XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 803 utakmica za dan
Nedelja, 15 April 2018


Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
15.04.2018 16:00
Napredak
1 : 0
Vojvodina
Spartak
Subotica
1 : 0
Voždovac
Beograd
15.04.2018 18:00
Spartak
1 : 0
Voždovac
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2018 15:30
TSC
3 : 0
Radnički 1923
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Teleoptik
Zemun
15.04.2018 17:30
Novi Pazar
1 : 2
Teleoptik
Sinđelić
Beograd
0 : 1
Inđija
Inđija
15.04.2018 15:30
Sinđelić
0 : 1
Inđija
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Sloboda
Užice
15.04.2018 15:30
Jagodina
0 : 2
Sloboda
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Temnić 1924
Varvarin
15.04.2018 15:30
ČSK Pivara
2 : 2
Temnić 1924
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
15.04.2018 19:00
Metalac
2 : 1
Radnički (P)
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Proleter
Novi Sad
15.04.2018 15:30
Budućnost
1 : 3
Proleter
Dinamo
Vranje
3 : 1
Bežanija
Beograd
15.04.2018 15:30
Dinamo
3 : 1
Bežanija
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
15.04.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Provo
Provo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
15.04.2018 15:30
Provo
2 : 1
Železničar
FAP
Priboj
1 : 1
Polet
Ljubić
15.04.2018 15:30
FAP
1 : 1
Polet
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.04.2018 15:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Šumadija (A)
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 1
Karađorđe
Topola
15.04.2018 15:30
Smederevo 1924
7 : 1
Karađorđe
Radan
Lebane
0 : 2
Rtanj
Boljevac
15.04.2018 16:30
Radan
0 : 2
Rtanj
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
15.04.2018 16:30
Tabane 1970
2 : 1
OFK Sinđelić
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
15.04.2018 16:30
Budućnost (P)
3 : 1
Pukovac
Borac (S)
Sakule
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
15.04.2018 16:00
Borac (S)
5 : 0
Radnički (Š)
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
15.04.2018 16:00
Kolubara
2 : 3
Lokomotiva
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
15.04.2018 16:00
Radnički (NB)
1 : 2
Žarkovo
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
15.04.2018 16:00
BSK Batajnica
0 : 1
Stepojevac Vaga
Slavija
Kragujevac
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
15.04.2018 15:30
Slavija
5 : 0
Trepča
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Sušica
Kragujevac
15.04.2018 15:30
Orlovac
2 : 0
Sušica
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Bane
Raška
15.04.2018 15:30
Jošanica
4 : 0
Bane
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 3
Karađorđe (R)
Ribnica
15.04.2018 15:30
Sloboda (Č)
3 : 3
Karađorđe (R)
Napredak
Markovac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
15.04.2018 15:30
Napredak
3 : 0
Borac (Ž)
RSK
Rabrovo
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
15.04.2018 15:30
RSK
2 : 1
Petar Dobrnjac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Gruža
Gruža
15.04.2018 15:30
Morava (VP)
3 : 1
Gruža
Proleter 1976
Jelovik
3 : 1
Udarnik
Lozovik
15.04.2018 15:30
Proleter 1976
3 : 1
Udarnik
Šumadija
Toponica
3 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
15.04.2018 15:30
Šumadija
3 : 1
Mladi radnik (R)
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
15.04.2018 15:30
Zadrugar
1 : 0
Radnički Gorenje
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
OFK Divci
Divci
15.04.2018 15:30
Radnički Stobex
2 : 2
OFK Divci
Sovljak
Sovljak
1 : 4
Sloga (S)
Sjenica
15.04.2018 15:30
Sovljak
1 : 4
Sloga (S)
Borac
Lešnica
1 : 2
Drina
Ljubovija
15.04.2018 15:30
Borac
1 : 2
Drina
Jablanica
Medveđa
1 : 0
OFK Niš
Niš
15.04.2018 16:30
Jablanica
1 : 0
OFK Niš
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Polet 1980
Laplje Selo
15.04.2018 16:30
Vlasina
4 : 0
Polet 1980
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
15.04.2018 16:30
OFK Brzi Brod
2 : 1
Pusta Reka
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Lužnica
Babušnica
15.04.2018 11:00
Tanasko Rajić
1 : 1
Lužnica
Moravica
Subotinac
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
15.04.2018 16:30
Moravica
1 : 2
Rudar Alpos
Bukovik
Razanj
2 : 1
Sloga
Kobišnica
15.04.2018 16:30
Bukovik
2 : 1
Sloga
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
15.04.2018 16:30
Timočanin
1 : 0
Đerdap
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Naša krila
Belotinac
15.04.2018 16:30
Hajduk Veljko
4 : 1
Naša krila
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Malošište
Malošište
15.04.2018 16:30
Kablovi
4 : 1
Malošište
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Jastrebac
Blace
15.04.2018 16:30
Žitorađa
3 : 2
Jastrebac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
15.04.2018 16:30
Bošnjane
0 : 3
OFK Topličanin
Napredak
Drenovac
4 : 1
Levač
Rekovac
15.04.2018 16:30
Napredak
4 : 1
Levač
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
15.04.2018 16:30
OFK Lugomir
0 : 2
Župa
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 7
SFS Borac
Paraćin
15.04.2018 16:30
Poljoprivrednik
0 : 7
SFS Borac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
15.04.2018 16:00
Mladost (O)
3 : 0
Vojvodina 1928
Polet
Nakovo
1 : 2
ŽAK
Kikinda
15.04.2018 16:00
Polet
1 : 2
ŽAK
Tisa
Adorjan
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
15.04.2018 16:00
Tisa
2 : 1
Bačka (P)
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.04.2018 16:00
Tavankut
2 : 2
Mladost (BP)
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
15.04.2018 16:00
Tekstilac
1 : 0
Sloga (Č)
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Mladost (T)
Turija
15.04.2018 16:00
Budućnost (G)
3 : 0
Mladost (T)
Srem
Jakovo
3 : 0
Milutinac
Zemun
15.04.2018 16:00
Srem
3 : 0
Milutinac
Budućnost
Zvečka
0 : 5
Zvezdara
Beograd
15.04.2018 16:00
Budućnost
0 : 5
Zvezdara
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Leštane
Leštane
15.04.2018 16:00
Sremčica
2 : 2
Leštane
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
15.04.2018 16:00
Omladinac FAM
4 : 1
Vojvodina (NM)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
15.04.2018 16:00
Crvena Zvezda (RS)
3 : 0
Mladost (L)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
15.04.2018 16:00
Crvena zvezda (VS)
1 : 0
Proleter 2006
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 0
Rusanda
Melenci
15.04.2018 16:00
Vojvodina (B)
0 : 0
Rusanda
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
15.04.2018 16:00
Naftagas (B)
1 : 2
Bilećanin
Banat
Čenta
4 : 2
Lehel
Mužlja
15.04.2018 16:00
Banat
4 : 2
Lehel
Hajduk
Čepure
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
15.04.2018 17:00
Hajduk
0 : 0
Dragocvet
Rembas
Resavica
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
15.04.2018 17:00
Rembas
3 : 0
OFK Batinac
Juhor
Glavinci
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
15.04.2018 17:00
Juhor
2 : 0
OFK Bratstvo
Napredak
Zlatovo
3 : 0
Kolare
Kolare
15.04.2018 17:00
Napredak
3 : 0
Kolare
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
15.04.2018 17:00
Kušiljevo
3 : 0
OFK Tekstilac
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
15.04.2018 17:00
Mladi radnik
2 : 0
Mladost (S)
Bratstvo
Međureč
4 : 2
Partizan
Glogovac
15.04.2018 17:00
Bratstvo
4 : 2
Partizan
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15.04.2018 16:30
Crvena zvezda
0 : 0
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
Jabuka
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
15.04.2018 16:30
Jugoslavija
2 : 3
Jedinstvo (V)
Dolina
Padina
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
15.04.2018 16:30
Dolina
3 : 0
Sloga (BNS)
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
BAK
Bela Crkva
15.04.2018 16:30
Radnički (B)
0 : 1
BAK
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Borac (St)
Starčevo
15.04.2018 16:30
Vojvodina (CC)
1 : 1
Borac (St)
Strela
Ivanovo
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
15.04.2018 16:30
Strela
2 : 3
Partizan (U)
Vulturul
Grebenac
7 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
15.04.2018 16:30
Vulturul
7 : 0
Vojvodina (S)
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
15.04.2018 16:00
Borac (M)
1 : 0
Napredak (P)
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 0
Graničar 1924
Adaševci
15.04.2018 16:00
Sloboda (DT)
4 : 0
Graničar 1924
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
15.04.2018 16:00
PSK Putinci
3 : 1
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
15.04.2018 16:00
Jadran
6 : 0
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Partizan
Vitojevci
15.04.2018 16:00
Budućnost
1 : 1
Partizan
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Kula
Kula
15.04.2018 16:30
Budućnost (P)
0 : 1
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
15.04.2018 16:30
Krila Krajine
1 : 0
Rusin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Slavija
Pivnice
15.04.2018 16:30
Hercegovac
2 : 0
Slavija
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
15.04.2018 16:30
Budućnost (M)
5 : 0
Stari Grad
Bajša
Bajša
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
15.04.2018 16:30
Bajša
4 : 0
Njegoš
Jadran
Feketić
1 : 0
Iskra
Kucura
15.04.2018 16:30
Jadran
1 : 0
Iskra
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
15.04.2018 16:30
Vinogradar
2 : 1
Horgoš 1911
Senta
Senta
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
15.04.2018 16:30
Senta
2 : 1
Radnički 1905
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Blizna
Blizna
15.04.2018 16:30
Deli Jovan
3 : 0
Blizna
Slatina
Slatina Bor
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
15.04.2018 16:30
Slatina
4 : 1
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 1
Čubra
Čubra
15.04.2018 16:30
Nemetali
6 : 1
Čubra
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Branik
Štubik
15.04.2018 16:30
Radnički
0 : 2
Branik
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
15.04.2018 16:00
Sinđelić
3 : 0
Borac (O)
Zmaj
Zemun
6 : 1
Heroj Polet
Jajinci
15.04.2018 16:00
Zmaj
6 : 1
Heroj Polet
Avala
Beli Potok
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
15.04.2018 16:00
Avala
1 : 0
Šumadinac
Poštar Zvezdara
Krnjača
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
15.04.2018 16:00
Poštar Zvezdara
1 : 3
Dunav
Institut
Zemun Polje
2 : 0
13. Maj
Zemun
15.04.2018 16:00
Institut
2 : 0
13. Maj
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Komgrap
Beograd
15.04.2018 16:00
Studenski Grad
0 : 2
Komgrap
Radnički (D)
Dren
2 : 0
Urovci
Urovci
15.04.2018 16:00
Radnički (D)
2 : 0
Urovci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
15.04.2018 16:00
Mladost (B)
1 : 2
Omladinac
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Zabrežje
Zabrežje
15.04.2018 16:00
Mladost (C)
1 : 0
Zabrežje
Šumadija
Šopić
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
15.04.2018 16:00
Šumadija
2 : 0
Radnički (R)
BSK
Baćevac
7 : 0
Rušanj
Rušanj
15.04.2018 16:00
BSK
7 : 0
Rušanj
Strelac
Mislođin
3 : 2
Lisović
Lisović
15.04.2018 16:00
Strelac
3 : 2
Lisović
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
15.04.2018 16:00
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Boleč
Boleč
15.04.2018 16:00
Pudarci
1 : 2
Boleč
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
15.04.2018 16:00
Šumadija
3 : 0
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Kosmaj
Ralja
15.04.2018 16:00
Vrčin
4 : 1
Kosmaj
Dunavac
Grocka
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
15.04.2018 16:00
Dunavac
4 : 1
Ropočevo
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 4
Sindjelić
Lipnica
15.04.2018 16:30
Jedinstvo 1945 (VL)
1 : 4
Sindjelić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
15.04.2018 16:30
Mladost (DD)
4 : 1
Vidojevica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
15.04.2018 16:30
Podrinje
2 : 0
Mačva 2005
Duško
Klenje
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
15.04.2018 16:30
Duško
3 : 0
Cer
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Majur
Majur
15.04.2018 16:30
Sloga
2 : 1
Majur
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 0
Mladost (PR)
Prnjavor
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (ŠT)
1 : 0
Mladost (PR)
Bare
Bare
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
15.04.2018 15:30
Bare
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Šumadinac
Natalinci
2 : 1
Banja
Banja
15.04.2018 15:30
Šumadinac
2 : 1
Banja
BSK
Belosavci
4 : 0
Junkovac
Junkovac
15.04.2018 15:30
BSK
4 : 0
Junkovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
15.04.2018 15:30
Omladinac (DR)
3 : 0
ŽSK
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
15.04.2018 15:30
Šatornja
3 : 0
Mladost MG
Partizan
Darosava
1 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
15.04.2018 15:30
Partizan
1 : 0
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
15.04.2018 15:30
Aranđelovac
4 : 1
Trnava
Lokomotiva
Lapovo
5 : 1
Borac
Pajsijevići
15.04.2018 15:30
Lokomotiva
5 : 1
Borac
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 1
Železničar
Brestovac
15.04.2018 16:00
Jedinstvo (Š)
3 : 1
Železničar
Sloga
Lipovica
4 : 3
Mladi borac
Živkovo
15.04.2018 16:00
Sloga
4 : 3
Mladi borac
Vučje
Vučje
2 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
15.04.2018 16:00
Vučje
2 : 3
Jedinstvo (GS)
Progres
Ladovica
1 : 0
Umac
Miroševce
15.04.2018 16:00
Progres
1 : 0
Umac
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
15.04.2018 16:00
Kumarevo 65
2 : 1
Mladost (V)
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 3
Bobište
Bobište
15.04.2018 16:00
Zloćudovo
3 : 3
Bobište
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 2
OFK Brza
Brza
15.04.2018 16:00
Jedinstvo (G)
1 : 2
OFK Brza
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Polet
Stajkovce
15.04.2018 16:00
Čekmin
2 : 1
Polet
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Obilić
Staro Selo
15.04.2018 15:30
7. Juli
3 : 2
Obilić
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
15.04.2018 15:30
Radnik
3 : 0
Proleter 1947
Borac
Ralja
7 : 0
Polet
Trnovče
15.04.2018 15:30
Borac
7 : 0
Polet
Sloboda
Lipe
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
15.04.2018 15:30
Sloboda
0 : 0
Crvena zvezda
Podunavac
Udovice
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
15.04.2018 15:30
Podunavac
3 : 1
Osipaonica
Sloga
Miloševac
2 : 1
Pobeda
Golobok
15.04.2018 15:30
Sloga
2 : 1
Pobeda
Cerovac
Cerovac
0 : 0
SASK
Saraorci
15.04.2018 15:30
Cerovac
0 : 0
SASK
Šumadija
Azanja
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
15.04.2018 15:30
Šumadija
4 : 1
Vrbovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
15.04.2018 15:30
Jedinstvo (K)
3 : 1
Omladinac (Z)
Polet (T)
Trbušani
5 : 2
Parmenac
Parmenac
15.04.2018 15:30
Polet (T)
5 : 2
Parmenac
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Spartak
Trnava
15.04.2018 15:30
Prijevor
6 : 2
Spartak
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
15.04.2018 15:30
Backovac Junajted
1 : 0
Mladost (P)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 2
Slatina
Slatina
15.04.2018 15:30
Jedinstvo (GG)
4 : 2
Slatina
Brezak 1936
Pranjani
0 : 1
Napredak
Svračkovci
15.04.2018 15:30
Brezak 1936
0 : 1
Napredak
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
15.04.2018 15:30
Lunjevica
2 : 1
Šumadija 1923
Rudar
Bresnica
2 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
15.04.2018 15:30
Rudar
2 : 0
Zadrugar
Naupare
Naupare
3 : 0
Sloga (M)
Majdevo
15.04.2018 16:00
Naupare
3 : 0
Sloga (M)
13. April
Lomnica
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
15.04.2018 16:00
13. April
5 : 0
Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
15.04.2018 16:00
Mačkovac
3 : 1
Knez Lazar 2015
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
15.04.2018 16:00
Jastrebac
3 : 1
Čitluk
Juhor
Obrež
2 : 1
Šanac
Šanac
15.04.2018 16:00
Juhor
2 : 1
Šanac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 1
Kupci
Kupci
15.04.2018 16:00
Donji Kopaonik
4 : 1
Kupci
FUD
Brus
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
15.04.2018 16:00
FUD
2 : 0
Vinogradar
Železničar
Požarevac
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
15.04.2018 15:30
Železničar
3 : 2
Borac (K)
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
15.04.2018 15:30
Napredak 1936
4 : 3
Rudar (K)
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
15.04.2018 15:30
Sloga (B)
2 : 1
Rudar (S)
Makce
Makce
5 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
15.04.2018 15:30
Makce
5 : 3
Mlava (ML)
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Đerdap
Golubac
15.04.2018 15:30
Mladost (B)
1 : 3
Đerdap
Radnik
Salakovac
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
15.04.2018 15:30
Radnik
3 : 1
Polet (SD)
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Padež
Petrovac
15.04.2018 15:30
Zadrugar
2 : 3
Padež
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Dragoš
Pirot
15.04.2018 15:30
Rajko Mitić
3 : 0
Dragoš
Mladost
Poljska Ržana
0 : 0
Spartak
Pirot
15.04.2018 15:30
Mladost
0 : 0
Spartak
Borac
Vraneši
0 : 0
Stubal
Stubal
15.04.2018 16:30
Borac
0 : 0
Stubal
Real
Podunavci
0 : 1
Proleter
Pečenog
15.04.2018 16:30
Real
0 : 1
Proleter
Polet
Ratina
6 : 1
Granit
Jošanička banja
15.04.2018 16:30
Polet
6 : 1
Granit
Radnik
Ušće
2 : 0
Rudar
Baljevac
15.04.2018 16:30
Radnik
2 : 0
Rudar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
15.04.2018 16:30
Novi Pazar 1928
4 : 0
OFK Ras
Popovići
Popovići
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
15.04.2018 11:00
Popovići
3 : 1
Ibar
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Mataruge
Mataruge
15.04.2018 16:30
Budućnost
3 : 0
Mataruge
Železničar
Požega
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
15.04.2018 15:30
Železničar
2 : 1
Crnokosa
Perućac
Perućac
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
15.04.2018 15:30
Perućac
2 : 1
Jedinstvo
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Jasen
Brodarevo
15.04.2018 15:30
Lazarica
1 : 0
Jasen
Lauš
Lopaš
3 : 2
Savinac
Visibaba
15.04.2018 11:00
Lauš
3 : 2
Savinac
Višesava
Bajina Bašta
2 : 3
Polet
Rasna
15.04.2018 15:30
Višesava
2 : 3
Polet
Ježevica
Ježevica
3 : 2
Omladinac
Zdravčići
15.04.2018 15:30
Ježevica
3 : 2
Omladinac
Tulari
Tulari
4 : 1
Mladost
Dračić
15.04.2018 15:30
Tulari
4 : 1
Mladost
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
15.04.2018 15:30
Tešnjar
2 : 1
Tvrdojevac
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Banjani
Banjani
15.04.2018 15:30
Brezovica
1 : 1
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
ZSK
Valjevo
15.04.2018 15:30
Iskra
1 : 0
ZSK
Kačer
Belanovica
4 : 1
Radnik
Ub
15.04.2018 15:30
Kačer
4 : 1
Radnik
Trlić
Trlić
4 : 0
Ribnikar
Pecka
15.04.2018 15:30
Trlić
4 : 0
Ribnikar
Partizan
Cerovac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
15.04.2018 16:30
Partizan
0 : 3
Sloga (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
15.04.2018 16:30
Erdoglija 1931
1 : 2
Jadran
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
15.04.2018 16:30
Srbija
3 : 0
Jedinstvo
Borac (D)
Drenovac
1 : 1
Sloboda
Grbice
15.04.2018 16:30
Borac (D)
1 : 1
Sloboda
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Ćava
Grošnica
15.04.2018 16:30
Vodojaža
2 : 1
Ćava
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
15.04.2018 16:30
Šumadinac (KG)
2 : 2
Šumadija 1934
Kutlovo
Kutlovo
0 : 1
Mladost
Pajazitovo
15.04.2018 16:30
Kutlovo
0 : 1
Mladost
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
15.04.2018 16:30
Kolonija
1 : 0
Zastava
Korićani
Korićani
2 : 1
Budućnost
Resnik
15.04.2018 16:30
Korićani
2 : 1
Budućnost
Sloga
Korman
3 : 2
Rasovača
Rasovača
15.04.2018 16:30
Sloga
3 : 2
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 3
Orljane
Orljane
15.04.2018 16:30
Mladost (B)
1 : 3
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 1
Palilula
Aleksinac
15.04.2018 16:30
Jedinstvo GVD
2 : 1
Palilula
Moravac (Č)
Čečina
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
15.04.2018 16:30
Moravac (Č)
2 : 1
Radnički 1924
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
15.04.2018 16:30
Naisus 1977
2 : 0
Doljevac 1971
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
15.04.2018 14:00
Morava (Ž)
3 : 2
Zemljoradnik
Morava
Krušce
9 : 2
Čegar 2013
Kamenica
15.04.2018 16:30
Morava
9 : 2
Čegar 2013
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Crvena zastava
Hum
15.04.2018 16:30
Mladost (M)
2 : 1
Crvena zastava
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Rudar
Jelašnica
15.04.2018 16:30
Sloboda
2 : 2
Rudar
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
15.04.2018 16:30
Proleter (DV)
2 : 1
Stevan Nešticki
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
15.04.2018 16:30
Budućnost
0 : 0
AZ Borac 2014
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Mladost (L)
Lalinac
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (GM)
3 : 1
Mladost (L)
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
OFK Futog
Futog
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 1
OFK Futog
Proleter
Banoštor
2 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
15.04.2018 16:30
Proleter
2 : 2
Jedinstvo (R)
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
Mladost
Novi Sad
15.04.2018 16:30
Bačka 1923
1 : 2
Mladost
ŽSK
Žabalj
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
15.04.2018 16:30
ŽSK
2 : 1
OFK Sirig
Tatra
Kisač
6 : 0
Vinogradar
Ledinci
15.04.2018 16:30
Tatra
6 : 0
Vinogradar
Sofeks
Futog
2 : 2
TSK
Temerin
15.04.2018 16:30
Sofeks
2 : 2
TSK
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Veternik
Veternik
15.04.2018 16:30
Petrovaradin
2 : 0
Veternik
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
15.04.2018 16:30
OFK Rtanj
0 : 2
Rudar (VČ)
Malinik
Podgorac
3 : 0
OFK 019
Zaječar
15.04.2018 16:30
Malinik
3 : 0
OFK 019
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Rgotina
Rgotina
15.04.2018 16:30
Graničar
0 : 3
Rgotina
Mladost
Sumrakovac
0 : 6
Radnički (L)
Lubnica
15.04.2018 16:30
Mladost
0 : 6
Radnički (L)
Sloga
Minićevo
1 : 1
Omladinac
Grezna
15.04.2018 16:30
Sloga
1 : 1
Omladinac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
15.04.2018 16:30
Bučje
2 : 2
OFK Knjaz
Trebič
Sokobanja
4 : 3
Osnić
Osnić
15.04.2018 16:30
Trebič
4 : 3
Osnić
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Midžor
Kalna
15.04.2018 16:30
Kosovo
1 : 0
Midžor
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 2
Spartak
Gornja Trnava
15.04.2018 16:00
Pobeda
1 : 2
Spartak
Dundjerski
Voljcinac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
15.04.2018 16:00
Dundjerski
3 : 0
Kaćuša
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 3
Borac
Držanovac
15.04.2018 16:00
Mladost 1982
1 : 3
Borac
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 3
Omladinac
Podina
15.04.2018 16:00
NS Tatko
2 : 3
Omladinac
Real
Jasenica
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
15.04.2018 16:00
Real
2 : 1
Partizanski put
Lugina
Aliđerce
11 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
15.04.2018 15:30
Lugina
11 : 0
FSU Južna pruga
Vihor
Žbevac
2 : 0
Pavlovac
Pavlovac
15.04.2018 15:30
Vihor
2 : 0
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 5
Čelik
Belo polje
15.04.2018 15:30
Trešnjevka
3 : 5
Čelik
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
15.04.2018 15:30
Mladost (S)
1 : 1
OFK Alakince
Morava
Parteš
3 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
15.04.2018 14:00
Morava
3 : 0
Rudar
Oskar
Pasjane
5 : 1
Mineralac
Klokot
15.04.2018 14:00
Oskar
5 : 1
Mineralac
Izmornik
Pančelo - Tomance
4 : 5
Ropotovo
Ropotovo
15.04.2018 15:00
Izmornik
4 : 5
Ropotovo
Mladost
Vrdila
0 : 5
Napredak
Gračac
15.04.2018 16:30
Mladost
0 : 5
Napredak
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Borac (A)
Adrani
15.04.2018 16:30
Tavnik
3 : 0
Borac (A)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Mineral 2015
Rudno
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (D)
1 : 2
Mineral 2015
Lasta
Vitkovac
3 : 2
Partizan
Vrba
15.04.2018 16:30
Lasta
3 : 2
Partizan
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 2
Magnohrom
Kraljevo
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 2
Magnohrom
Lazac
Lazac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
15.04.2018 16:30
Lazac
2 : 0
Gruža
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
15.04.2018 17:00
15. Avgust 1950
2 : 2
Mladost (J)
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 2
Borac 1805
Ivankovac
15.04.2018 17:00
Mladost (GM)
0 : 2
Borac 1805
Moravac
Krušar
1 : 2
Omladinski
Paraćin
15.04.2018 17:00
Moravac
1 : 2
Omladinski
Istok 63
Plana
2 : 1
Beljanica
Strmosten
15.04.2018 17:00
Istok 63
2 : 1
Beljanica
Javor
Sladaja
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
15.04.2018 17:00
Javor
2 : 0
Pomoravlje
Sloga
Voljavče
3 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
15.04.2018 17:00
Sloga
3 : 3
Morava (KS)
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
15.04.2018 17:00
Mladost (G)
1 : 0
Sinđelić 1934
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Zenit
Oparić
15.04.2018 17:00
Kupinovac
4 : 1
Zenit
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 1
Vinorača
Vinorača
15.04.2018 17:00
Jedinstvo
0 : 1
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
4 : 3
Ursule
Ursule
15.04.2018 17:00
Šantarovac
4 : 3
Ursule
Mladost (T)
Tečić
0 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
15.04.2018 17:00
Mladost (T)
0 : 0
Budućnost (Đ)
Morava (R)
Ribare
1 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
15.04.2018 17:00
Morava (R)
1 : 3
Mladost (K)
Šumadinac
Dragovo
2 : 3
Mladost (D)
Dublje
15.04.2018 17:00
Šumadinac
2 : 3
Mladost (D)
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
15.04.2018 10:00
Fruška Gora
2 : 1
Fruškogorac
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Sloboda
Šašinci
15.04.2018 16:00
Donji Srem 2015
2 : 1
Sloboda
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
15.04.2018 16:00
OFK Zeka Buljubaša
1 : 1
Mladost (B)
Hajduk
Višnjićevo
0 : 3
OFK Brestač
Brestač
15.04.2018 16:00
Hajduk
0 : 3
OFK Brestač
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
15.04.2018 16:00
Mitros
1 : 0
Polet
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
15.04.2018 16:00
Graničar (K)
1 : 3
OFK Bikić
Sloga
Čalma
2 : 3
Graničar (O)
Obrež
15.04.2018 16:00
Sloga
2 : 3
Graničar (O)
Napredak
Žarkovac
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
15.04.2018 16:00
Napredak
1 : 1
Donji Petrovci
Ševac
Kusić
2 : 0
Polet
Izbište
15.04.2018 16:30
Ševac
2 : 0
Polet
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
15.04.2018 16:30
Borac (VG)
2 : 1
Budućnost (A)
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
15.04.2018 16:30
Potporanj
3 : 1
Borac (VS)
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
15.04.2018 16:30
Partizan (K)
4 : 1
Vinogradar
Ratar
Kruščica
3 : 2
Dobrica
Dobrica
15.04.2018 16:30
Ratar
3 : 2
Dobrica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
15.04.2018 16:30
Karaš (K)
2 : 0
Hajdučica
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
Jedinstvo
Ečka
15.04.2018
ŽFK Banat
0 : 1
Jedinstvo
MSK
Mihajlovo
4 : 2
Potisje
Knićanin
15.04.2018
MSK
4 : 2
Potisje
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
15.04.2018
OFK Stajićevo
0 : 0
Radnički 1911
Zlatica
Zlatica
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
15.04.2018
Zlatica
0 : 1
Zadrugar
ASK
Aradac
1 : 4
OFK Klek
Klek
15.04.2018
ASK
1 : 4
OFK Klek
Tamiš
Farkaždin
3 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
15.04.2018
Tamiš
3 : 3
OFK Gradnulica
Pobeda
Samoš
1 : 0
Slavia
Kovačica
15.04.2018 16:30
Pobeda
1 : 0
Slavia
Polet
Idvor
2 : 2
Spartak 1911
Debeljača
15.04.2018 16:30
Polet
2 : 2
Spartak 1911
Mundial
Pančevo
3 : 1
Tempo
Sefkerin
15.04.2018 16:30
Mundial
3 : 1
Tempo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
15.04.2018 16:30
Omladinac 1927
1 : 2
Mladost (V)
Unirea
Uzdin
1 : 3
Glogonj
Glogonj
15.04.2018 16:30
Unirea
1 : 3
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 5
Borac (P)
Pločica
15.04.2018 16:30
BSK Bavanište
1 : 5
Borac (P)
Proleter
Mramorak
0 : 5
Partizan (G)
Gaj
15.04.2018 16:30
Proleter
0 : 5
Partizan (G)
Kolonija
Kovin
2 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
15.04.2018 16:30
Kolonija
2 : 2
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
15.04.2018 16:30
Omladinac (D)
0 : 5
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Dolovo
Dolovo
15.04.2018 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Dolovo
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Sloga (ST)
Straža
15.04.2018 16:30
Velika Reka
1 : 2
Sloga (ST)
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 0
Rudar
Brasina
15.04.2018 16:30
Mladost (BR)
1 : 0
Rudar
Antimon
Zajača
5 : 1
Jadar
Stupnica
15.04.2018 16:30
Antimon
5 : 1
Jadar
Stolice
Krupanj
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
15.04.2018 16:30
Stolice
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Borac
Kozjak
15.04.2018 16:30
Milan Orlić
3 : 0
Borac
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (ZA)
1 : 1
Prva Iskra
Sparta Železnik
Beograd
1 : 3
Dedinje
Beograd
15.04.2018 11:00
Sparta Železnik
1 : 3
Dedinje
BUSK
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
15.04.2018 16:00
BUSK
1 : 4
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 2
Rekreativo 011
Beograd
15.04.2018 10:00
Šećeranac Ada
2 : 2
Rekreativo 011
Mladi Proleter
Beograd
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
15.04.2018 16:00
Mladi Proleter
1 : 0
Posavac Tišma
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Busije
Zemun
15.04.2018 16:00
Sveti Stefan
2 : 1
Busije
011
Beograd
1 : 2
Atakante
Rakovica
15.04.2018 12:30
011
1 : 2
Atakante
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 2
Zaklopača
Zaklopača
15.04.2018 16:00
Siti Sport Klub
5 : 2
Zaklopača
Podunavac
Ritopek
3 : 0
Umčari
Umčari
15.04.2018 16:00
Podunavac
3 : 0
Umčari
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Hajduk
Kamendol
15.04.2018 16:00
Partizan
3 : 0
Hajduk
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 1
Poštar
Beograd
15.04.2018 16:00
Lepušnica
1 : 1
Poštar
Mladost
Jabučki Rit
0 : 3
Crvenka
Borča
15.04.2018 16:00
Mladost
0 : 3
Crvenka
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Minel
Ripanj
15.04.2018 16:00
Pinosava
0 : 1
Minel
Pionir
Besni Fok
0 : 1
PKB (K)
Kovilovo
15.04.2018 16:00
Pionir
0 : 1
PKB (K)
Velika Mostanica
Velika Mostanica
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
15.04.2018 16:00
Velika Mostanica
0 : 3
OFK Borac
Beljina
Beljina
4 : 2
Guncate
Guncati
15.04.2018 16:00
Beljina
4 : 2
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 2
Barajevo
Barajevo
15.04.2018 16:00
Veliki Borak
2 : 2
Barajevo
Premijer
Badovinci
2 : 2
Cer
Petkovica
15.04.2018 16:30
Premijer
2 : 2
Cer
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 0
Sloga
Duvanište
15.04.2018 16:30
Mladost
3 : 0
Sloga
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
15.04.2018 16:30
Milicionar
1 : 0
Budućnost (ZM)
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 2
Proleter
Šabac
15.04.2018 16:30
Omladinac 2013
2 : 2
Proleter
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
15.04.2018 16:30
Hajduk Stanko
6 : 1
Budućnost (PD)
Gorki
Glušci
2 : 5
Drina
Badovinci
15.04.2018 16:30
Gorki
2 : 5
Drina
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 5
Šipurske livade
Šabac
15.04.2018 16:30
Miloš Pocerac 2013
1 : 5
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 2
Radnički
Koceljeva
15.04.2018 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
5 : 2
Radnički
Sloga
Krnić
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
15.04.2018 16:30
Sloga
2 : 0
Vlašić
Provo 2015
Provo
3 : 3
Trešnjevka
Trbusac
15.04.2018 11:00
Provo 2015
3 : 3
Trešnjevka
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
15.04.2018 16:30
Karađorđe
2 : 0
Pocerina
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 0
Dobrava
Vukošić
15.04.2018 16:30
Mladost (PP)
3 : 0
Dobrava
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
15.04.2018 16:00
Omladinac
1 : 4
Plantaža
Mladost (B)
Batulovce
5 : 0
Radnički
Pertate
15.04.2018 16:00
Mladost (B)
5 : 0
Radnički
Gradac
Konopnica
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
15.04.2018 16:00
Gradac
3 : 1
Sušica 2012
BSK
Belanovce
3 : 3
Milanovo
Milanovo
15.04.2018 16:00
BSK
3 : 3
Milanovo
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Lemind 1953
Leskovac
15.04.2018 16:00
Šumadija
2 : 0
Lemind 1953
Čučuge
Čučuge
0 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
15.04.2018 15:30
Čučuge
0 : 2
Dimitrije Tucović
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
15.04.2018 15:30
Gunjevac
4 : 2
Polet (DL)
Rudar
Radljevo
0 : 2
Kalenić
Kalenić
15.04.2018 15:30
Rudar
0 : 2
Kalenić
Vrelo
Vrelo
0 : 2
Crvena Jabuka
Ub
15.04.2018 15:30
Vrelo
0 : 2
Crvena Jabuka
Joševa
Joševa
1 : 1
Polet (T)
Takovo
15.04.2018 15:30
Joševa
1 : 1
Polet (T)
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
15.04.2018 11:00
Jadar 2013
0 : 0
Kolubara 2
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Komanice
Komanice
15.04.2018 15:30
Rakac Stave
1 : 2
Komanice
Polet
Popučke
2 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
15.04.2018 15:30
Polet
2 : 3
OFK Brđanac
Borac
Rajković
2 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
15.04.2018 15:30
Borac
2 : 4
Stari drugari
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Kotešica
Kotešica
15.04.2018 15:30
Rajac
4 : 1
Kotešica
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
15.04.2018 11:00
Bujačić
2 : 1
Milenko Pavlović
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 0
Mladost (L)
Latković
15.04.2018 15:30
Mladost (VK)
0 : 0
Mladost (L)
Jugovići
Bogdanje
1 : 7
Rubin (DS)
Donji Stupanj
15.04.2018 16:00
Jugovići
1 : 7
Rubin (DS)
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Mladi Gorani
Dupci
15.04.2018 16:00
Sloga (L)
3 : 0
Mladi Gorani
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
15.04.2018 16:00
Mladost (DK)
6 : 1
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Omladinac
Pojate
15.04.2018 16:00
14. Oktobar
2 : 1
Omladinac
Ušće
Grad Stalać
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
15.04.2018 16:00
Ušće
3 : 2
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
15.04.2018 16:00
Gradina
6 : 0
Beli Orlovi
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 3
Borac
Gornji Katun
15.04.2018 16:00
Rubin (Z)
0 : 3
Borac
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 10
Napredak Č
Čestereg
15.04.2018 16:00
Omladinac
0 : 10
Napredak Č
Roham
Nova Crnja
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
15.04.2018 16:00
Roham
3 : 0
Budućnost
1.Oktobar
Srpski Itebej
8 : 4
Proleter
Međa
15.04.2018 16:00
1.Oktobar
8 : 4
Proleter
Bega
Novi Itebej
1 : 2
Terekves
Hetin
15.04.2018 16:00
Bega
1 : 2
Terekves
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
15.04.2018 16:00
OFK Žeželj
0 : 0
OFK Bagremar
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
15.04.2018 16:00
Seljak
2 : 1
Vinogradi DB
Košutnjak
Kragujevac
4 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
15.04.2018 16:00
Košutnjak
4 : 2
Bratstvo 1975
21. oktobar
Kragujevac
5 : 1
Divostin
Kragujevac
15.04.2018 12:00
21. oktobar
5 : 1
Divostin
Maršić
Maršić
2 : 1
Pobeda
Beloševac
15.04.2018
Maršić
2 : 1
Pobeda
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
15.04.2018 16:30
Polet (R)
2 : 0
Ratar
Jastrebac
Tešica
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
15.04.2018 11:00
Jastrebac
3 : 0
OFK Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Škriljac
Bradarac
15.04.2018 11:00
OFK Rutevac 1908
0 : 3
Škriljac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
15.04.2018 16:30
Borac
0 : 3
OFK Sloga
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 5
Polet (V)
Vitoševac
15.04.2018 11:00
Jedinstvo (B)
0 : 5
Polet (V)
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Hajduk
Stapar
15.04.2018 16:00
Omladinac (D)
5 : 0
Hajduk
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 5
Kordun
Kljajićevo
15.04.2018 16:00
Omladinac (B)
2 : 5
Kordun
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Partizan
Kupusina
15.04.2018 16:00
Dunav
2 : 1
Partizan
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Polet
Sivac
15.04.2018 16:00
Aleksa Šantić
2 : 2
Polet
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
15.04.2018 16:00
Radnički 1918
4 : 2
Jedinstvo
Jasenica
Božurnja
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
15.04.2018 15:30
Jasenica
4 : 0
B 2000
Kopljari
Kopljari
0 : 3
Sloga
Zagorica
15.04.2018 15:30
Kopljari
0 : 3
Sloga
Vrbica
Aranđelovac
6 : 1
Ranilović
Ranilović
15.04.2018 15:30
Vrbica
6 : 1
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
1 : 5
Šumadinac
Stojnik
15.04.2018 15:30
Šamot
1 : 5
Šumadinac
Plaskovac
Plaskovac
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
15.04.2018 15:30
Plaskovac
2 : 2
Mladi rudar
Radnički (P)
Požeženo
1 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
15.04.2018 15:30
Radnički (P)
1 : 2
Žitkovica 2017
Desine
Desine
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
15.04.2018 15:30
Desine
1 : 0
Napredak 1934
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
15.04.2018 15:30
Stig 1955
3 : 0
Dunavac (P)
Dizel
Bare
4 : 2
Sloga (M)
Mustapić
15.04.2018 15:30
Dizel
4 : 2
Sloga (M)
Napredak (P)
Poljana
2 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
15.04.2018 15:30
Napredak (P)
2 : 2
Žika Marković Uča
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
15.04.2018 15:30
Omladinac (B)
2 : 1
Omladinac (Š)
Mladost (R)
Ranovac
0 : 1
Manastirica
Manastirica
15.04.2018 15:30
Mladost (R)
0 : 1
Manastirica
Integral
Batuša
0 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
15.04.2018 15:30
Integral
0 : 2
Sloga 1952
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
15.04.2018 15:30
Krilaš
2 : 1
Jasenovac
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Radnički (K)
Knežica
15.04.2018 15:30
BSK 1924
2 : 0
Radnički (K)
Palić
Palić
1 : 1
Đurđin
Đurđin
15.04.2018 16:30
Palić
1 : 1
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
15.04.2018 16:30
Žednik
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
15.04.2018 16:30
Udarnik Višnjevac
0 : 2
Elektrovojvodina
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Lokomotiva
Subotica
15.04.2018 16:30
Bratstvo
2 : 4
Lokomotiva
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Solid
Subotica
15.04.2018 16:30
Hajduk
4 : 2
Solid
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
15.04.2018 16:30
Bikovo
1 : 1
Čantavir
OFK Slatina
Slatina
0 : 6
Nemenikuće
Nemenikuće
15.04.2018 13:00
OFK Slatina
0 : 6
Nemenikuće
Rudar 2012
Babe
3 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
15.04.2018 13:00
Rudar 2012
3 : 4
Mladost (MI)
Vis
Parcani
5 : 1
Stojnik
Stojnik
15.04.2018 16:00
Vis
5 : 1
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
4 : 2
Mladost (G)
Guberevac
15.04.2018 16:00
OFK Rogača
4 : 2
Mladost (G)
Miletić
Mošorin
7 : 2
Bačka
Begeč
15.04.2018 16:30
Miletić
7 : 2
Bačka
Titel
Titel
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
15.04.2018 16:30
Titel
1 : 0
Hajduk
Moskva
Budisava
1 : 2
Dinamo
Budisava
15.04.2018 16:30
Moskva
1 : 2
Dinamo
Susek
Susek
3 : 0
Centar
Novi Sad
15.04.2018 16:30
Susek
3 : 0
Centar
Borac
Rakovac
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
15.04.2018 16:30
Borac
0 : 4
Fruškogorac
Jadran
Sanad
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
15.04.2018 16:30
Jadran
5 : 0
Hajduk
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 1
Tisa
Padej
15.04.2018 16:30
Slavija
3 : 1
Tisa
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
AFK
Ada
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (SK)
2 : 1
AFK
Graničar
Đala
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
15.04.2018 16:30
Graničar
1 : 0
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
5 : 0
Tromedja
Majdan
15.04.2018 16:30
Jedinstvo (M)
5 : 0
Tromedja
Sloga
Ostojićevo
5 : 3
Bačka
Mol
15.04.2018 16:30
Sloga
5 : 3
Bačka
Šampion
Orom
1 : 1
Čoka
Čoka
15.04.2018 16:30
Šampion
1 : 1
Čoka
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
15.04.2018 16:00
Budućnost
1 : 0
Mladost Radost
Vojvodina
Bačko Gradište
11 : 0
Pobeda
Pobeda
15.04.2018 16:00
Vojvodina
11 : 0
Pobeda
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Obilić
Zmajevo
15.04.2018 16:00
Krivaja
1 : 0
Obilić
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
15.04.2018 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Eđšeg
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 6
Jerma
Sukovo
15.04.2018 15:30
Veliki Suvodol
0 : 6
Jerma
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 3
Pobeda
Držina
15.04.2018 15:30
Lokomotiva
4 : 3
Pobeda
Željuša
Željuša
4 : 1
Sloboda
Rasnica
15.04.2018 15:30
Željuša
4 : 1
Sloboda
Temac
Temska
2 : 2
Mladost
Mali Suvodol
15.04.2018 15:30
Temac
2 : 2
Mladost
Kulpin
Kulpin
9 : 0
Krivanj
Selenča
15.04.2018 17:00
Kulpin
9 : 0
Krivanj
Borac
Vizić
2 : 2
Sloga
Plavna
15.04.2018 17:00
Borac
2 : 2
Sloga
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Bačka
Despotovo
15.04.2018 17:00
Naša Zvezda
5 : 0
Bačka
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Neštin
Neštin
15.04.2018 17:00
Tvrdjava
2 : 0
Neštin
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
15.04.2018 17:00
Borac 46
3 : 0
Maglić
Gorušica
Viča
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
15.04.2018 16:30
Gorušica
1 : 3
Jedinstvo
Sloga
Kaona
3 : 2
Gradina
Rti
15.04.2018 16:30
Sloga
3 : 2
Gradina
Prilike
Prilike
3 : 2
Brezova
Brezova
15.04.2018 11:00
Prilike
3 : 2
Brezova
Radnički
Turica
3 : 3
Voćar
Kotraža
15.04.2018 16:30
Radnički
3 : 3
Voćar
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Malba
Žaočani
15.04.2018 16:30
Planinac
3 : 0
Malba
Čačak 94
Čačak
0 : 5
Rakova
Rakova
15.04.2018 16:30
Čačak 94
0 : 5
Rakova
Budućnost
Stančići
1 : 0
Kej
Čačak
15.04.2018 16:30
Budućnost
1 : 0
Kej
Morava (M)
Mojsinje
0 : 6
Mladost (A)
Atenica
15.04.2018 16:30
Morava (M)
0 : 6
Mladost (A)
Vujan
Prislonica
1 : 2
Morava (K)
Katrga
15.04.2018 16:30
Vujan
1 : 2
Morava (K)
Lugovi
Čačak
3 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
15.04.2018 16:30
Lugovi
3 : 1
Gavrilo Princip
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Vujan
Prislonica
15.04.2018 16:30
Gavrilo Princip
0 : 3
Vujan
Morava (K)
Katrga
8 : 0
Morava (M)
Mojsinje
15.04.2018 16:30
Morava (K)
8 : 0
Morava (M)
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Budućnost
Stančići
15.04.2018 16:30
Mladost (A)
2 : 0
Budućnost
Kej
Čačak
2 : 2
Čačak 94
Čačak
15.04.2018 16:30
Kej
2 : 2
Čačak 94
Rakova
Rakova
2 : 1
Planinac
Vujetinci
15.04.2018 11:00
Rakova
2 : 1
Planinac
Malba
Žaočani
2 : 2
Prijatelji
Čačak
15.04.2018 16:30
Malba
2 : 2
Prijatelji
BSK
Borač
2 : 5
Sloga (B)
Batočina
15.04.2018 15:30
BSK
2 : 5
Sloga (B)
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
15.04.2018 15:30
Mladost (R)
1 : 0
Karađorđe (V)
Veteran 2015
Popović
1 : 5
Sloga (M)
Milatovac
15.04.2018 15:30
Veteran 2015
1 : 5
Sloga (M)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
15.04.2018 15:30
Pobeda (Đ)
3 : 1
Partizan (BB)
Udarnik Trska 1947
Trska
1 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
15.04.2018 15:30
Udarnik Trska 1947
1 : 0
Napredak (MK)
Omladinac
Kalimanići
3 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
15.04.2018 15:30
Omladinac
3 : 4
Jablanica
Ozremica
Beršići
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
15.04.2018 15:30
Ozremica
5 : 1
Šilopaj
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 3
Ozrem
Ozrem
15.04.2018 15:30
Stella Rossa
0 : 3
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
15.04.2018 15:30
Takovski Ustanak
0 : 1
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
1 : 7
Mala Vrbica
Mala Vrbica
15.04.2018 16:30
Pontes
1 : 7
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
15.04.2018 16:30
Egeta
3 : 0
Milutinovac
Lovćen
Petrovo selo
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
15.04.2018