 0 : 7 | 1. Maj Ruma |
29.10
13:30
Kula
Hajduk Junior
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Kula | 2 : 0 | Hajduk Junior | |||||
29.10
13:30
Slavija
Rusin
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Slavija | 0 : 0 | Rusin | |||||
29.10
13:30
Stari Grad
Mladost (K)
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Stari Grad | 4 : 0 | Mladost (K) | |||||
29.10
13:30
Lipar
ŽAK
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Lipar | 3 : 0 | ŽAK | |||||
29.10
13:30
Budućnost (M)
Hercegovac
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost (M) | 2 : 0 | Hercegovac |
29.10
13:00
Napredak
Iskra
0
2
|
29.10.2017 13:00 | Napredak | 0 : 2 | Iskra | |||||
29.10
13:00
Sutjeska
Jadran
2
1
|
29.10.2017 13:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Jadran | |||||
29.10
13:00
Proleter (NJ)
Panonija IM Topola
1
4
|
29.10.2017 13:00 | Proleter (NJ) | 1 : 4 | Panonija IM Topola |
29.10
14:00
BSK
Rudna Glava
5
0
|
29.10.2017 14:00 | BSK | 5 : 0 | Rudna Glava | |||||
29.10
11:00
Ključ
Blizna
1
1
|
29.10.2017 11:00 | Ključ | 1 : 1 | Blizna | |||||
29.10
14:00
Polom
Zlot
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Polom | 3 : 1 | Zlot | |||||
29.10
14:00
Branik
Deli Jovan
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Branik | 0 : 0 | Deli Jovan | |||||
29.10
14:00
Radnički
Slatina
1
3
|
29.10.2017 14:00 | Radnički | 1 : 3 | Slatina |
29.10
13:30
Borac (P)
Heroj Polet
5
2
|
29.10.2017 13:30 | Borac (P) | 5 : 2 | Heroj Polet | |||||
29.10
13:30
Šumadinac
Borac (O)
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Borac (O) | |||||
29.10
13:30
Poštar Zvezdara
PKB (PS)
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 1 | PKB (PS) | |||||
29.10
11:00
13. Maj
Sinđelić
3
1
|
29.10.2017 11:00 | 13. Maj | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
29.10
13:30
Komgrap
Zmaj
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Komgrap | 1 : 2 | Zmaj | |||||
29.10
13:30
Institut
Dunav
2
6
|
29.10.2017 13:30 | Institut | 2 : 6 | Dunav |
29.10
13:30
Urovci
Zabrežje
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Urovci | 0 : 3 | Zabrežje | |||||
29.10
10:00
Radnički (R)
Radnički (D)
4
0
|
29.10.2017 10:00 | Radnički (R) | 4 : 0 | Radnički (D) | |||||
29.10
13:30
Rušanj
Mladost (B)
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Rušanj | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
29.10
13:30
Lisović
Mladost (C)
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Lisović | 0 : 0 | Mladost (C) | |||||
29.10
13:30
Strelac
Budućnost
4
4
|
29.10.2017 13:30 | Strelac | 4 : 4 | Budućnost | |||||
29.10
13:30
BSK
Šumadija
2
1
|
29.10.2017 13:30 | BSK | 2 : 1 | Šumadija |
29.10
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
3
9
|
29.10.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 9 | Kosmaj | |||||
29.10
13:30
Ropočevo
Boleč
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Ropočevo | 0 : 0 | Boleč | |||||
29.10
13:30
Dunavac
Kovačevac
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Dunavac | 4 : 0 | Kovačevac | |||||
29.10
13:30
Vrčin
Šumadija
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Vrčin | 1 : 2 | Šumadija |
29.10
14:00
Cer
Cerić
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Cer | 3 : 0 | Cerić | |||||
29.10
14:00
Majur
Vidojevica
4
2
|
29.10.2017 14:00 | Majur | 4 : 2 | Vidojevica | |||||
29.10
14:00
Mladi Borac
Sindjelić
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Sindjelić | |||||
29.10
14:00
Mladost (PR)
Mladost (DD)
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (PR) | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (ŠT)
Jevremovac
4
3
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (ŠT) | 4 : 3 | Jevremovac | |||||
29.10
14:00
Radnički Šabački
Podrinje
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Podrinje | |||||
29.10
14:00
Sloga
Duško
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Duško |
29.10
13:30
ŽSK
Bare
4
0
|
29.10.2017 13:30 | ŽSK | 4 : 0 | Bare | |||||
29.10
13:30
Mladost MG
Junkovac
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost MG | 2 : 1 | Junkovac | |||||
29.10
13:30
Vinča
Banja
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Vinča | 2 : 0 | Banja | |||||
29.10
13:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
7
2
|
29.10.2017 13:30 | Trnava | 7 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
29.10
13:30
Borac
Šumadinac
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Borac | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
29.10
13:30
Aranđelovac
Omladinac (DR)
6
4
|
29.10.2017 13:30 | Aranđelovac | 6 : 4 | Omladinac (DR) | |||||
29.10
13:30
Partizan
Šatornja
6
0
|
29.10.2017 13:30 | Partizan | 6 : 0 | Šatornja |
29.10
14:00
Umac
Jedinstvo (Š)
6
0
|
29.10.2017 14:00 | Umac | 6 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
29.10
14:00
Mladost (V)
Jedinstvo (GS)
2
4
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (V) | 2 : 4 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.10
14:00
Bobište
Mladi borac
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Bobište | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
29.10
14:00
OFK Brza
Železničar
3
0
|
29.10.2017 14:00 | OFK Brza | 3 : 0 | Železničar | |||||
29.10
14:00
Polet
Sloga
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.10
14:00
Čekmin
Vučje
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Čekmin | 0 : 0 | Vučje | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (G)
Progres
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Progres | |||||
29.10
14:00
Zloćudovo
Kumarevo 65
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Zloćudovo | 3 : 1 | Kumarevo 65 |
29.10
13:30
Crvena zvezda
7. Juli
3
2
|
29.10.2017 13:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | 7. Juli | |||||
29.10
13:30
Osipaonica
Polet
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Osipaonica | 0 : 0 | Polet | |||||
29.10
13:30
Pobeda
Proleter 1947
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Pobeda | 0 : 2 | Proleter 1947 | |||||
29.10
13:30
SASK
Obilić
1
0
|
29.10.2017 13:30 | SASK | 1 : 0 | Obilić | |||||
29.10
13:30
Vrbovac
Radnik
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Vrbovac | 4 : 1 | Radnik | |||||
29.10
13:30
Šumadija
Borac
3
6
|
29.10.2017 13:30 | Šumadija | 3 : 6 | Borac | |||||
29.10
13:30
Cerovac
Sloboda
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Cerovac | 0 : 0 | Sloboda | |||||
29.10
13:30
Sloga
Podunavac
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Sloga | 0 : 0 | Podunavac |
29.10
14:30
Mladost (P)
Jedinstvo (K)
2
1
|
29.10.2017 14:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
29.10
14:30
Napredak
Parmenac
1
1
|
29.10.2017 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Parmenac | |||||
29.10
14:30
Šumadija 1923
Omladinac (Z)
2
1
|
29.10.2017 14:30 | Šumadija 1923 | 2 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
29.10
14:30
Zadrugar
Polet (T)
1
0
|
29.10.2017 14:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
29.10
14:30
Rudar
Prijevor
1
7
|
29.10.2017 14:30 | Rudar | 1 : 7 | Prijevor | |||||
29.10
14:30
Lunjevica
Backovac Junajted
2
0
|
29.10.2017 14:30 | Lunjevica | 2 : 0 | Backovac Junajted | |||||
29.10
14:30
Brezak 1936
Jedinstvo (GG)
0
3
|
29.10.2017 14:30 | Brezak 1936 | 0 : 3 | Jedinstvo (GG) |
29.10
13:30
Sloga (D)
Ribnik
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Ribnik | |||||
29.10
13:30
Šanac
Sloga (M)
0
1
|
29.10.2017 13:30 | Šanac | 0 : 1 | Sloga (M) | |||||
29.10
13:30
Kupci
13. April
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Kupci | 0 : 2 | 13. April | |||||
29.10
13:30
Vinogradar
Parunovac
7
0
|
29.10.2017 13:30 | Vinogradar | 7 : 0 | Parunovac | |||||
29.10
13:30
FUD
Mačkovac
2
0
|
29.10.2017 13:30 | FUD | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
29.10
13:30
Donji Kopaonik
Jastrebac
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Donji Kopaonik | 1 : 2 | Jastrebac | |||||
29.10
13:30
Juhor
Blagotin
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Juhor | 3 : 1 | Blagotin |
29.10
13:30
Borac (K)
Rudar (S)
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Rudar (S) | |||||
29.10
13:30
Mlava (ML)
Zadrugar (T)
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
29.10
13:30
Budućnost (V)
Napredak 1936
6
0
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost (V) | 6 : 0 | Napredak 1936 | |||||
29.10
13:30
Radnik
Sloga (B)
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Radnik | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
29.10
13:30
Mladost (B)
Makce
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Makce |
29.10
14:00
Gnjilan
Padež
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Gnjilan | 2 : 3 | Padež | |||||
29.10
14:00
Rajko Mitić
Mladost
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Rajko Mitić | 3 : 0 | Mladost | |||||
29.10
14:00
Zadrugar
Zvezda
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Zvezda | |||||
29.10
14:00
Dragoš
Senjak
2
4
|
29.10.2017 14:00 | Dragoš | 2 : 4 | Senjak |
29.10
14:00
Stubal
Rudar
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Stubal | 1 : 2 | Rudar | |||||
29.10
14:00
OFK Ras
Granit
3
1
|
29.10.2017 14:00 | OFK Ras | 3 : 1 | Granit | |||||
29.10
14:00
Ibar
Ribnica
3
2
|
29.10.2017 14:00 | Ibar | 3 : 2 | Ribnica | |||||
29.10
14:00
Mataruge
Proleter
3
3
|
29.10.2017 14:00 | Mataruge | 3 : 3 | Proleter | |||||
29.10
14:00
Budućnost
Borac
5
2
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost | 5 : 2 | Borac | |||||
29.10
14:00
Popovići
Real
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Popovići | 1 : 2 | Real | |||||
29.10
14:00
Novi Pazar 1928
Omladinac
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Novi Pazar 1928 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Radnik
Polet
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Radnik | 2 : 2 | Polet |
29.10
13:30
Železničar
Lauš
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Železničar | 2 : 0 | Lauš | |||||
29.10
13:30
Lazarica
Višesava
6
1
|
29.10.2017 13:30 | Lazarica | 6 : 1 | Višesava | |||||
29.10
13:30
Perućac
Prvi partizan
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Perućac | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo
Omladinac
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Omladinac | |||||
29.10
13:30
Čajetina
Polet
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Čajetina | 3 : 1 | Polet | |||||
29.10
13:30
Jasen
Savinac
5
1
|
29.10.2017 13:30 | Jasen | 5 : 1 | Savinac |
29.10
13:30
Mladost
Junior Novo Naselje
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
29.10
13:30
ZSK
Banjani
3
1
|
29.10.2017 13:30 | ZSK | 3 : 1 | Banjani | |||||
29.10
13:30
Ribnikar
OFK Jabučje
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Ribnikar | 2 : 0 | OFK Jabučje | |||||
29.10
13:30
Trlić
Tulari
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Trlić | 1 : 1 | Tulari | |||||
29.10
13:30
Kačer
Pepeljevac
4
2
|
29.10.2017 13:30 | Kačer | 4 : 2 | Pepeljevac | |||||
29.10
13:30
Iskra
Tešnjar
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Iskra | 1 : 0 | Tešnjar |
29.10
14:00
Palilula
Sloga
4
3
|
29.10.2017 14:00 | Palilula | 4 : 3 | Sloga | |||||
29.10
14:00
Radnički 1947
Rasovača
3
4
|
29.10.2017 14:00 | Radnički 1947 | 3 : 4 | Rasovača | |||||
29.10
14:00
Doljevac 1971
Mladost (B)
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Doljevac 1971 | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
29.10
14:00
Moravac (ZT)
Jedinstvo GVD
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Moravac (ZT) | 4 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
29.10
14:00
Zemljoradnik
Moravac (Č)
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Moravac (Č) | |||||
29.10
14:00
Crvena zvezda
Naisus 1977
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Naisus 1977 |
29.10
14:00
Rudar
Vulkan 1963
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
29.10
14:00
Stevan Nešticki
Crvena zastava
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Stevan Nešticki | 2 : 0 | Crvena zastava | |||||
29.10
14:00
Vrtište
Morava
3
4
|
29.10.2017 14:00 | Vrtište | 3 : 4 | Morava | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (GM)
Sloboda
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
29.10
14:00
Budućnost
Proleter (DV)
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost | 1 : 1 | Proleter (DV) |
29.10
13:30
Tatra
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Tatra | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
29.10
13:30
Bačka 1923
Sofeks
1
4
|
29.10.2017 13:30 | Bačka 1923 | 1 : 4 | Sofeks | |||||
29.10
13:30
Proleter
Petrovaradin
2
4
|
29.10.2017 13:30 | Proleter | 2 : 4 | Petrovaradin | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo (G)
Veternik
0
4
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 4 | Veternik | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo (R)
Vinogradar
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 0 | Vinogradar |
29.10
14:00
OFK Rtanj
Bučje
3
0
|
29.10.2017 14:00 | OFK Rtanj | 3 : 0 | Bučje | |||||
29.10
14:00
Sloga
Trebič
2
6
|
29.10.2017 14:00 | Sloga | 2 : 6 | Trebič | |||||
29.10
14:00
Mladost
Kosovo
0
7
|
29.10.2017 14:00 | Mladost | 0 : 7 | Kosovo | |||||
29.10
14:00
Graničar
Midžor
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Graničar | 1 : 1 | Midžor | |||||
29.10
14:00
Malinik
Osnić
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Malinik | 0 : 0 | Osnić | |||||
29.10
14:00
Rudar (VČ)
OFK Knjaz
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Rudar (VČ) | 0 : 0 | OFK Knjaz | |||||
29.10
14:00
OFK 019
Omladinac
3
0
|
29.10.2017 14:00 | OFK 019 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Rgotina
Radnički (L)
0
2
|
29.10.2017 14:00 | Rgotina | 0 : 2 | Radnički (L) |
29.10
Spartak
Kosovac
2
0
|
29.10.2017 | Spartak | 2 : 0 | Kosovac | |||||
29.10
Omladinac
Borac
2
1
|
29.10.2017 | Omladinac | 2 : 1 | Borac | |||||
29.10
Partizanski put
Kaćuša
0
5
|
29.10.2017 | Partizanski put | 0 : 5 | Kaćuša | |||||
29.10
Real
Mladost 1982
3
0
|
29.10.2017 | Real | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
29.10
NS Tatko
Svetlost Badnjevac
2
2
|
29.10.2017 | NS Tatko | 2 : 2 | Svetlost Badnjevac |
29.10
14:30
Ternoci
Mladost (S)
3
1
|
29.10.2017 14:30 | Ternoci | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
29.10
14:30
Vihor
OFK Rota
8
0
|
29.10.2017 14:30 | Vihor | 8 : 0 | OFK Rota | |||||
29.10
14:30
Lugina
Biljači
5
1
|
29.10.2017 14:30 | Lugina | 5 : 1 | Biljači | |||||
29.10
14:30
BSK Bujanovac
OFK Alakince
4
5
|
29.10.2017 14:30 | BSK Bujanovac | 4 : 5 | OFK Alakince | |||||
29.10
14:30
FSU Južna pruga
Čelik
7
0
|
29.10.2017 14:30 | FSU Južna pruga | 7 : 0 | Čelik | |||||
29.10
14:30
Pavlovac
Mladost (B)
1
4
|
29.10.2017 14:30 | Pavlovac | 1 : 4 | Mladost (B) |
29.10
14:00
Radnički
Gracko
0
3
|
29.10.2017 14:00 | Radnički | 0 : 3 | Gracko |
29.10
14:00
Mladost
Jedinstvo (D)
6
2
|
29.10.2017 14:00 | Mladost | 6 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
29.10
14:00
Tavnik
Lazac
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Tavnik | 2 : 2 | Lazac | |||||
29.10
14:00
Napredak
Gruža
5
4
|
29.10.2017 14:00 | Napredak | 5 : 4 | Gruža | |||||
29.10
14:00
Borac (A)
Magnohrom
6
1
|
29.10.2017 14:00 | Borac (A) | 6 : 1 | Magnohrom | |||||
29.10
14:00
Metalac
Partizan
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Metalac | 1 : 1 | Partizan | |||||
29.10
14:00
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | Mineral 2015 |
29.10
14:00
Omladinski
15. Avgust 1950
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Omladinski | 4 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
29.10
14:00
Šumadija
Omladinac
4
4
|
29.10.2017 14:00 | Šumadija | 4 : 4 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Pomoravlje
Mladost (J)
6
4
|
29.10.2017 14:00 | Pomoravlje | 6 : 4 | Mladost (J) | |||||
29.10
14:00
Javor
Moravac
5
1
|
29.10.2017 14:00 | Javor | 5 : 1 | Moravac |
29.10
14:00
Vinorača
Sloga
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Vinorača | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.10
14:00
Budućnost (Đ)
Sinđelić 1934
0
1
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost (Đ) | 0 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
29.10
14:00
Mladost (K)
Morava (KS)
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | Morava (KS) | |||||
29.10
14:00
Mladost (D)
Mladost (G)
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
29.10
14:00
Šumadinac
Kupinovac
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Kupinovac | |||||
29.10
14:00
Morava (R)
Jedinstvo
3
2
|
29.10.2017 14:00 | Morava (R) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.10
14:00
Mladost (T)
Šantarovac
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Šantarovac |
29.10
14:00
Graničar (K)
Fruškogorac
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Graničar (K) | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
29.10
14:00
Mitros
Sloga
0
0
|
29.10.2017 14:00 | Mitros | 0 : 0 | Sloga | |||||
29.10
14:00
Hajduk
Napredak
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Hajduk | 1 : 0 | Napredak | |||||
29.10
14:00
OFK Zeka Buljubaša
Donji Petrovci
0
1
|
29.10.2017 14:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 1 | Donji Petrovci | |||||
29.10
10:00
Fruška Gora
OFK Bikić
1
3
|
29.10.2017 10:00 | Fruška Gora | 1 : 3 | OFK Bikić | |||||
29.10
14:00
Sloboda
Polet
0
7
|
29.10.2017 14:00 | Sloboda | 0 : 7 | Polet |
29.10
14:00
Ševac
Janošik
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Ševac | 4 : 1 | Janošik | |||||
29.10
14:00
Potporanj
Partizan (K)
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Potporanj | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
29.10
14:00
Borac (VG)
Ratar
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Borac (VG) | 1 : 1 | Ratar | |||||
29.10
14:00
Polet
Karaš (K)
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 3 : 0 | Karaš (K) | |||||
29.10
14:00
Budućnost (A)
Hajdučica
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost (A) | 4 : 0 | Hajdučica | |||||
29.10
14:00
Borac (VS)
Dobrica
7
2
|
29.10.2017 14:00 | Borac (VS) | 7 : 2 | Dobrica |
29.10
14:00
Mundial
Slavia
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Mundial | 1 : 0 | Slavia | |||||
29.10
14:00
Polet
Omladinac 1927
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 2 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
29.10
14:00
Pobeda
Unirea
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Pobeda | 2 : 0 | Unirea | |||||
29.10
14:00
Spartak 1911
Glogonj
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Spartak 1911 | 4 : 1 | Glogonj | |||||
29.10
14:00
Tempo
Mladost (V)
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Tempo | 2 : 3 | Mladost (V) |
29.10
14:00
Kolonija
Borac (P)
5
1
|
29.10.2017 14:00 | Kolonija | 5 : 1 | Borac (P) | |||||
29.10
14:00
Proleter
Omladinac (D)
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Omladinac (D) | |||||
29.10
14:00
BSK Bavanište
Jedinstvo
2
4
|
29.10.2017 14:00 | BSK Bavanište | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.10
14:00
Partizan (G)
Dolovo
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Dolovo | |||||
29.10
14:00
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost (BB) | 2 : 2 | Stari Tamiš |
29.10
12:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
2
1
|
29.10.2017 12:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Rudar | |||||
29.10
14:00
Borac
Sloga (ST)
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga (ST) | |||||
29.10
14:00
Prva Iskra
Mladost (BR)
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Mladost (BR) | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (ZA)
Sloga (LŠ)
0
1
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (ZA) | 0 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
29.10
14:00
Milan Orlić
7. Juli
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Milan Orlić | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
29.10
14:00
Stolice
Antimon
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Stolice | 2 : 3 | Antimon |
29.10
13:30
Dedinje
Novi Beograd
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Dedinje | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
29.10
13:30
Posavac Tišma
Sparta Železnik
6
0
|
29.10.2017 13:30 | Posavac Tišma | 6 : 0 | Sparta Železnik | |||||
29.10
13:30
Busije
Ajaks
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Busije | 2 : 0 | Ajaks | |||||
29.10
12:00
011
Šećeranac Ada
3
3
|
29.10.2017 12:00 | 011 | 3 : 3 | Šećeranac Ada | |||||
29.10
13:30
Sveti Stefan
Mladi Proleter
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Sveti Stefan | 1 : 1 | Mladi Proleter |
29.10
13:30
Crvenka
Umčari
5
0
|
29.10.2017 13:30 | Crvenka | 5 : 0 | Umčari | |||||
29.10
13:30
Poštar
Pionir
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Poštar | 1 : 2 | Pionir | |||||
29.10
13:30
Hajduk
PKB (K)
1
7
|
29.10.2017 13:30 | Hajduk | 1 : 7 | PKB (K) | |||||
29.10
13:30
Podunavac
Pinosava
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Podunavac | 2 : 3 | Pinosava | |||||
29.10
13:30
Siti Sport Klub
Mladost
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Siti Sport Klub | 2 : 3 | Mladost |
29.10
13:30
Barajevo
OFK Borac
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Barajevo | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
29.10
13:30
Veliki Borak
Guncate
7
0
|
29.10.2017 13:30 | Veliki Borak | 7 : 0 | Guncate | |||||
29.10
13:30
Beljina
Velika Mostanica
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Beljina | 2 : 3 | Velika Mostanica |
29.10
14:00
Sloga
OFK Šabac
2
4
|
29.10.2017 14:00 | Sloga | 2 : 4 | OFK Šabac | |||||
29.10
14:00
Proleter
Cer
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Proleter | 2 : 0 | Cer | |||||
29.10
14:00
Budućnost (PD)
Torpedo 1924
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost (PD) | 3 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
29.10
14:00
Drina
Premijer
2
1
|
29.10.2017 14:00 | Drina | 2 : 1 | Premijer | |||||
29.10
14:00
Gorki
Napredak
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Gorki | 1 : 1 | Napredak | |||||
29.10
14:00
Hajduk Stanko
Mladost
4
3
|
29.10.2017 14:00 | Hajduk Stanko | 4 : 3 | Mladost | |||||
29.10
14:00
Omladinac 2013
Milicionar
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Omladinac 2013 | 3 : 1 | Milicionar |
29.10
14:00
Trešnjevka
Radnički
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Trešnjevka | 2 : 0 | Radnički | |||||
29.10
14:00
Pocerina
Pričinović
0
1
|
29.10.2017 14:00 | Pocerina | 0 : 1 | Pričinović | |||||
29.10
14:00
Dobrava
Miloš Pocerac 2013
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Dobrava | 1 : 2 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
29.10
14:00
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa Stepanović
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Mladost (PP) | 1 : 0 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
29.10
14:00
Karađorđe
Sloga
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Sloga |
29.10
14:00
Marjan MB
Omladinac
3
3
|
29.10.2017 14:00 | Marjan MB | 3 : 3 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Moravac (P)
Sušica 2012
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Moravac (P) | 2 : 3 | Sušica 2012 | |||||
29.10
14:00
Milanovo
Radnički
5
1
|
29.10.2017 14:00 | Milanovo | 5 : 1 | Radnički | |||||
29.10
11:00
Bratstvo
Plantaža
2
0
|
29.10.2017 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Plantaža | |||||
29.10
14:00
Lemind 1953
Mladost (B)
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Lemind 1953 | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
29.10
14:00
Šumadija
Gradac
6
0
|
29.10.2017 14:00 | Šumadija | 6 : 0 | Gradac | |||||
29.10
14:00
BSK
Real
3
2
|
29.10.2017 14:00 | BSK | 3 : 2 | Real |
29.10
13:30
Dimitrije Tucović
Kalenić
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | Kalenić | |||||
29.10
13:30
Polet (T)
OFK Paljuvi
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Polet (T) | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
29.10
13:30
OFK Stublenica
Čučuge
0
1
|
29.10.2017 13:30 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Čučuge | |||||
29.10
13:30
Joševa
Gunjevac
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Joševa | 2 : 3 | Gunjevac | |||||
29.10
13:30
Vrelo
Rudar
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Vrelo | 2 : 2 | Rudar |
29.10
13:30
Kolubara 2
Stari drugari
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Stari drugari | |||||
29.10
13:30
Kotešica
OFK Brđanac
3
3
|
29.10.2017 13:30 | Kotešica | 3 : 3 | OFK Brđanac | |||||
29.10
13:30
Milenko Pavlović
Komanice
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Komanice | |||||
29.10
13:30
Mladost (L)
Jadar 2013
1
3
|
29.10.2017 13:30 | Mladost (L) | 1 : 3 | Jadar 2013 | |||||
29.10
13:30
Mladost (VK)
Rakac Stave
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost (VK) | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
29.10
11:00
Bujačić
Polet
1
1
|
29.10.2017 11:00 | Bujačić | 1 : 1 | Polet | |||||
29.10
13:30
Rajac
Borac
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Rajac | 0 : 0 | Borac |
29.10
13:30
Polet 57
Jugovići
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Polet 57 | 4 : 1 | Jugovići | |||||
29.10
13:30
Omladinac
Mladi Gorani
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Omladinac | 2 : 3 | Mladi Gorani | |||||
29.10
13:30
Stari Trstenik
Rubin (DS)
1
2
|
29.10.2017 13:30 | Stari Trstenik | 1 : 2 | Rubin (DS) | |||||
29.10
13:30
Beli Orlovi
Sloga (L)
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Sloga (L) | |||||
29.10
13:30
Borac
Varvarin
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Borac | 2 : 0 | Varvarin | |||||
29.10
13:30
Gradina
Mladost (DK)
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Gradina | 2 : 2 | Mladost (DK) | |||||
29.10
13:30
Ušće
14. Oktobar
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Ušće | 1 : 0 | 14. Oktobar |
29.10
13:30
Bega
Napredak Č
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Bega | 1 : 1 | Napredak Č | |||||
29.10
13:30
1.Oktobar
Napredak BT
1
3
|
29.10.2017 13:30 | 1.Oktobar | 1 : 3 | Napredak BT | |||||
29.10
13:30
Roham
Delija
2
6
|
29.10.2017 13:30 | Roham | 2 : 6 | Delija | |||||
29.10
13:30
Omladinac
2. Oktobar
0
1
|
29.10.2017 13:30 | Omladinac | 0 : 1 | 2. Oktobar | |||||
29.10
13:30
Proleter
Terekves
4
3
|
29.10.2017 13:30 | Proleter | 4 : 3 | Terekves |
29.10
14:30
OFK Rutevac 1908
Polet (V)
2
1
|
29.10.2017 14:30 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
29.10
11:00
Jastrebac
Škriljac
0
0
|
29.10.2017 11:00 | Jastrebac | 0 : 0 | Škriljac | |||||
29.10
11:00
Ratar
Gredetin
1
1
|
29.10.2017 11:00 | Ratar | 1 : 1 | Gredetin | |||||
29.10
14:30
OFK Draževac
Pobeda 1976
2
2
|
29.10.2017 14:30 | OFK Draževac | 2 : 2 | Pobeda 1976 |
29.10
Partizan
Omladinac (D)
2
1
|
29.10.2017 | Partizan | 2 : 1 | Omladinac (D) | |||||
29.10
Dinamo 1923
Kordun
3
0
|
29.10.2017 | Dinamo 1923 | 3 : 0 | Kordun | |||||
29.10
Jedinstvo
Omladinac (B)
1
1
|
29.10.2017 | Jedinstvo | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
29.10
Radnički 1918
Dunav
1
0
|
29.10.2017 | Radnički 1918 | 1 : 0 | Dunav |
29.10
13:30
Jasenica
Šamot
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Jasenica | 4 : 0 | Šamot | |||||
29.10
13:30
Vrbica
Kralj Petar I
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Vrbica | 2 : 2 | Kralj Petar I | |||||
29.10
13:30
Kopljari
Plaskovac
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Kopljari | 0 : 0 | Plaskovac | |||||
29.10
13:30
Sloga
Brezovac
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Sloga | 0 : 2 | Brezovac | |||||
29.10
13:30
Ranilović
Mladi rudar
0
6
|
29.10.2017 13:30 | Ranilović | 0 : 6 | Mladi rudar |
29.10
13:30
Žitkovica 2017
Dunavac (P)
5
1
|
29.10.2017 13:30 | Žitkovica 2017 | 5 : 1 | Dunavac (P) | |||||
29.10
13:30
Sloga (M)
Napredak 1934
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Sloga (M) | 2 : 2 | Napredak 1934 | |||||
29.10
13:30
Obilić (Ž)
Radnički (P)
2
4
|
29.10.2017 13:30 | Obilić (Ž) | 2 : 4 | Radnički (P) | |||||
29.10
13:30
Napredak (P)
Desine
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Desine | |||||
29.10
13:30
Dizel
Stig 1955
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Dizel | 0 : 0 | Stig 1955 |
29.10
13:30
Bata Bulić
Sloga 1952
5
2
|
29.10.2017 13:30 | Bata Bulić | 5 : 2 | Sloga 1952 | |||||
29.10
13:30
Radnički (K)
Rade Milošević
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Radnički (K) | 0 : 0 | Rade Milošević | |||||
29.10
13:30
BSK 1924
Omladinac (B)
3
0
|
29.10.2017 13:30 | BSK 1924 | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
29.10
13:30
Krilaš
Mladost (R)
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Krilaš | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
29.10
13:30
Napredak (S)
Integral
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Napredak (S) | 3 : 1 | Integral |
29.10
13:30
Palić
Bratstvo
10
0
|
29.10.2017 13:30 | Palić | 10 : 0 | Bratstvo | |||||
29.10
13:30
Udarnik Višnjevac
Hajduk
1
5
|
29.10.2017 13:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 5 | Hajduk | |||||
29.10
13:30
Žednik
Bikovo
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Žednik | 1 : 1 | Bikovo | |||||
29.10
13:30
Đurđin
Čantavir
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Đurđin | 3 : 1 | Čantavir | |||||
29.10
13:30
OFK Mala Bosna 2015
Solid
1
1
|
29.10.2017 13:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Solid | |||||
29.10
13:30
Elektrovojvodina
Lokomotiva
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Elektrovojvodina | 1 : 0 | Lokomotiva |
29.10
12:30
Vojvoda
Mladost (MI)
1
5
|
29.10.2017 12:30 | Vojvoda | 1 : 5 | Mladost (MI) | |||||
29.10
14:30
Mladost (G)
Nemenikuće
3
4
|
29.10.2017 14:30 | Mladost (G) | 3 : 4 | Nemenikuće | |||||
29.10
10:00
Vis
Rudar 2012
6
4
|
29.10.2017 10:00 | Vis | 6 : 4 | Rudar 2012 |
29.10
13:30
Miletić
Susek
10
0
|
29.10.2017 13:30 | Miletić | 10 : 0 | Susek | |||||
29.10
13:30
Čenej
Borac
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Čenej | 2 : 2 | Borac | |||||
29.10
13:30
Bačka
Fruškogorac
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Bačka | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
29.10
13:30
Obilić
Centar
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Obilić | 3 : 0 | Centar | |||||
29.10
13:30
Hajduk
Dinamo
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Hajduk | 0 : 3 | Dinamo |
29.10
13:00
Tromedja
AFK
1
7
|
29.10.2017 13:00 | Tromedja | 1 : 7 | AFK | |||||
29.10
13:00
Bačka
Tisa
0
0
|
29.10.2017 13:00 | Bačka | 0 : 0 | Tisa | |||||
29.10
13:00
Šampion
Slavija
1
2
|
29.10.2017 13:00 | Šampion | 1 : 2 | Slavija | |||||
29.10
13:00
Sloga
Jedinstvo (SK)
4
0
|
29.10.2017 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
29.10
13:00
Jedinstvo (M)
Graničar
3
0
|
29.10.2017 13:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | Graničar |
29.10
13:30
Vojvodina
Sloboda
7
0
|
29.10.2017 13:30 | Vojvodina | 7 : 0 | Sloboda | |||||
29.10
13:30
Budućnost
Jedinstvo
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.10
13:30
Tomislavci
Eđšeg
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Tomislavci | 3 : 0 | Eđšeg | |||||
29.10
13:30
Mladost Radost
Mladost
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost Radost | 2 : 1 | Mladost | |||||
29.10
13:30
Pobeda
Obilić
0
5
|
29.10.2017 13:30 | Pobeda | 0 : 5 | Obilić |
29.10
14:00
Sloga
Pobeda
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Sloga | 4 : 0 | Pobeda | |||||
29.10
14:00
Temac
Jerma
1
4
|
29.10.2017 14:00 | Temac | 1 : 4 | Jerma | |||||
29.10
14:00
Željuša
Napredak
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Željuša | 3 : 1 | Napredak | |||||
29.10
14:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Veliki Suvodol |
29.10
14:30
Gorušica
Dedinje Junajted
5
0
|
29.10.2017 14:30 | Gorušica | 5 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
29.10
14:30
Radnički
Bratstvo
0
3
|
29.10.2017 14:30 | Radnički | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
29.10
14:30
Voćar
Gradina
3
0
|
29.10.2017 14:30 | Voćar | 3 : 0 | Gradina | |||||
29.10
14:30
Jedinstvo
Jelica
4
1
|
29.10.2017 14:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Jelica | |||||
29.10
14:30
Brezova
Vrelo
5
2
|
29.10.2017 14:30 | Brezova | 5 : 2 | Vrelo |
29.10
14:30
Mladost (A)
Rakova
2
0
|
29.10.2017 14:30 | Mladost (A) | 2 : 0 | Rakova | |||||
29.10
14:30
Morava (K)
Malba
4
0
|
29.10.2017 14:30 | Morava (K) | 4 : 0 | Malba | |||||
29.10
14:30
Gavrilo Princip
Prijatelji
1
1
|
29.10.2017 14:30 | Gavrilo Princip | 1 : 1 | Prijatelji | |||||
29.10
14:30
Lugovi
Planinac
0
1
|
29.10.2017 14:30 | Lugovi | 0 : 1 | Planinac | |||||
29.10
14:30
Vujan
Čačak 94
0
7
|
29.10.2017 14:30 | Vujan | 0 : 7 | Čačak 94 | |||||
29.10
14:30
Morava (M)
Budućnost
0
1
|
29.10.2017 14:30 | Morava (M) | 0 : 1 | Budućnost |
29.10
13:30
Marjan
Omladinac (V)
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Marjan | 3 : 1 | Omladinac (V) | |||||
29.10
13:30
Mladost (R)
Veteran 2015
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Mladost (R) | 4 : 1 | Veteran 2015 | |||||
29.10
13:30
BSK
Pobeda (Đ)
2
0
|
29.10.2017 13:30 | BSK | 2 : 0 | Pobeda (Đ) | |||||
29.10
11:00
Karađorđe (V)
Partizan (BB)
3
1
|
29.10.2017 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 1 | Partizan (BB) |
29.10
14:00
Donja Vrbava
Šilopaj
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Šilopaj | |||||
29.10
14:00
Mladost 09
Jablanica
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Mladost 09 | 1 : 2 | Jablanica | |||||
29.10
14:00
Takovski Ustanak
Omladinac
0
9
|
29.10.2017 14:00 | Takovski Ustanak | 0 : 9 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Stella Rossa
Ozremica
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Stella Rossa | 3 : 1 | Ozremica |
29.10
14:00
Dunavac
Pontes
1
6
|
29.10.2017 14:00 | Dunavac | 1 : 6 | Pontes | |||||
29.10
14:00
Mala Vrbica
Egeta
4
2
|
29.10.2017 14:00 | Mala Vrbica | 4 : 2 | Egeta | |||||
29.10
14:00
Rtkovo
Velika Vrbica
0
3
|
29.10.2017 14:00 | Rtkovo | 0 : 3 | Velika Vrbica | |||||
29.10
14:00
Koča Andjelković
Milutinovac
10
0
|
29.10.2017 14:00 | Koča Andjelković | 10 : 0 | Milutinovac | |||||
29.10
14:00
Omladinac
Lovćen
0
6
|
29.10.2017 14:00 | Omladinac | 0 : 6 | Lovćen | |||||
29.10
14:00
Kladušnica
Lokomotiva
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Kladušnica | 3 : 1 | Lokomotiva |
29.10
13:30
Omladinac
Napredak
0
4
|
29.10.2017 13:30 | Omladinac | 0 : 4 | Napredak | |||||
29.10
13:30
Borac
Radnički PDM
0
6
|
29.10.2017 13:30 | Borac | 0 : 6 | Radnički PDM | |||||
29.10
13:30
Dedinje
Šepšin
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Dedinje | 0 : 3 | Šepšin | |||||
29.10
13:30
OFK Student
Sloga
0
5
|
29.10.2017 13:30 | OFK Student | 0 : 5 | Sloga | |||||
29.10
13:30
Rabrovac
Markovac
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Rabrovac | 2 : 1 | Markovac | |||||
29.10
13:30
Vlaška 1950
Kosmajac
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Vlaška 1950 | 2 : 2 | Kosmajac |
29.10
14:00
Posavina
Partizan
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Posavina | 3 : 0 | Partizan | |||||
29.10
14:00
Rvati
Ljubinić
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Rvati | 4 : 0 | Ljubinić | |||||
29.10
14:00
Polet
Zvezda
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Polet | 3 : 1 | Zvezda | |||||
29.10
14:00
Zadrugar
Belo Polje
0
4
|
29.10.2017 14:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Belo Polje | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo
Duboko
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Duboko |
29.10
13:30
Bistrica
Sloboda
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Bistrica | 2 : 3 | Sloboda | |||||
29.10
13:30
Sloga
Polet
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Polet | |||||
29.10
13:30
Šumadija (MC)
Vreoci
2
4
|
29.10.2017 13:30 | Šumadija (MC) | 2 : 4 | Vreoci | |||||
29.10
13:30
Rudar
Mladost (Č)
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Rudar | 4 : 1 | Mladost (Č) | |||||
29.10
13:30
Mladi borac
BSK
1
4
|
29.10.2017 13:30 | Mladi borac | 1 : 4 | BSK | |||||
29.10
13:30
20. Oktobar
Petka
4
3
|
29.10.2017 13:30 | 20. Oktobar | 4 : 3 | Petka |
29.10
14:00
Gorobilje
Glumač
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Gorobilje | 1 : 0 | Glumač | |||||
29.10
14:00
Sečica
Avijatičar
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Sečica | 1 : 1 | Avijatičar | |||||
29.10
14:00
Borac
Bakionica
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Borac | 4 : 1 | Bakionica | |||||
29.10
14:00
Dobrinjac
Blagaja
0
1
|
29.10.2017 14:00 | Dobrinjac | 0 : 1 | Blagaja | |||||
29.10
14:00
Trešnjica
Plavi Tok
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Trešnjica | 1 : 0 | Plavi Tok |
29.10
13:30
OFK Slavija
Skobalj
2
1
|
29.10.2017 13:30 | OFK Slavija | 2 : 1 | Skobalj | |||||
29.10
13:30
Sloga
Vučak
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Vučak | |||||
29.10
13:30
Jezava
Budućnost
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Jezava | 1 : 1 | Budućnost |
29.10
13:30
Drugovac
Omladinac
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Drugovac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
29.10
13:30
Kolarac
Badljevica
3
2
|
29.10.2017 13:30 | Kolarac | 3 : 2 | Badljevica | |||||
29.10
11:00
Petlić SD 026
Petrijevac
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Petlić SD 026 | 3 : 0 | Petrijevac | |||||
29.10
13:30
Landol
Lunjevac
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Landol | 4 : 1 | Lunjevac |
29.10
11:00
10. februar
Pobeda
0
3
|
29.10.2017 11:00 | 10. februar | 0 : 3 | Pobeda | |||||
29.10
11:00
Knežica
Mekiš
5
2
|
29.10.2017 11:00 | Knežica | 5 : 2 | Mekiš | |||||
29.10
14:00
Grkinja
Marina Kutina
3
3
|
29.10.2017 14:00 | Grkinja | 3 : 3 | Marina Kutina | |||||
29.10
14:00
Klisura
Elid
0
4
|
29.10.2017 14:00 | Klisura | 0 : 4 | Elid |
29.10
14:00
Budućnost
Udarnik
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Udarnik | |||||
29.10
14:00
Beli Orlovi
Palanka
3
2
|
29.10.2017 14:00 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Palanka | |||||
29.10
14:00
Glavaš
Železničar
0
3
|
29.10.2017 14:00 | Glavaš | 0 : 3 | Železničar |
29.10
14:30
Palilulac
Jedinstvo
5
1
|
29.10.2017 14:30 | Palilulac | 5 : 1 | Jedinstvo |
29.10
11:00
Miloševo
Malajnica
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Miloševo | 3 : 0 | Malajnica | |||||
29.10
14:30
Polet
Slatina
0
3
|
29.10.2017 14:30 | Polet | 0 : 3 | Slatina | |||||
29.10
14:30
Urovica
Graničar
2
4
|
29.10.2017 14:30 | Urovica | 2 : 4 | Graničar |
29.10
15:00
Kotroman
GP Zlatibor
1
1
|
29.10.2017 15:00 | Kotroman | 1 : 1 | GP Zlatibor |
29.10
13:30
Čarapan
Mladost VPD
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Čarapan | 3 : 1 | Mladost VPD | |||||
29.10
13:30
Žabare
Zdravinje
2
3
|
29.10.2017 13:30 | Žabare | 2 : 3 | Zdravinje | |||||
29.10
13:30
Konjuh
Sebečevac
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Konjuh | 4 : 1 | Sebečevac | |||||
29.10
13:30
Mudrakovac
Jedinstvo 1936
0
3
|
29.10.2017 13:30 | Mudrakovac | 0 : 3 | Jedinstvo 1936 |
29.10
10:00
Banaćanin
Jugovići
2
0
|
29.10.2017 10:00 | Banaćanin | 2 : 0 | Jugovići | |||||
29.10
14:00
Baličevac
Koprijan
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Baličevac | 1 : 1 | Koprijan |
29.10
14:00
Borac
Timok 1928
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Borac | 1 : 0 | Timok 1928 | |||||
29.10
14:00
Polet 1959
Kastrum
5
1
|
29.10.2017 14:00 | Polet 1959 | 5 : 1 | Kastrum |
29.10
10:00
Hajduk
Sloga 1949
1
2
|
29.10.2017 10:00 | Hajduk | 1 : 2 | Sloga 1949 | |||||
29.10
13:30
Dragojevac
Skupljen 2013
0
1
|
29.10.2017 13:30 | Dragojevac | 0 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
29.10
10:00
Petrovac 74
Mladost (Z)
8
0
|
29.10.2017 10:00 | Petrovac 74 | 8 : 0 | Mladost (Z) | |||||
29.10
10:00
Torpedo
Mladost 2013
4
0
|
29.10.2017 10:00 | Torpedo | 4 : 0 | Mladost 2013 | |||||
29.10
13:30
Polet
Sparta
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Polet | 4 : 1 | Sparta |
29.10
13:30
OFK Juhor 2016
Vihor
8
0
|
29.10.2017 13:30 | OFK Juhor 2016 | 8 : 0 | Vihor | |||||
29.10
13:30
Budućnost
Donja Mutnica
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost | 4 : 0 | Donja Mutnica | |||||
29.10
13:30
Razvitak
Popovac
4
2
|
29.10.2017 13:30 | Razvitak | 4 : 2 | Popovac | |||||
29.10
13:30
Heroj
BSK Buljane
3
1
|
29.10.2017 13:30 | Heroj | 3 : 1 | BSK Buljane | |||||
29.10
13:30
Napredak (Sv)
Radnik
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Napredak (Sv) | 4 : 1 | Radnik |
29.10
11:00
Mladost (K)
Moravac
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Moravac |
29.10
11:00
Rudar 1973
Atletiko
6
1
|
29.10.2017 11:00 | Rudar 1973 | 6 : 1 | Atletiko |
29.10
11:00
Maovi MH
Bojić
0
1
|
29.10.2017 11:00 | Maovi MH | 0 : 1 | Bojić | |||||
29.10
11:00
Volujac
Mladost
2
2
|
29.10.2017 11:00 | Volujac | 2 : 2 | Mladost | |||||
29.10
11:00
OFK Varna
Zablaće
1
2
|
29.10.2017 11:00 | OFK Varna | 1 : 2 | Zablaće |
29.10
13:30
Dupljaj
Mali korak
0
4
|
29.10.2017 13:30 | Dupljaj | 0 : 4 | Mali korak | |||||
29.10
13:30
OFK Povlen
Zadrugar
4
2
|
29.10.2017 13:30 | OFK Povlen | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
29.10
11:00
Beloševac
Dupljaj 2016
2
2
|
29.10.2017 11:00 | Beloševac | 2 : 2 | Dupljaj 2016 | |||||
29.10
13:30
Lukavac
Žabari
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Lukavac | 2 : 1 | Žabari |
29.10
11:00
Šarbane
Sloga
5
1
|
29.10.2017 11:00 | Šarbane | 5 : 1 | Sloga | |||||
29.10
11:00
Omladinac
OFK Takovo
0
3
|
29.10.2017 11:00 | Omladinac | 0 : 3 | OFK Takovo | |||||
29.10
11:00
Strelac 001
Vukona
5
2
|
29.10.2017 11:00 | Strelac 001 | 5 : 2 | Vukona | |||||
29.10
11:00
Murgaš 2012
Zvizdar 2012
2
1
|
29.10.2017 11:00 | Murgaš 2012 | 2 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
29.10
11:00
Kolubara
Pambukovica
0
0
|
29.10.2017 11:00 | Kolubara | 0 : 0 | Pambukovica | |||||
29.10
11:00
Jedinstvo
Dokmir
5
2
|
29.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Dokmir |
29.10
14:00
Studen Vitez
Koštam Polje
2
0
|
29.10.2017 14:00 | Studen Vitez | 2 : 0 | Koštam Polje | |||||
29.10
14:00
Morava (M)
Budućnost (S)
1
0
|
29.10.2017 14:00 | Morava (M) | 1 : 0 | Budućnost (S) | |||||
29.10
14:00
Omladinac (D)
Progorelica
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Progorelica | |||||
29.10
14:00
BSK 2014
Bogutovačka Banja
1
2
|
29.10.2017 14:00 | BSK 2014 | 1 : 2 | Bogutovačka Banja |
29.10
14:00
Zgodačica
Vrnjci
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Zgodačica | 2 : 3 | Vrnjci | |||||
29.10
14:00
Mladost 1925
Miločajac
2
7
|
29.10.2017 14:00 | Mladost 1925 | 2 : 7 | Miločajac | |||||
29.10
14:00
Zvezda
Šumadija (Š)
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Zvezda | 3 : 1 | Šumadija (Š) |
29.10
14:00
Belica
Omladinac
4
1
|
29.10.2017 14:00 | Belica | 4 : 1 | Omladinac | |||||
29.10
14:00
Osaonica
OFK Borac
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Osaonica | 4 : 0 | OFK Borac | |||||
29.10
14:00
Domaćin
Trnava
3
1
|
29.10.2017 14:00 | Domaćin | 3 : 1 | Trnava | |||||
29.10
14:00
Sloboda
Crni Vrh
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Sloboda | 1 : 1 | Crni Vrh | |||||
29.10
14:00
Mladost
Partizan
1
3
|
29.10.2017 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Partizan |
29.10
14:00
Rudar
Mladi Radnik
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Rudar | 1 : 2 | Mladi Radnik | |||||
29.10
14:00
Sindjelić
Planinac
5
0
|
29.10.2017 14:00 | Sindjelić | 5 : 0 | Planinac | |||||
29.10
14:00
Zelenika
Viner DSV
5
2
|
29.10.2017 14:00 | Zelenika | 5 : 2 | Viner DSV | |||||
29.10
14:00
Orlovi
Resavac
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Orlovi | 3 : 0 | Resavac | |||||
29.10
14:00
Resava
Mladi Borac
12
0
|
29.10.2017 14:00 | Resava | 12 : 0 | Mladi Borac |
29.10
13:30
Sloga (L)
Sopot
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Sloga (L) | 4 : 1 | Sopot | |||||
29.10
13:30
Ljubičevo
Sloga (Ć)
6
0
|
29.10.2017 13:30 | Ljubičevo | 6 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
29.10
13:30
Batovac
Sloga (Du)
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Batovac | 3 : 0 | Sloga (Du) | |||||
29.10
13:30
Proleter 1932
Morava 1932
3
2
|
29.10.2017 13:30 | Proleter 1932 | 3 : 2 | Morava 1932 |
29.10
13:30
Zemljoradnik
Metalac
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Zemljoradnik | 2 : 0 | Metalac | |||||
29.10
13:30
Mlava (B)
Vojvoda Milenko
5
0
|
29.10.2017 13:30 | Mlava (B) | 5 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
29.10
13:30
Beli Orao
Sloga (Dr)
1
3
|
29.10.2017 13:30 | Beli Orao | 1 : 3 | Sloga (Dr) | |||||
29.10
13:30
Pobeda (SK)
Napredak (Bu)
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Pobeda (SK) | 2 : 1 | Napredak (Bu) |
29.10
13:30
Polet
Usije
8
0
|
29.10.2017 13:30 | Polet | 8 : 0 | Usije | |||||
29.10
13:30
Borac 2016
Električar
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Borac 2016 | 2 : 1 | Električar | |||||
29.10
13:30
Mrčkovac
OFK Vinci
3
2
|
29.10.2017 13:30 | Mrčkovac | 3 : 2 | OFK Vinci | |||||
29.10
13:30
Mladost 1970
Dobra
1
7
|
29.10.2017 13:30 | Mladost 1970 | 1 : 7 | Dobra |
29.10
11:00
Budućnost (B)
Maskar
3
3
|
29.10.2017 11:00 | Budućnost (B) | 3 : 3 | Maskar | |||||
29.10
11:00
Mladost (R)
Krćevac 04
0
2
|
29.10.2017 11:00 | Mladost (R) | 0 : 2 | Krćevac 04 | |||||
29.10
11:00
Jarmenovci
Radoje Domanović
2
2
|
29.10.2017 11:00 | Jarmenovci | 2 : 2 | Radoje Domanović | |||||
29.10
11:00
Mladost (J)
Borac
3
2
|
29.10.2017 11:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | Borac |
29.10
13:30
Dimitrije Tucović
Borac (A)
2
2
|
29.10.2017 13:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 2 | Borac (A) | |||||
29.10
13:30
Šumadinac
Lazarevac
3
0
|
29.10.2017 13:30 | Šumadinac | 3 : 0 | Lazarevac |
29.10
11:00
Jedinstvo
OFK Jelen
1
1
|
29.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
29.10
11:00
Korman
Žabar
3
1
|
29.10.2017 11:00 | Korman | 3 : 1 | Žabar |
29.10
13:00
Mladi Borac
Mirko Tomić
6
1
|
29.10.2017 13:00 | Mladi Borac | 6 : 1 | Mirko Tomić | |||||
29.10
13:00
Srednjevo
Dunavac 1929
4
0
|
29.10.2017 13:00 | Srednjevo | 4 : 0 | Dunavac 1929 | |||||
29.10
13:00
Baštovan 2015
Sloga Top
6
2
|
29.10.2017 13:00 | Baštovan 2015 | 6 : 2 | Sloga Top | |||||
29.10
13:00
Ram
Kumane
5
2
|
29.10.2017 13:00 | Ram | 5 : 2 | Kumane | |||||
29.10
13:00
Pek (K)
Stiški Kurjak
8
0
|
29.10.2017 13:00 | Pek (K) | 8 : 0 | Stiški Kurjak |
29.10
14:00
Karaš
Pobeda
6
1
|
29.10.2017 14:00 | Karaš | 6 : 1 | Pobeda | |||||
29.10
14:00
Omladinac
Banat (D)
4
3
|
29.10.2017 14:00 | Omladinac | 4 : 3 | Banat (D) | |||||
29.10
14:00
Hajduk
Vitorul
1
1
|
29.10.2017 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Vitorul |
29.10
11:00
Stig (C)
Stig (MC)
0
3
|
29.10.2017 11:00 | Stig (C) | 0 : 3 | Stig (MC) | |||||
29.10
11:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
1
2
|
29.10.2017 11:00 | Sloga 1945 | 1 : 2 | Jedinstvo (S) |
29.10
13:30
Panonija
Telečka
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Panonija | 2 : 0 | Telečka | |||||
29.10
13:30
Graničar
OFK Šikara
4
1
|
29.10.2017 13:30 | Graničar | 4 : 1 | OFK Šikara | |||||
29.10
13:30
Terekveš
OFK Metalac
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Terekveš | 2 : 0 | OFK Metalac |
29.10
13:30
Jedinstvo
Proleter
1
4
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Proleter | |||||
29.10
13:30
BSK
Budućnost
2
0
|
29.10.2017 13:30 | BSK | 2 : 0 | Budućnost | |||||
29.10
13:30
Polet
Pomoravlje
0
4
|
29.10.2017 13:30 | Polet | 0 : 4 | Pomoravlje |
29.10
11:00
Culjković
Napredak
4
2
|
29.10.2017 11:00 | Culjković | 4 : 2 | Napredak |
29.10
14:00
Jedinstvo (M)
Napredak
0
3
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Napredak | |||||
29.10
14:00
Sremac
Jednota
0
2
|
29.10.2017 14:00 | Sremac | 0 : 2 | Jednota | |||||
29.10
14:00
Obilić 1993
Erdevik 2017
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Obilić 1993 | 1 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (Lj)
Sinđelić
2
4
|
29.10.2017 14:00 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 4 | Sinđelić | |||||
29.10
14:00
Omladinac
Graničar
4
0
|
29.10.2017 14:00 | Omladinac | 4 : 0 | Graničar | |||||
29.10
14:00
OFK Bingula
OFK Bačinci
1
4
|
29.10.2017 14:00 | OFK Bingula | 1 : 4 | OFK Bačinci |
29.10
Sloga
Polet
3
3
|
29.10.2017 | Sloga | 3 : 3 | Polet | |||||
29.10
Budućnost
Dobričevo
0
3
|
29.10.2017 | Budućnost | 0 : 3 | Dobričevo |
29.10
11:00
Polet (K)
Štitari
1
0
|
29.10.2017 11:00 | Polet (K) | 1 : 0 | Štitari | |||||
29.10
13:30
Kruševica
Mladost 2015
2
1
|
29.10.2017 13:30 | Kruševica | 2 : 1 | Mladost 2015 |
29.10
14:00
Lipar
Napredak
2
3
|
29.10.2017 14:00 | Lipar | 2 : 3 | Napredak |
29.10
16:30
Široki Brijeg
Zrinjski
2
1
|
29.10.2017 16:30 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Zrinjski | |||||
29.10
19:00
Sarajevo
Čelik
5
0
|
29.10.2017 19:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Čelik | |||||
29.10
17:30
Borac
GOŠK
1
0
|
29.10.2017 17:30 | Borac | 1 : 0 | GOŠK |
29.10
13:30
Čelik
Bokelj
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Čelik | 0 : 0 | Bokelj | |||||
29.10
13:30
Ibar
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
29.10.2017 13:30 | Ibar | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo
Berane
0
2
|
29.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Berane | |||||
29.10
13:30
Jezero
Mornar
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Jezero | 1 : 0 | Mornar | |||||
29.10
13:30
Lovćen
Igalo
4
0
|
29.10.2017 13:30 | Lovćen | 4 : 0 | Igalo | |||||
29.10
13:30
Otrant
Cetinje
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Otrant | 0 : 0 | Cetinje |
29.10
14:00
Kom Eurozox 2
Bratstvo
4
2
|
29.10.2017 14:00 | Kom Eurozox 2 | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
29.10
14:00
Drezga
Karioke
1
2
|
29.10.2017 14:00 | Drezga | 1 : 2 | Karioke | |||||
29.10
14:00
Ribnica
Gorštak
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Ribnica | 2 : 2 | Gorštak |
29.10
14:00
OFK Petrovac 2
Sloga (SB)
3
0
|
29.10.2017 14:00 | OFK Petrovac 2 | 3 : 0 | Sloga (SB) |
29.10
14:30
Brighton
Southampton
1
1
|
29.10.2017 14:30 | Brighton | 1 : 1 | Southampton | |||||
29.10
17:00
Leicester
Everton
2
0
|
29.10.2017 17:00 | Leicester | 2 : 0 | Everton |
29.10
20:45
Málaga
Celta Vigo
2
1
|
29.10.2017 20:45 | Málaga | 2 : 1 | Celta Vigo | |||||
29.10
16:15
Girona
Real Madrid
2
1
|
29.10.2017 16:15 | Girona | 2 : 1 | Real Madrid | |||||
29.10
12:00
Getafe
Real Sociedad
2
1
|
29.10.2017 12:00 | Getafe | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
29.10
18:30
Eibar
Levante
2
2
|
29.10.2017 18:30 | Eibar | 2 : 2 | Levante |
29.10
15:30
Werder
Augsburg
0
3
|
29.10.2017 15:30 | Werder | 0 : 3 | Augsburg | |||||
29.10
18:00
Stuttgart
Freiburg
3
0
|
29.10.2017 18:00 | Stuttgart | 3 : 0 | Freiburg |
29.10
12:30
Benevento
Lazio
1
5
|
29.10.2017 12:30 | Benevento | 1 : 5 | Lazio | |||||
29.10
15:00
Crotone
Fiorentina
2
1
|
29.10.2017 15:00 | Crotone | 2 : 1 | Fiorentina | |||||
29.10
15:00
Napoli
Sassuolo
3
1
|
29.10.2017 15:00 | Napoli | 3 : 1 | Sassuolo | |||||
29.10
15:00
Sampdoria
Chievo
4
1
|
29.10.2017 15:00 | Sampdoria | 4 : 1 | Chievo | |||||
29.10
15:00
SPAL
Genoa
1
0
|
29.10.2017 15:00 | SPAL | 1 : 0 | Genoa | |||||
29.10
20:45
Torino
Cagliari
2
1
|
29.10.2017 20:45 | Torino | 2 : 1 | Cagliari | |||||
29.10
15:00
Udinese
Atalanta
2
1
|
29.10.2017 15:00 | Udinese | 2 : 1 | Atalanta |
29.10
21:00
Lille
Marseille
0
1
|
29.10.2017 21:00 | Lille | 0 : 1 | Marseille | |||||
29.10
15:00
Lyon
Metz
2
0
|
29.10.2017 15:00 | Lyon | 2 : 0 | Metz | |||||
29.10
17:00
Toulouse
Saint-Étienne
0
0
|
29.10.2017 17:00 | Toulouse | 0 : 0 | Saint-Étienne |
29.10
17:00
Mladost
Mačva
2
0
|
29.10.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Mačva | |||||
29.10
13:00
Zemun
Crvena zvezda
0
1
|
29.10.2017 13:00 | Zemun | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
29.10
17:00
Radnički
Napredak
1
3
|
29.10.2017 17:00 | Radnički | 1 : 3 | Napredak | |||||
29.10
17:00
Čukarički
Voždovac
2
1
|
29.10.2017 17:00 | Čukarički | 2 : 1 | Voždovac | |||||
29.10
17:00
Radnik
Spartak ŽK
5
1
|
29.10.2017 17:00 | Radnik | 5 : 1 | Spartak ŽK | |||||
29.10
13:00
Bačka
Javor Matis
2
1
|
29.10.2017 13:00 | Bačka | 2 : 1 | Javor Matis | |||||
29.10
17:00
Borac
Partizan
1
2
|
29.10.2017 17:00 | Borac | 1 : 2 | Partizan |
29.10
13:30
Inđija
TSC
1
1
|
29.10.2017 13:30 | Inđija | 1 : 1 | TSC | |||||
29.10
13:30
Radnički (P)
Novi Pazar
1
0
|
29.10.2017 13:30 | Radnički (P) | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
29.10
13:30
Bežanija
Jagodina
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Bežanija | 2 : 0 | Jagodina | |||||
29.10
13:30
Budućnost
Metalac
0
0
|
29.10.2017 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | Metalac |
29.10
13:30
Požarevac
Rad
2
0
|
29.10.2017 13:30 | Požarevac | 2 : 0 | Rad |
29.10
14:00
Kanjiža
Polet
2
2
|
29.10.2017 14:00 | Kanjiža | 2 : 2 | Polet | |||||
29.10
13:45
Lavice Dubočica
Mačva
2
1
|
29.10.2017 13:45 | Lavice Dubočica | 2 : 1 | Mačva | |||||
29.10
14:00
Šumadija 1903
Radnički 2012
6
2
|
29.10.2017 14:00 | Šumadija 1903 | 6 : 2 | Radnički 2012 |
29.10
13:00
Radnički 1923
Vojvodina
3
2
|
29.10.2017 13:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
29.10
13:00
Rad
Moravac Orion
2
2
|
29.10.2017 13:00 | Rad | 2 : 2 | Moravac Orion |
29.10
10:00
Radnički (NB)
Grafičar
2
3
|
29.10.2017 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 3 | Grafičar | |||||
29.10
12:00
Sindjelć
BSK Borča
3
2
|
29.10.2017 12:00 | Sindjelć | 3 : 2 | BSK Borča |
29.10
10:00
Omladinac
Trudbenik
2
3
|
29.10.2017 10:00 | Omladinac | 2 : 3 | Trudbenik | |||||
29.10
13:00
Balkan
Vinča
1
2
|
29.10.2017 13:00 | Balkan | 1 : 2 | Vinča |
29.10
10:00
Veternik
Radnički (SM)
0
1
|
29.10.2017 10:00 | Veternik | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
29.10
10:00
Omladinac
Petar Puača
2
1
|
29.10.2017 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Petar Puača |
29.10
12:00
Hajduk junior
Krila Krajine
1
0
|
29.10.2017 12:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
29.10
10:00
TSC
ČSK Pivara
2
0
|
29.10.2017 10:00 | TSC | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
29.10
11:00
Bačka (BP)
Bačka 1901
2
0
|
29.10.2017 11:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
29.10
10:00
Radnički (S)
ŽAK junior
4
0
|
29.10.2017 10:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | ŽAK junior |
29.10
10:00
Železničar
Begej
4
4
|
29.10.2017 10:00 | Železničar | 4 : 4 | Begej |
29.10
11:00
Vrbovac
Udarnik
0
6
|
29.10.2017 11:00 | Vrbovac | 0 : 6 | Udarnik |
29.10
10:00
Internacional MK
Zemun MK
1
2
|
29.10.2017 10:00 | Internacional MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
29.10
12:00
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
2
2
|
29.10.2017 12:00 | Crvena zvezda MK | 2 : 2 | Voždovac MK | |||||
29.10
12:00
Lokomotiva MK
OFK Beograd MO
2
1
|
29.10.2017 12:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | OFK Beograd MO |
29.10
18:00
Voždovac 2 MO
Borac MK
5
0
|
29.10.2017 18:00 | Voždovac 2 MO | 5 : 0 | Borac MK |
29.10
13:00
Apolon 4
Vojvodina
2
0
|
29.10.2017 13:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Vojvodina |
29.10
13:00
Internacional
Radnički (O)
7
1
|
29.10.2017 13:00 | Internacional | 7 : 1 | Radnički (O) | |||||
29.10
11:00
Teleoptik
Studenski grad
2
0
|
29.10.2017 11:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Studenski grad | |||||
29.10
13:00
Radnički (NB)
BSK 1925
1
0
|
29.10.2017 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
29.10
13:00
Kolubara
Borča
3
2
|
29.10.2017 13:00 | Kolubara | 3 : 2 | Borča |
29.10
13:00
Beograd 1929
Poštar 1930
2
0
|
29.10.2017 13:00 | Beograd 1929 | 2 : 0 | Poštar 1930 | |||||
29.10
12:00
Mladenovac
Grafičar
0
2
|
29.10.2017 12:00 | Mladenovac | 0 : 2 | Grafičar | |||||
29.10
10:00
DIF
Palilulac
3
1
|
29.10.2017 10:00 | DIF | 3 : 1 | Palilulac |
29.10
11:00
Cerovac
Proleter
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Cerovac | 3 : 0 | Proleter |
29.10
12:30
AS
Sport Klub 99
1
2
|
29.10.2017 12:30 | AS | 1 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
29.10
11:00
Radnički 1923
Jošanica
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Jošanica |
29.10
11:00
Bačka 1901
Bečej 1918
4
1
|
29.10.2017 11:00 | Bačka 1901 | 4 : 1 | Bečej 1918 |
29.10
13:00
Zabrezje
Jedinstvo
3
1
|
29.10.2017 13:00 | Zabrezje | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.10
10:00
Polet
Rvati
1
7
|
29.10.2017 10:00 | Polet | 1 : 7 | Rvati |
29.10
12:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
4
0
|
29.10.2017 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
29.10
12:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
3
2
|
29.10.2017 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 2 | Kikinda 1909 |
29.10
09:00
BSK Borča MK
Zemun MK
0
2
|
29.10.2017 09:00 | BSK Borča MK | 0 : 2 | Zemun MK | |||||
29.10
15:00
Voždovac MK
OFK Beograd MK
0
1
|
29.10.2017 15:00 | Voždovac MK | 0 : 1 | OFK Beograd MK |
29.10
11:00
Obrenovac 1905 MK
Voždovac B MK
2
4
|
29.10.2017 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 2 : 4 | Voždovac B MK | |||||
29.10
18:00
Zemun MK
Rad B MK
4
1
|
29.10.2017 18:00 | Zemun MK | 4 : 1 | Rad B MK |
29.10
10:00
Banja MK
Rad V MK
1
10
|
29.10.2017 10:00 | Banja MK | 1 : 10 | Rad V MK | |||||
29.10
10:00
Institut MK
Bežanija MK
1
1
|
29.10.2017 10:00 | Institut MK | 1 : 1 | Bežanija MK |
29.10
09:00
Teleoptik
Voždovac
2
4
|
29.10.2017 09:00 | Teleoptik | 2 : 4 | Voždovac |
29.10
09:00
BASK
OLE
0
7
|
29.10.2017 09:00 | BASK | 0 : 7 | OLE | |||||
29.10
09:00
Radnički (O)
Dominus
8
3
|
29.10.2017 09:00 | Radnički (O) | 8 : 3 | Dominus | |||||
29.10
11:00
BSK
Studentski Grad
3
0
|
29.10.2017 11:00 | BSK | 3 : 0 | Studentski Grad | |||||
29.10
10:00
Lokomotiva
Internacional
3
3
|
29.10.2017 10:00 | Lokomotiva | 3 : 3 | Internacional |
29.10
09:00
Proleter
Soko 2015
1
7
|
29.10.2017 09:00 | Proleter | 1 : 7 | Soko 2015 |
29.10
10:00
Balkan
DIF
0
4
|
29.10.2017 10:00 | Balkan | 0 : 4 | DIF |
29.10
11:00
Napredak (M)
Avala 1939
4
0
|
29.10.2017 11:00 | Napredak (M) | 4 : 0 | Avala 1939 |
29.10
10:30
Spartak
Čantavir
11
0
|
29.10.2017 10:30 | Spartak | 11 : 0 | Čantavir | |||||
29.10
09:00
Bačka 1901
Tavankut
6
1
|
29.10.2017 09:00 | Bačka 1901 | 6 : 1 | Tavankut | |||||
29.10
09:30
Radnički 1905
Preporod
6
0
|
29.10.2017 09:30 | Radnički 1905 | 6 : 0 | Preporod |
29.10
10:00
Arena Su
Bečej 1918
9
0
|
29.10.2017 10:00 | Arena Su | 9 : 0 | Bečej 1918 |
29.10
09:30
Vojvodina (CC)
Potporanj
0
7
|
29.10.2017 09:30 | Vojvodina (CC) | 0 : 7 | Potporanj | |||||
29.10
11:00
Jedinstvo (V)
Mladost
0
7
|
29.10.2017 11:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 7 | Mladost | |||||
29.10
10:00
Sloga
Partizan (U)
6
4
|
29.10.2017 10:00 | Sloga | 6 : 4 | Partizan (U) |
29.10
10:00
Duboko
Belo Polje
3
0
|
29.10.2017 10:00 | Duboko | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
29.10
10:00
Zvezda
Krtinska
0
2
|
29.10.2017 10:00 | Zvezda | 0 : 2 | Krtinska | |||||
29.10
10:00
Urovci
Posavina
6
2
|
29.10.2017 10:00 | Urovci | 6 : 2 | Posavina | |||||
29.10
10:00
Zabrezje
Zadrugar
3
0
|
29.10.2017 10:00 | Zabrezje | 3 : 0 | Zadrugar |
29.10
14:00
Hajduk
Postar 1930
0
3
|
29.10.2017 14:00 | Hajduk | 0 : 3 | Postar 1930 |
29.10
10:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
4
1
|
29.10.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
29.10
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
1
5
|
29.10.2017 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 5 | Kikinda 1909 |
29.10
Bačka
Jedinstvo
0
3
|
29.10.2017 | Bačka | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
29.10
Sloga
Senta
3
3
|
29.10.2017 | Sloga | 3 : 3 | Senta | |||||
29.10
Horgoš 1911
AFK
0
3
|
29.10.2017 | Horgoš 1911 | 0 : 3 | AFK |
29.10
Rudar 2001
Borac
4
0
|
29.10.2017 | Rudar 2001 | 4 : 0 | Borac |
29.10
09:00
Voždovac MK
OFK Beograd MK
1
0
|
29.10.2017 09:00 | Voždovac MK | 1 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
29.10
09:00
Rad MK
Brodarac MK
1
1
|
29.10.2017 09:00 | Rad MK | 1 : 1 | Brodarac MK |
29.10
13:30
Milutinac MK
Studentski Grad MK
|
29.10.2017 13:30 | Milutinac MK | : | Studentski Grad MK | |||||
29.10
11:00
Brodarac MK-B
Vrčin MK
2
2
|
29.10.2017 11:00 | Brodarac MK-B | 2 : 2 | Vrčin MK |
29.10
09:00
Čukarički
Radnički (O)
4
0
|
29.10.2017 09:00 | Čukarički | 4 : 0 | Radnički (O) | |||||
29.10
11:00
Rad
Voždovac
1
0
|
29.10.2017 11:00 | Rad | 1 : 0 | Voždovac | |||||
29.10
09:00
Brodarac 1947
Radnički (NB)
4
0
|
29.10.2017 09:00 | Brodarac 1947 | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
29.10
15:00
Sindjelić
BSK Borča
2
1
|
29.10.2017 15:00 | Sindjelić | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
29.10
09:30
OLE
Zemun
5
1
|
29.10.2017 09:30 | OLE | 5 : 1 | Zemun |
29.10
09:30
TSC
Subotica
9
2
|
29.10.2017 09:30 | TSC | 9 : 2 | Subotica | |||||
29.10
11:00
Bajša
Spartak '05
0
0
|
29.10.2017 11:00 | Bajša | 0 : 0 | Spartak '05 |
29.10
09:00
Fer Plej 06
Bežanija
1
1
|
29.10.2017 09:00 | Fer Plej 06 | 1 : 1 | Bežanija |
29.10
09:00
Crvena zvezda MML
Vrčin
6
0
|
29.10.2017 09:00 | Crvena zvezda MML | 6 : 0 | Vrčin | |||||
29.10
10:00
Boleč
Vinča
6
0
|
29.10.2017 10:00 | Boleč | 6 : 0 | Vinča |
29.10
10:00
GSP Polet
Mladenovac
4
3
|
29.10.2017 10:00 | GSP Polet | 4 : 3 | Mladenovac | |||||
29.10
12:00
Grafičar
Varga
0
11
|
29.10.2017 12:00 | Grafičar | 0 : 11 | Varga |
29.10
10:00
Posavac Tisma
Zabrezje
0
11
|
29.10.2017 10:00 | Posavac Tisma | 0 : 11 | Zabrezje |
29.10
10:00
Omladinac
Skela
5
5
|
29.10.2017 10:00 | Omladinac | 5 : 5 | Skela | |||||
29.10
10:00
Buducnost
Sloga
9
0
|
29.10.2017 10:00 | Buducnost | 9 : 0 | Sloga |
29.10
12:00
Kosovo i Metohija
Vinča
6
0
|
29.10.2017 12:00 | Kosovo i Metohija | 6 : 0 | Vinča |
29.10
14:30
Hajduk
1913 Busk
8
1
|
29.10.2017 14:30 | Hajduk | 8 : 1 | 1913 Busk |
29.10
19:30
Srem
Jedinstvo
73
67
|
29.10.2017 19:30 | Srem | 73 : 67 | Jedinstvo | |||||
29.10
12:15
Omladinac
Sloven
78
74
|
29.10.2017 12:15 | Omladinac | 78 : 74 | Sloven | |||||
29.10
17:30
Mladost Veternik
Topola
89
79
|
29.10.2017 17:30 | Mladost Veternik | 89 : 79 | Topola | |||||
29.10
18:00
Radnički
Vrbas
69
72
|
29.10.2017 18:00 | Radnički | 69 : 72 | Vrbas | |||||
29.10
20:00
Kris Kros
Hajduk
83
85
|
29.10.2017 20:00 | Kris Kros | 83 : 85 | Hajduk |
29.10
14:30
Mileševac
Jagodina
73
85
|
29.10.2017 14:30 | Mileševac | 73 : 85 | Jagodina | |||||
29.10
18:00
Napredak Junior
Radnički 1950
73
76
|
29.10.2017 18:00 | Napredak Junior | 73 : 76 | Radnički 1950 | |||||
29.10
18:00
Železničar
Priboj
61
68
|
29.10.2017 18:00 | Železničar | 61 : 68 | Priboj |
29.10
16:30
Jablanica
Sokobanja
80
71
|
29.10.2017 16:30 | Jablanica | 80 : 71 | Sokobanja | |||||
29.10
16:00
Bor RTB
Jugbasket
82
84
|
29.10.2017 16:00 | Bor RTB | 82 : 84 | Jugbasket |
29.10
20:20
Ras
Torlak
64
65
|
29.10.2017 20:20 | Ras | 64 : 65 | Torlak |
29.10
20:30
Crvenka
Vojvodina (BŠ)
65
70
|
29.10.2017 20:30 | Crvenka | 65 : 70 | Vojvodina (BŠ) | |||||
29.10
18:20
Spartak OKK
Joker
87
67
|
29.10.2017 18:20 | Spartak OKK | 87 : 67 | Joker |
29.10
17:00
BNS
Dinamo
62
72
|
29.10.2017 17:00 | BNS | 62 : 72 | Dinamo |
29.10
15:30
Šabac
Osečina
83
69
|
29.10.2017 15:30 | Šabac | 83 : 69 | Osečina | |||||
29.10
12:30
Mix
Mladost 2014
80
77
|
29.10.2017 12:30 | Mix | 80 : 77 | Mladost 2014 | |||||
29.10
18:00
Vladimirci
Železničar
86
106
|
29.10.2017 18:00 | Vladimirci | 86 : 106 | Železničar |
29.10
19:30
Ivanjica
GM-032
89
59
|
29.10.2017 19:30 | Ivanjica | 89 : 59 | GM-032 | |||||
29.10
18:00
Play off
Morava
71
64
|
29.10.2017 18:00 | Play off | 71 : 64 | Morava |
29.10
19:00
Goč
Požarevac
64
87
|
29.10.2017 19:00 | Goč | 64 : 87 | Požarevac | |||||
29.10
19:00
Sloga (PM)
Trepča
54
63
|
29.10.2017 19:00 | Sloga (PM) | 54 : 63 | Trepča | |||||
29.10
20:00
Svilajnac
Stari Ras
89
73
|
29.10.2017 20:00 | Svilajnac | 89 : 73 | Stari Ras | |||||
29.10
17:00
Bane
Stragari Šumadija
64
68
|
29.10.2017 17:00 | Bane | 64 : 68 | Stragari Šumadija |
29.10
17:00
Hajduk Veljko
Mladost
60
66
|
29.10.2017 17:00 | Hajduk Veljko | 60 : 66 | Mladost |
29.10
21:10
Vitez
Cerak
73
59
|
29.10.2017 21:10 | Vitez | 73 : 59 | Cerak | |||||
29.10
12:45
Sava
BTC
78
90
|
29.10.2017 12:45 | Sava | 78 : 90 | BTC | |||||
29.10
17:00
Veba Basket
Mladost 2
60
100
|
29.10.2017 17:00 | Veba Basket | 60 : 100 | Mladost 2 | |||||
29.10
10:00
Grocka
Barajevo Bambi
111
71
|
29.10.2017 10:00 | Grocka | 111 : 71 | Barajevo Bambi |
29.10
17:00
Igokea
FMP
75
65
|
29.10.2017 17:00 | Igokea | 75 : 65 | FMP | |||||
29.10
19:00
Union Olimpija
Budućnost VOLI
79
88
|
29.10.2017 19:00 | Union Olimpija | 79 : 88 | Budućnost VOLI |
29.10
16:30
OKK Beograd
Vojvodina
89
84
|
29.10.2017 16:30 | OKK Beograd | 89 : 84 | Vojvodina | |||||
29.10
18:00
Beovuk 72
Dynamic
86
83
|
29.10.2017 18:00 | Beovuk 72 | 86 : 83 | Dynamic | |||||
29.10
13:00
Mladost Admiral
Vršac
74
96
|
29.10.2017 13:00 | Mladost Admiral | 74 : 96 | Vršac |
29.10
12:30
Ljubovija
Prijepolje
104
33
|
29.10.2017 12:30 | Ljubovija | 104 : 33 | Prijepolje | |||||
29.10
13:00
ČA basket
Železničar
62
71
|
29.10.2017 13:00 | ČA basket | 62 : 71 | Železničar | |||||
29.10
16:00
Užice
Zvečan
64
63
|
29.10.2017 16:00 | Užice | 64 : 63 | Zvečan |
29.10
11:00
Voša
Girl Basket
0
20
|
29.10.2017 11:00 | Voša | 0 : 20 | Girl Basket | |||||
29.10
17:00
Njegoš
Karađorđevo
64
33
|
29.10.2017 17:00 | Njegoš | 64 : 33 | Karađorđevo | |||||
29.10
19:00
Joker
Karaburma
24
96
|
29.10.2017 19:00 | Joker | 24 : 96 | Karaburma |
29.10
20:30
Bežanija
Crvena zvezda 2
35
99
|
29.10.2017 20:30 | Bežanija | 35 : 99 | Crvena zvezda 2 | |||||
29.10
13:00
Proleter (NS)
Radnički (NB)
43
98
|
29.10.2017 13:00 | Proleter (NS) | 43 : 98 | Radnički (NB) |
29.10
17:00
Gračac
Partizan
3
0
|
29.10.2017 17:00 | Gračac | 3 : 0 | Partizan | |||||
29.10
17:00
Bukovica Putevi
Ribnica 2
1
3
|
29.10.2017 17:00 | Bukovica Putevi | 1 : 3 | Ribnica 2 | |||||
29.10
18:00
Metalac Takovo
Gračanica
3
0
|
29.10.2017 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Gračanica | |||||
29.10
19:30
Antena
Lotus
3
0
|
29.10.2017 19:30 | Antena | 3 : 0 | Lotus |
29.10
15:00
Radan
Niš 2
0
3
|
29.10.2017 15:00 | Radan | 0 : 3 | Niš 2 | |||||
29.10
15:00
Desetka
Hajduk Veljko
3
0
|
29.10.2017 15:00 | Desetka | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
29.10
15:00
MOK Topličanin 97
Pirot
1
3
|
29.10.2017 15:00 | MOK Topličanin 97 | 1 : 3 | Pirot |
29.10
15:30
Botafogo
Mladost (NP)
0
3
|
29.10.2017 15:30 | Botafogo | 0 : 3 | Mladost (NP) | |||||
29.10
19:00
Vojvodina NS Seme 2
Šid
3
2
|
29.10.2017 19:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 2 | Šid | |||||
29.10
18:00
Sombor
Hercegovina
1
3
|
29.10.2017 18:00 | Sombor | 1 : 3 | Hercegovina |
29.10
16:00
Jedinstvo
Rudar
0
3
|
29.10.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rudar | |||||
29.10
19:00
Šumadija
Karađorđe
3
0
|
29.10.2017 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Karađorđe |
29.10
20:00
Toplički Vitezovi
Novi Sad
0
3
|
29.10.2017 20:00 | Toplički Vitezovi | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
29.10
17:00
Bečej
Srem Iton
1
3
|
29.10.2017 17:00 | Bečej | 1 : 3 | Srem Iton | |||||
29.10
16:30
Loznica
Bavanište
3
1
|
29.10.2017 16:30 | Loznica | 3 : 1 | Bavanište | |||||
29.10
17:00
FAP Livnica
Dubočica
0
3
|
29.10.2017 17:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Dubočica | |||||
29.10
16:00
Borac
Timok
3
2
|
29.10.2017 16:00 | Borac | 3 : 2 | Timok |
29.10
17:00
Kuršumlija
Student
3
1
|
29.10.2017 17:00 | Kuršumlija | 3 : 1 | Student | |||||
29.10
17:30
Desetka
Pirot
1
3
|
29.10.2017 17:30 | Desetka | 1 : 3 | Pirot | |||||
29.10
16:00
Aleksinac
Hajduk Veljko
3
1
|
29.10.2017 16:00 | Aleksinac | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
29.10
13:00
Tehničar
Sloboda S
3
0
|
29.10.2017 13:00 | Tehničar | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
29.10
17:00
Tutin
Mokra Gora
3
1
|
29.10.2017 17:00 | Tutin | 3 : 1 | Mokra Gora |
29.10
17:00
Maks
Novi Sad
0
3
|
29.10.2017 17:00 | Maks | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
29.10
17:00
Panonija
Lavice 07
1
3
|
29.10.2017 17:00 | Panonija | 1 : 3 | Lavice 07 |
29.10
16:00
Fortuna Plus
Ribnica
0
3
|
29.10.2017 16:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Ribnica |
29.10
17:00
Zaslon
Lucky Star
0
3
|
29.10.2017 17:00 | Zaslon | 0 : 3 | Lucky Star |
29.10
16:30
Vranje 2
ŽOK Topličanin
1
3
|
29.10.2017 16:30 | Vranje 2 | 1 : 3 | ŽOK Topličanin | |||||
29.10
17:00
Topličanin
Radan
3
0
|
29.10.2017 17:00 | Topličanin | 3 : 0 | Radan |
29.10
14:00
Vrbas
Gox-IN Phibrows
3
0
|
29.10.2017 14:00 | Vrbas | 3 : 0 | Gox-IN Phibrows | |||||
29.10
12:15
Spartak 2
Libero
3
0
|
29.10.2017 12:15 | Spartak 2 | 3 : 0 | Libero |
29.10
17:30
Žabalj Volej
Žitište
1
3
|
29.10.2017 17:30 | Žabalj Volej | 1 : 3 | Žitište |
29.10
11:00
Beočin
Dunav Volej
0
3
|
29.10.2017 11:00 | Beočin | 0 : 3 | Dunav Volej |
29.10
18:00
Mladost
NS Volej tim
3
1
|
29.10.2017 18:00 | Mladost | 3 : 1 | NS Volej tim | |||||
29.10
20:00
Bagljaš 023
Merkur
3
0
|
29.10.2017 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Merkur | |||||
29.10
17:00
Slavija
Proleter
3
0
|
29.10.2017 17:00 | Slavija | 3 : 0 | Proleter |
29.10
09:30
Pionir
Partizan 2
0
3
|
29.10.2017 09:30 | Pionir | 0 : 3 | Partizan 2 |
29.10
19:30
Železničar
Radnički 2
3
1
|
29.10.2017 19:30 | Železničar | 3 : 1 | Radnički 2 |
29.10
14:00
21. maj
Mladenovac
1
3
|
29.10.2017 14:00 | 21. maj | 1 : 3 | Mladenovac |
29.10
18:00
Ub
Vranje
2
3
|
29.10.2017 18:00 | Ub | 2 : 3 | Vranje | |||||
29.10
18:00
FOK
Jedinstvo (U)
3
0
|
29.10.2017 18:00 | FOK | 3 : 0 | Jedinstvo (U) |
29.10
15:00
Leskovac 98
Srbijanka 014
0
3
|
29.10.2017 15:00 | Leskovac 98 | 0 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
29.10
17:00
Spartak (Lj)
Milenijum
3
2
|
29.10.2017 17:00 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Milenijum | |||||
29.10
13:00
Jagodina
Zlatibor
1
3
|
29.10.2017 13:00 | Jagodina | 1 : 3 | Zlatibor |
29.10
16:15
Železničar
Lucky Star
3
2
|
29.10.2017 16:15 | Železničar | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
29.10
16:15
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
29.10.2017 16:15 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan |
29.10
14:30
Radnicki
Vizurine Ajkulice
0
3
|
29.10.2017 14:30 | Radnicki | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
29.10
12:45
Dunav
Lucky Star
0
3
|
29.10.2017 12:45 | Dunav | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
29.10
14:30
Imlek
Roda
3
1
|
29.10.2017 14:30 | Imlek | 3 : 1 | Roda | |||||
29.10
12:45
Beograd
AS
3
0
|
29.10.2017 12:45 | Beograd | 3 : 0 | AS | |||||
29.10
09:15
TENT
Volleyland
3
0
|
29.10.2017 09:15 | TENT | 3 : 0 | Volleyland | |||||
29.10
09:15
Sterija
Kralj
0
3
|
29.10.2017 09:15 | Sterija | 0 : 3 | Kralj | |||||
29.10
11:00
AS Batajnica
Partizan
3
0
|
29.10.2017 11:00 | AS Batajnica | 3 : 0 | Partizan | |||||
29.10
11:00
Crvena zvezda
Blok Aut
3
0
|
29.10.2017 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Blok Aut |
29.10
12:20
SPAS
Feniks Čukarički
1
3
|
29.10.2017 12:20 | SPAS | 1 : 3 | Feniks Čukarički | |||||
29.10
14:05
Akademija Singidunum
Vizurine Ajkulice
3
1
|
29.10.2017 14:05 | Akademija Singidunum | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice | |||||
29.10
14:05
Novi Beograd
Lucky Star 2
0
3
|
29.10.2017 14:05 | Novi Beograd | 0 : 3 | Lucky Star 2 | |||||
29.10
12:20
Volleyland 2
Železnik 2012
0
3
|
29.10.2017 12:20 | Volleyland 2 | 0 : 3 | Železnik 2012 |
29.10
17:00
Srem SM
Lavovi BP
21
52
|
29.10.2017 17:00 | Srem SM | 21 : 52 | Lavovi BP | |||||
29.10
18:00
Mladost (V)
Dolovo
21
30
|
29.10.2017 18:00 | Mladost (V) | 21 : 30 | Dolovo | |||||
29.10
19:00
Hercegovina
Sivac 69
26
28
|
29.10.2017 19:00 | Hercegovina | 26 : 28 | Sivac 69 |
29.10
18:00
Metalac
Župa 54
29
25
|
29.10.2017 18:00 | Metalac | 29 : 25 | Župa 54 | |||||
29.10
19:00
Trepča
Mladost
24
26
|
29.10.2017 19:00 | Trepča | 24 : 26 | Mladost |
29.10
18:00
Smederevo
Beograd
33
31
|
29.10.2017 18:00 | Smederevo | 33 : 31 | Beograd | |||||
29.10
20:30
Partizan 2
Rekreativo
21
28
|
29.10.2017 20:30 | Partizan 2 | 21 : 28 | Rekreativo |
29.10
17:30
Pirot
Paraćin
33
37
|
29.10.2017 17:30 | Pirot | 33 : 37 | Paraćin | |||||
29.10
20:00
ORK Bor
Žitorađa
27
28
|
29.10.2017 20:00 | ORK Bor | 27 : 28 | Žitorađa | |||||
29.10
19:00
Vlasotince
BSK Heba
33
28
|
29.10.2017 19:00 | Vlasotince | 33 : 28 | BSK Heba |
29.10
17:00
Nova Pazova 1957
Zrenjanin
36
18
|
29.10.2017 17:00 | Nova Pazova 1957 | 36 : 18 | Zrenjanin | |||||
29.10
18:00
Potisje Pleteks
Budućnost
30
24
|
29.10.2017 18:00 | Potisje Pleteks | 30 : 24 | Budućnost | |||||
29.10
19:30
Titel
ORK Pančevo
25
26
|
29.10.2017 19:30 | Titel | 25 : 26 | ORK Pančevo |
29.10
12:00
SDG Užice
Sloga 2 Zmart Force
29
18
|
29.10.2017 12:00 | SDG Užice | 29 : 18 | Sloga 2 Zmart Force | |||||
29.10
18:00
Arilje
Užice
33
34
|
29.10.2017 18:00 | Arilje | 33 : 34 | Užice |
29.10
19:00
Karađorđe 2
Šamot 65 2
39
44
|
29.10.2017 19:00 | Karađorđe 2 | 39 : 44 | Šamot 65 2 |
29.10
19:00
Jagodina
Rudar
30
26
|
29.10.2017 19:00 | Jagodina | 30 : 26 | Rudar |
29.10
18:00
Rudar 2
Umčari
25
27
|
29.10.2017 18:00 | Rudar 2 | 25 : 27 | Umčari |
29.10
13:00
Ub
Rakovica
25
36
|
29.10.2017 13:00 | Ub | 25 : 36 | Rakovica |
29.10
14:30
Mladost
Vranje 1957 - 2
31
22
|
29.10.2017 14:30 | Mladost | 31 : 22 | Vranje 1957 - 2 |
29.10
16:00
Senta
Naftagas
32
28
|
29.10.2017 16:00 | Senta | 32 : 28 | Naftagas |
29.10
14:00
Crepaja
Unirea
36
22
|
29.10.2017 14:00 | Crepaja | 36 : 22 | Unirea | |||||
29.10
15:00
Omladinac
Vladimirovac
39
22
|
29.10.2017 15:00 | Omladinac | 39 : 22 | Vladimirovac | |||||
29.10
18:00
Glogonj
Dolovo
19
34
|
29.10.2017 18:00 | Glogonj | 19 : 34 | Dolovo |
29.10
18:30
Rakovica 2
MRK Crvena Zvezda 2
25
33
|
29.10.2017 18:30 | Rakovica 2 | 25 : 33 | MRK Crvena Zvezda 2 |
29.10
15:30
Petrovaradin
Ravangrad
26
31
|
29.10.2017 15:30 | Petrovaradin | 26 : 31 | Ravangrad | |||||
29.10
19:00
Mokrin
Jadran
35
29
|
29.10.2017 19:00 | Mokrin | 35 : 29 | Jadran | |||||
29.10
18:00
Laki
Mladost
34
26
|
29.10.2017 18:00 | Laki | 34 : 26 | Mladost |
29.10
16:00
Radnički
Naisa 2
28
33
|
29.10.2017 16:00 | Radnički | 28 : 33 | Naisa 2 | |||||
29.10
18:00
Rtanj
Vlasotince
27
21
|
29.10.2017 18:00 | Rtanj | 27 : 21 | Vlasotince | |||||
29.10
17:00
Vranje
Žitorađa
21
35
|
29.10.2017 17:00 | Vranje | 21 : 35 | Žitorađa | |||||
29.10
16:00
Jagodina 2
Radan
17
28
|
29.10.2017 16:00 | Jagodina 2 | 17 : 28 | Radan |
29.10
17:00
Metalac 2015
Mačva
33
27
|
29.10.2017 17:00 | Metalac 2015 | 33 : 27 | Mačva | |||||
29.10
19:30
Loznica Grad
ORK Beograd
31
36
|
29.10.2017 19:30 | Loznica Grad | 31 : 36 | ORK Beograd |
29.10
18:00
Obilić
Partizan
20
43
|
29.10.2017 18:00 | Obilić | 20 : 43 | Partizan | |||||
29.10
15:30
Naftagas (Ž)
Lehel
29
22
|
29.10.2017 15:30 | Naftagas (Ž) | 29 : 22 | Lehel |
29.10
15:00
Klenak 09
Senta
26
17
|
29.10.2017 15:00 | Klenak 09 | 26 : 17 | Senta | |||||
29.10
17:00
Jugović (Ž)
Sonta
32
9
|
29.10.2017 17:00 | Jugović (Ž) | 32 : 9 | Sonta |
29.10
19:30
Hajduk Veljko
Remesiana
17
16
|
29.10.2017 19:30 | Hajduk Veljko | 17 : 16 | Remesiana |
29.10
21:00
Voždovac 1955
Junior
23
23
|
29.10.2017 21:00 | Voždovac 1955 | 23 : 23 | Junior | |||||
29.10
18:00
Bor RTB
Bekament
28
33
|
29.10.2017 18:00 | Bor RTB | 28 : 33 | Bekament |
29.10
18:00
Pančevo
Vrbas
21
30
|
29.10.2017 18:00 | Pančevo | 21 : 30 | Vrbas | |||||
29.10
16:00
Požarevac
Zaječar 1949
27
30
|
29.10.2017 16:00 | Požarevac | 27 : 30 | Zaječar 1949 | |||||
29.10
18:00
Proleter
Kučevo
29
31
|
29.10.2017 18:00 | Proleter | 29 : 31 | Kučevo | |||||
29.10
18:30
Minaqua
Metalac
42
23
|
29.10.2017 18:30 | Minaqua | 42 : 23 | Metalac |
29.10
20:00
RB
Samo pravo
4
1
|
29.10.2017 20:00 | RB | 4 : 1 | Samo pravo | |||||
29.10
19:00
FON
Jastrebac
6
2
|
29.10.2017 19:00 | FON | 6 : 2 | Jastrebac |
29.10
20:00
Tisa
Pčinja
10
3
|
29.10.2017 20:00 | Tisa | 10 : 3 | Pčinja | |||||
29.10
19:00
Leteći Holandjanin
Novi Sad
3
5
|
29.10.2017 19:00 | Leteći Holandjanin | 3 : 5 | Novi Sad | |||||
29.10
19:00
Hajduk
Bečej 2003
2
8
|
29.10.2017 19:00 | Hajduk | 2 : 8 | Bečej 2003 |
29.10
18:00
Kosjerić
Partenon
6
1
|
29.10.2017 18:00 | Kosjerić | 6 : 1 | Partenon |
29.10
20:00
Radnički 2010
Bele crkve
8
3
|
29.10.2017 20:00 | Radnički 2010 | 8 : 3 | Bele crkve | |||||
29.10
19:00
Zufo
Ekonomist
12
2
|
29.10.2017 19:00 | Zufo | 12 : 2 | Ekonomist |
29.10
19:30
Prokuplje
AS
2
2
|
29.10.2017 19:30 | Prokuplje | 2 : 2 | AS |
29.10
15:30
Konjarnik
Intelektualac
7
2
|
29.10.2017 15:30 | Konjarnik | 7 : 2 | Intelektualac |