XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
774 utakmica za dan Nedelja, 8 Oktobar 2017


Fudbal

08.10
15:30
Jedinstvo (Ub)
Loznica
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Provo
Kara─Ĺor─Ĺe
4
0
08.10.2017 15:30 4 : 0
08.10
15:30
Proleter Mihajlovac
┼Żelezni─Źar
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
11:00
Car Konstantin
Timok
2
1
08.10.2017 11:00 2 : 1
08.10
15:00
Pukovac
Dunav
3
1
08.10.2017 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Moravac Orion
Budu─çnost (P)
1
3
08.10.2017 15:00 1 : 3
08.10
15:30
Dunav
Radni─Źki (NP)
1
3
08.10.2017 15:30 1 : 3
08.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Borac (S)
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
14:30
Kolubara
Jedinstvo
1
3
08.10.2017 14:30 1 : 3
08.10
11:00
Grafi─Źar
Lokomotiva
4
3
08.10.2017 11:00 4 : 3
08.10
15:30
Orlovac
Sloboda (─î)
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Draga─Źevo
Bane
0
3
08.10.2017 15:30 0 : 3
08.10
15:30
Napredak
Šumadija
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Proleter 1976
Mladi radnik (R)
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Morava (VP)
Zvi┼żd
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
RSK
Homoljac
2
0
08.10.2017 15:30
RSK
2 : 0
08.10
15:30
Borac (┼Ż)
Udarnik
0
4
08.10.2017 15:30 0 : 4
08.10
15:30
Petar Dobrnjac
Gru┼ża
0
4
08.10.2017 15:30 0 : 4
08.10
15:30
Zadrugar
Borac
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Radni─Źki Stobex
Budu─çnost
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
OFK Divci
Radjevac
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
11:00
Polet 1980
Jablanica
2
1
08.10.2017 11:00 2 : 1
08.10
15:00
Rudar Alpos
Sloga
3
0
08.10.2017 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Majdanpek
Moravica
1
2
08.10.2017 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Zaplanjac
Timo─Źanin
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Malošište
Hajduk Veljko
2
3
08.10.2017 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Šarbanovac
Brodoremont
1
2
08.10.2017 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Jastrebac
Jedinstvo
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Sloga (─ć)
Morava 1918
6
2
08.10.2017 15:00 6 : 2
08.10
15:00
Leva─Ź
Bošnjane
3
2
08.10.2017 15:00 3 : 2
08.10
15:00
┼Żupa
Sloga (D)
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:30
Vojvodina 1928
Radni─Źki (K)
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
┼ŻAK
Radni─Źki (S)
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Jedinstvo (NB)
Kikinda 1909
0
3
08.10.2017 15:30 0 : 3
08.10
15:30
Hajduk (B)
Sremac
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
10:00
Kabel
Borac (NS)
0
0
08.10.2017 10:00 0 : 0
08.10
15:30
Podunavac
Index
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Hajduk (─î)
Borac (Š)
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Jugovi─ç
LSK La─çarak
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Ba─Źka (P)
Preporod
7
1
08.10.2017 15:30 7 : 1
08.10
15:30
Mladost (BP)
Tisa
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
BSK
Tekstilac
6
0
08.10.2017 15:30
BSK
6 : 0
08.10
15:30
Zadrugar
Polet (K)
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
14:30
Srem─Źica
Borac
0
0
08.10.2017 14:30 0 : 0
08.10
14:30
Budu─çnost
Leštane
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
10:00
Torlak
Napredak
1
1
08.10.2017 10:00 1 : 1
08.10
14:30
Srem
Crvena Zvezda
1
3
08.10.2017 14:30 1 : 3
08.10
11:00
Hajduk
Milutinac
1
0
08.10.2017 11:00 1 : 0
08.10
15:00
Vojvodina (NM)
Mladost (L)
0
0
08.10.2017 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Rusanda
Crvena Zvezda (RS)
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Borac
Crvena zvezda (VS)
0
0
08.10.2017 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Lehel
Naftagas (E)
0
3
08.10.2017 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Mladost (BD)
Naftagas (B)
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
14:30
Hajduk
Mladi radnik
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Kušiljevo
Bratstvo
3
2
08.10.2017 14:30 3 : 2
08.10
14:30
Napredak
Partizan
1
2
08.10.2017 14:30 1 : 2
08.10
14:30
Juhor
Mladost (S)
1
2
08.10.2017 14:30 1 : 2
08.10
14:30
Rembas
OFK Tekstilac
4
2
08.10.2017 14:30 4 : 2
08.10
14:30
Dragocvet
OFK Bratstvo
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Resavac
OFK Batinac
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
15:30
Crvena zvezda
Vulturul
1
3
08.10.2017 15:30 1 : 3
08.10
15:30
Strela
Dunav
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Vojvodina (CC)
Vojvodina (Cr)
0
1
08.10.2017 15:30 0 : 1
08.10
15:30
Radni─Źki (B)
Vojvodina (S)
6
0
08.10.2017 15:30 6 : 0
08.10
15:30
Dolina
Partizan (U)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Jugoslavija
Borac (St)
0
5
08.10.2017 15:30 0 : 5
08.10
15:30
Jedinstvo (V)
Sloga (BNS)
0
1
08.10.2017 15:30 0 : 1
08.10
16:00
Borac (M)
Podrinje
0
2
08.10.2017 16:00 0 : 2
08.10
16:00
Budu─çnost
Sloven
2
1
08.10.2017 16:00 2 : 1
08.10
16:00
Jadran
Partizan
0
0
08.10.2017 16:00 0 : 0
08.10
16:00
PSK Putinci
┼Żelezni─Źar
1
1
08.10.2017 16:00 1 : 1
08.10
16:00
Sloboda (DT)
Hrtkovci
2
0
08.10.2017 16:00 2 : 0
08.10
16:00
Napredak (P)
Borac (K)
3
1
08.10.2017 16:00 3 : 1
08.10
15:00
Budu─çnost (M)
Vojvodina
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Hercegovac
Lipar
0
0
08.10.2017 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Krila Krajine
Stari Grad
3
0
08.10.2017 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Budu─çnost (P)
Hajduk Junior
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Senta
Sutjeska
3
1
08.10.2017 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Vinogradar
Napredak
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Jadran
Horgoš 1911
3
1
08.10.2017 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Bajša
Iskra
6
0
08.10.2017 15:00 6 : 0
08.10
15:00
Nemetali
Polom
3
0
08.10.2017 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Slatina
Klju─Ź
4
1
08.10.2017 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Deli Jovan
BSK
7
1
08.10.2017 15:00 7 : 1
BSK
08.10
15:00
Blizna
Rudna Glava
4
1
08.10.2017 15:00 4 : 1
08.10
14:30
Institut
Komgrap
1
1
08.10.2017 14:30 1 : 1
08.10
14:30
Dunav
13. Maj
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
14:30
Zmaj
Šumadinac
7
1
08.10.2017 14:30 7 : 1
08.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç
Heroj Polet
6
2
08.10.2017 14:30 6 : 2
08.10
14:30
Strelac
Urovci
3
0
08.10.2017 14:30 3 : 0
08.10
14:30
BSK
Lisovi─ç
3
0
08.10.2017 14:30
BSK
3 : 0
08.10
14:30
Budu─çnost
Radni─Źki (R)
1
2
08.10.2017 14:30 1 : 2
08.10
14:30
Mladost (B)
Zabre┼żje
1
3
08.10.2017 14:30 1 : 3
08.10
14:30
Radni─Źki (D)
Omladinac
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
14:30
Vr─Źin
Dunavac
0
0
08.10.2017 14:30 0 : 0
08.10
14:30
Šumadija
Ropo─Źevo
2
0
08.10.2017 14:30 2 : 0
08.10
14:30
Pudarci
Vin─Źa
0
0
08.10.2017 14:30 0 : 0
08.10
14:30
Kova─Źevac
Kosmaj
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Bole─Ź
Velika Krsna
3
0
08.10.2017 14:30 3 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Sloga
Jedinstvo (ŠT)
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Duško
Mladost (PR)
4
2
08.10.2017 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Podrinje
Mladi Borac
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Mladost (DD)
Cer
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
Cer
08.10
15:00
Vidojevica
Ceri─ç
3
2
08.10.2017 15:00 3 : 2
08.10
15:30
Bare
Aran─Ĺelovac
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Partizan
Lokomotiva
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Šatornja
Borac
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Omladinac (DR)
Trnava
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
BSK
Vin─Źa
2
4
08.10.2017 15:30
BSK
2 : 4
08.10
15:30
Šumadinac
Mladost MG
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Prvi srpski ustanak
┼ŻSK
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (G)
1
3
08.10.2017 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Zlo─çudovo
─îekmin
4
2
08.10.2017 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Kumarevo 65
Polet
0
6
08.10.2017 15:00 0 : 6
08.10
15:00
Progres
OFK Brza
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Vu─Źje
Bobište
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Sloga
Mladost (V)
5
2
08.10.2017 15:00 5 : 2
08.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Umac
2
2
08.10.2017 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Mladi borac
Jedinstvo (GS)
3
3
08.10.2017 15:00 3 : 3
08.10
15:30
7. Juli
Cerovac
0
6
08.10.2017 15:30 0 : 6
08.10
15:30
Sloga
Šumadija
1
3
08.10.2017 15:30 1 : 3
08.10
15:30
Podunavac
Vrbovac
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Sloboda
SASK
8
0
08.10.2017 15:30 8 : 0
08.10
15:30
Borac
Pobeda
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Radnik
Osipaonica
0
1
08.10.2017 15:30 0 : 1
08.10
15:30
Obili─ç
Crvena zvezda
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Proleter 1947
Polet
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Jedinstvo (K)
Lunjevica
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Brezak 1936
Rudar
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Backovac Junajted
Šumadija 1923
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Prijevor
Napredak
4
1
08.10.2017 15:30 4 : 1
08.10
15:30
Polet (T)
Slatina
5
0
08.10.2017 15:30 5 : 0
08.10
15:30
Omladinac (Z)
Mladost (P)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Ribnik
Naupare
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
─îitluk
Parunovac
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Sloga (D)
Ma─Źkovac
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Šanac
Jastrebac
0
0
08.10.2017 15:30 0 : 0
08.10
15:30
Kupci
Blagotin
5
2
08.10.2017 15:30 5 : 2
08.10
15:30
Vinogradar
Juhor
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
15:30
FUD
Donji Kopaonik
2
1
08.10.2017 15:30
FUD
2 : 1
08.10
15:30
Radnik
Borac (K)
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Mladost (B)
Jedinstvo (Lj)
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Makce
Budu─çnost (V)
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Sloga (B)
Polet (SD)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Napredak 1936
Mlava (ML)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Rudar (S)
1
3
08.10.2017 15:30 1 : 3
08.10
15:30
Rudar (K)
Zadrugar (T)
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
15:30
Pade┼ż
Borac
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Spartak
Dragoš
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
11:00
Jedinstvo
Zadrugar
3
2
08.10.2017 11:00 3 : 2
08.10
15:00
Novi Pazar 1928
Stubal
3
2
08.10.2017 15:00 3 : 2
08.10
15:00
Radnik
Popovi─çi
4
2
08.10.2017 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Polet
Budu─çnost
5
2
08.10.2017 15:00 5 : 2
08.10
15:00
Real
Ibar
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Borac
OFK Ras
1
3
08.10.2017 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Proleter
Rudar
1
3
08.10.2017 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Ribnica
Granit
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:30
─îajetina
┼Żelezni─Źar
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Jasen
Jedinstvo
10
0
08.10.2017 15:30 10 : 0
08.10
15:30
Savinac
Crnokosa
4
5
08.10.2017 15:30 4 : 5
08.10
15:30
Polet
Peru─çac
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
08.10
15:30
Omladinac
Zlatar
0
4
08.10.2017 15:30 0 : 4
08.10
13:00
Ariljska rampa
Lazarica
3
1
08.10.2017 13:00 3 : 1
08.10
15:30
Iskra
Mladost
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Brezovica
Trli─ç
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Tešnjar
Ribnikar
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Tulari
ZSK
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
ZSK
08.10
15:30
Tvrdojevac
Banjani
4
2
08.10.2017 15:30 4 : 2
08.10
16:00
Jedinstvo
Sloga (D)
3
2
08.10.2017 16:00 3 : 2
08.10
16:00
Sloboda
Erdoglija 1931
4
0
08.10.2017 16:00 4 : 0
08.10
16:00
Šumadija 1934
Borac (D)
1
1
08.10.2017 16:00 1 : 1
08.10
16:00
Mladost
Vodoja┼ża
3
1
08.10.2017 16:00 3 : 1
08.10
16:00
Zastava
Šumadinac (KG)
0
0
08.10.2017 16:00 0 : 0
08.10
16:00
Budu─çnost
Kutlovo
2
0
08.10.2017 16:00 2 : 0
08.10
16:00
Kori─çani
Kolonija
4
1
08.10.2017 16:00 4 : 1
08.10
15:00
Sloga
Morava (┼Ż)
4
0
08.10.2017 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Crvena zvezda
Zemljoradnik
1
3
08.10.2017 15:00 1 : 3
08.10
15:00
Naisus 1977
Moravac (ZT)
2
3
08.10.2017 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Moravac (─î)
Radni─Źki 1947
2
3
08.10.2017 15:00 2 : 3
08.10
15:00
Rasova─Źa
Orljane
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Budu─çnost
Palilulac
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Proleter (DV)
Vrtište
0
1
08.10.2017 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Sloboda
Mladost (L)
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Mladost (M)
AZ Borac 2014
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Morava
Stevan Nešticki
2
3
08.10.2017 15:00 2 : 3
08.10
15:00
─îegar 2013
Crvena zastava
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:30
OFK Sirig
Omladinac
2
3
08.10.2017 15:30 2 : 3
08.10
15:30
Vinogradar
Jedinstvo (G)
2
5
08.10.2017 15:30 2 : 5
08.10
15:30
TSK
Ba─Źka 1923
0
0
08.10.2017 15:30
TSK
0 : 0
08.10
15:30
Petrovaradin
Tatra
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Sofeks
Fruškogorski partizan
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
OFK 019
OFK Rtanj
5
3
08.10.2017 15:30 5 : 3
08.10
15:30
Rgotina
Rudar (V─î)
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
08.10
15:30
Radni─Źki (L)
Malinik
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Omladinac
Grani─Źar
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
OFK Knjaz
Mladost
8
0
08.10.2017 15:30 8 : 0
08.10
15:30
Osni─ç
Sloga
4
1
08.10.2017 15:30 4 : 1
08.10
15:30
Kosovo
Trebi─Ź
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
Real
Spartak
2
2
08.10.2017 2 : 2
08.10
15:00
Svetlost Badnjevac
Polet
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
Mladost 1982
Partizanski put
3
0
08.10.2017 3 : 0
08.10
Dundjerski
Omladinac
2
6
08.10.2017 2 : 6
08.10
Pobeda
Kosovac
0
4
08.10.2017 0 : 4
08.10
15:30
OFK Rota
Mladost (S)
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Pavlovac
BSK Bujanovac
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Mladost (B)
Lugina
1
1
08.10.2017 15:30 1 : 1
08.10
15:30
─îelik
Vihor
0
6
08.10.2017 15:30 0 : 6
08.10
15:30
Bilja─Źi
Trešnjevka
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:00
Oskar
Morava
4
1
08.10.2017 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Brezovica
Sitnica
4
1
08.10.2017 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Gracko
Ugljare
5
1
08.10.2017 15:00 5 : 1
08.10
15:00
Metalac
Mladost
4
3
08.10.2017 15:00 4 : 3
08.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Borac (A)
3
5
08.10.2017 15:00 3 : 5
08.10
15:00
Mineral 2015
Napredak
3
0
08.10.2017 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Partizan
Tavnik
4
0
08.10.2017 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Magnohrom
Grdica
0
2
08.10.2017 15:00 0 : 2
08.10
15:00
Gru┼ża
Mlada krila
3
2
08.10.2017 15:00 3 : 2
08.10
15:00
Lazac
Jedinstvo (D)
3
1
08.10.2017 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Jedinstvo (G)
Lasta
0
0
08.10.2017 15:00 0 : 0
08.10
14:30
15. Avgust 1950
Javor
0
3
08.10.2017 14:30 0 : 3
08.10
14:30
Istok 63
Budu─çnost
4
2
08.10.2017 14:30 4 : 2
08.10
14:30
Moravac
Pomoravlje
2
1
08.10.2017 14:30 2 : 1
08.10
11:00
Mladost (GM)
Šumadija
10
0
08.10.2017 11:00 10 : 0
08.10
14:30
Mladost (J)
Omladinski
1
3
08.10.2017 14:30 1 : 3
08.10
14:30
Omladinac
Borac 1805
3
3
08.10.2017 14:30 3 : 3
08.10
14:30
Sloga
Morava (R)
1
1
08.10.2017 14:30 1 : 1
08.10
14:30
Mladost (T)
Šumadinac
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Šantarovac
Mladost (D)
2
3
08.10.2017 14:30 2 : 3
08.10
14:30
Jedinstvo
Mladost (K)
1
2
08.10.2017 14:30 1 : 2
08.10
14:30
Kupinovac
Budu─çnost (─É)
1
1
08.10.2017 14:30 1 : 1
08.10
14:30
Mladost (G)
Ursule
0
1
08.10.2017 14:30 0 : 1
08.10
14:30
Morava (KS)
Vinora─Źa
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Zenit
2
1
08.10.2017 14:30 2 : 1
08.10
16:00
Fruškogorac
Sloboda
3
1
08.10.2017 16:00 3 : 1
08.10
16:00
Mladost (B)
Fruška Gora
1
1
08.10.2017 16:00 1 : 1
08.10
16:00
OFK Bresta─Ź
Donji Srem 2015
3
1
08.10.2017 16:00 3 : 1
08.10
16:00
Polet
OFK Zeka Buljubaša
4
0
08.10.2017 16:00 4 : 0
08.10
16:00
OFK Biki─ç
Hajduk
2
0
08.10.2017 16:00 2 : 0
08.10
16:00
Grani─Źar (O)
Mitros
1
0
08.10.2017 16:00 1 : 0
08.10
16:00
Donji Petrovci
Grani─Źar (K)
4
0
08.10.2017 16:00 4 : 0
08.10
16:00
Napredak
Sloga
2
0
08.10.2017 16:00 2 : 0
08.10
15:30
Borac (VS)
Ševac
3
5
08.10.2017 15:30 3 : 5
08.10
15:30
Vinogradar
Polet
2
3
08.10.2017 15:30 2 : 3
08.10
15:30
Dobrica
Borac (VG)
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Hajdu─Źica
Potporanj
2
3
08.10.2017 15:30 2 : 3
08.10
15:30
Karaš (K)
Janošik
5
2
08.10.2017 15:30 5 : 2
08.10
15:30
Ratar
Partizan (K)
3
1
08.10.2017 15:30 3 : 1
08.10
15:30
Slavia
Spartak 1911
1
3
08.10.2017 15:30 1 : 3
08.10
15:30
Tempo
Pobeda
1
0
08.10.2017 15:30 1 : 0
08.10
15:30
Mladost (V)
Polet
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Glogonj
Mundial
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Unirea
Omladinac 1927
2
2
08.10.2017 15:30 2 : 2
08.10
15:30
Borac (P)
Partizan (G)
0
2
08.10.2017 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Budu─çnost (BB)
BSK Bavanište
2
3
08.10.2017 15:30 2 : 3
08.10
15:30
Stari Tamiš
Proleter
7
2
08.10.2017 15:30 7 : 2
08.10
15:30
Dolovo
Kolonija
0
0
08.10.2017 15:30 0 : 0
08.10
15:30
Jedinstvo
Omladinac (D)
3
3
08.10.2017 15:30 3 : 3
08.10
15:00
Velika Reka
Milan Orli─ç
2
2
08.10.2017 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Stolice
Jedinstvo (ZA)
1
2
08.10.2017 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Antimon
Prva Iskra
0
1
08.10.2017 15:00 0 : 1
08.10
15:00
7. Juli
Borac
1
2
08.10.2017 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (MZ)
3
1
08.10.2017 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Mladost (BR)
Jadar
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
12:00
011
Dedinje
3
2
08.10.2017 12:00
011
3 : 2
08.10
14:30
Sveti Stefan
Atakante
2
6
08.10.2017 14:30 2 : 6
08.10
14:30
Mladi Proleter
Busije
0
3
08.10.2017 14:30 0 : 3
08.10
10:00
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
1
0
08.10.2017 10:00 1 : 0
08.10
14:30
BUSK
Rekreativo 011
3
2
08.10.2017 14:30 3 : 2
08.10
14:30
Ajaks
Novi Beograd
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Partizan
Podunavac
3
0
08.10.2017 14:30 3 : 0
08.10
14:30
Lepušnica
Hajduk
5
2
08.10.2017 14:30 5 : 2
08.10
14:30
Mladost
Poštar
3
1
08.10.2017 14:30 3 : 1
08.10
14:30
Pinosava
Crvenka
1
0
08.10.2017 14:30 1 : 0
08.10
14:30
PKB (K)
Minel
3
0
08.10.2017 14:30 3 : 0
08.10
14:30
Pionir
Um─Źari
3
0
08.10.2017 14:30 3 : 0
08.10
14:30
OFK Borac
Guncate
5
0
08.10.2017 14:30 5 : 0
08.10
14:30
Barajevo
Velika Mostanica
0
5
08.10.2017 14:30 0 : 5
08.10
14:30
Veliki Borak
Beljina
9
0
08.10.2017 14:30 9 : 0
08.10
15:00
Omladinac 2013
Gorki
1
2
08.10.2017 15:00 1 : 2
08.10
15:00
Mladost
Budu─çnost (PD)
3
3
08.10.2017 15:00 3 : 3
08.10
15:00
Napredak
Proleter
1
0
08.10.2017 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Premijer
Budu─çnost (ZM)
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
11:00
Provo 2015
Dobrava
4
1
08.10.2017 11:00 4 : 1
08.10
15:00
Sloga
Pocerina
7
1
08.10.2017 15:00 7 : 1
08.10
15:00
Miloš Pocerac 2013
Trešnjevka
2
2
08.10.2017 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Pri─Źinovi─ç
Vlašić
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Šipurske livade
Radni─Źki
1
1
08.10.2017 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Omladinac
ŠFU Derbi 2016
4
2
08.10.2017 15:00 4 : 2
08.10
15:00
BSK
Šumadija
2
2
08.10.2017 15:00
BSK
2 : 2
08.10
15:00
Real
Lemind 1953
3
2
08.10.2017 15:00 3 : 2
08.10
15:00
OFK Morava
Bratstvo
4
0
08.10.2017 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Gradac
Milanovo
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Mladost (B)
Moravac (P)
2
0
08.10.2017 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Planta┼ża
Marjan MB
4
1
08.10.2017 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Radni─Źki
Sušica 2012
2
1
08.10.2017 15:00 2 : 1
08.10
15:30
Joševa
Dimitrije Tucovi─ç
0
1
08.10.2017 15:30 0 : 1
08.10
15:30
Vrelo
Rubribreza
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
08.10
15:30
Gunjevac
Polet (T)
4
1
08.10.2017 15:30 4 : 1
08.10
15:30
─îu─Źuge
Kaleni─ç
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
08.10
11:00
Buja─Źi─ç
Kolubara 2
1
2
08.10.2017 11:00 1 : 2
08.10
15:30
Rajac
Mladost (VK)
0
0
08.10.2017 15:30 0 : 0
08.10
15:30
Borac
Mladost (L)
1
2
08.10.2017 15:30 1 : 2
08.10
15:30
Polet
Milenko Pavlovi─ç
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Rakac Stave
Kotešica
3
2
08.10.2017 15:30 3 : 2
08.10
11:00
Jadar 2013
Stari drugari
2
5
08.10.2017 11:00 2 : 5
08.10
15:30
Komanice
OFK Br─Ĺanac
0
1
08.10.2017 15:30 0 : 1
08.10
15:30
Mladi Gorani
Jugovi─çi
4
2
08.10.2017 15:30 4 : 2
08.10
15:30
Trudbenik
Rubin (DS)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Polet 57
Sloga (L)
2
1
08.10.2017 15:30 2 : 1
08.10
15:30
Stari Trstenik
Mladost (DK)
3
4
08.10.2017 15:30 3 : 4
08.10
15:30
Beli Orlovi
14. Oktobar
2
0
08.10.2017 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Borac
Ušće
3
0
08.10.2017 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Rubin (Z)
Gradina
7
1
08.10.2017 15:30 7 : 1
08.10
15:00
Napredak ─î