Radnik
Polet
Borac (V)
Mataružani se "udavili" u Jošanici

Za sve poraze i loše igre u poslednjih pet kola fudbalera Granita, ceh je platila ekipa iz Mataruške banje. U 9.kolu Lige raškog okruga Granit je deklasirao Ibar rezultatom 6:3. Zvuči malo neloglično, ali pitanje pobednika je bilo praktično rešeno posle šest minuta igre, kada su domaći poveli sa 3:0. Prvi napad Granita u 3.minutu pogotkom je krunisao danas nezaustavljivi Milošević, koji se upisao četiri puta u listu strelaca. Po jedan pogodak na susretu postigli su Kučević i Mutavdžić. Ono što treba istaći, je činjenica da su fudbaleri iz Jošaničke banje, golove postizali iz izgrađenih akcija. Gosti daleko od toga da su ostavili bled utisak, ali brzo vođstvo okovalo je noge gostima, koji su se dugo oporavljali od šoka. U drugom delu Ibar je krenuo agresivnije, ali su domaći strpljivom i pametnom igrom čekali svoje prilike iz kontri. Prvu takvu realizovao je Milošević u 52.minutu, a pravu katastrofu gostiju zaključio je Mutavdžić u 62.minutu. Do kraja utakmice ekipa iz Mataruške banje uspela je samo da ublaži poraz golovima Jakšića (dva) i Pantelića. Na klupi Granita uspešno je debitovao trener Goran Žero Tomović. Igrač utakmice: Miloš Milošević (Granit) 9.

GRANIT - IBAR   6:3 (4:0)

Jošanička banja . - Gledalaca: 50. Sudija: Vasiljević (Adrani) 8. Strelci: Milošević u 3, 6, 37, 52, Kučević u 5. i Mutavdžić u 62. minutu za Granit, a Jakšić u 68. i 89. i Pantelić u 76.minutu za Ibar. Žuti kartoni: Kučević (Granit), Milosavljević, Marković (Ibar).

GRANIT: Vulićević 8,5, Veljković 8,5, Raković 8,5 (D.Peković 8,5), Kučević 8,5, Bošković 8,5, Jović 8,5, Šiljković 8,5 (Martać 8,5), Karadžić 8,5 Milošević 9 (Kašić 8,5), N.Peković 8,5, Mutavdžić 8,5.

IBAR: Vukosavljević 6, B.Gračanac 7, Ranković 6, Marković 6,5, Rudinac 5,5 (Ilić -), Korać 6, Jakšić 7, Milosavljević 6,5, D.Gračanac 6, Pantelić 6,5, Dević 7 (Radmilac -).