XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
820 utakmica za dan Nedelja, 29 Oktobar 2017


Fudbal

29.10
13:30
Provo
Loznica
2
2
29.10.2017 13:30 2 : 2
29.10
11:00
Jedinstvo Putevi
┼Żelezni─Źar
0
2
29.10.2017 11:00 0 : 2
29.10
14:00
Radan
Trajal
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Borac (S)
Radni─Źki (ZR)
0
2
29.10.2017 14:00 0 : 2
29.10
14:00
Dunav
┼Żelezni─Źar
0
1
29.10.2017 14:00 0 : 1
29.10
13:30
Jedinstvo
Sopot
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
11:00
┼Żarkovo
GSP Polet Dor─çol
2
0
29.10.2017 11:00 2 : 0
29.10
13:30
Stepojevac Vaga
OFK Beograd
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
BSK Batajnica
Radni─Źki (O)
1
3
29.10.2017 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Bane
Trep─Źa
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Ov─Źar
3
0
29.10.2017 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Sloboda (─î)
LFK Mladost
2
2
29.10.2017 13:30 2 : 2
29.10
13:30
Jošanica
Draga─Źevo
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Orlovac
Go─Ź
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Udarnik
Napredak
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Homoljac
Gru┼ża
3
1
29.10.2017 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Zvi┼żd
Petar Dobrnjac
6
0
29.10.2017 13:30 6 : 0
29.10
13:30
Mladi radnik (R)
Borac (┼Ż)
4
1
29.10.2017 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Mladi borac
RSK
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
RSK
29.10
13:30
Šumadija
Proleter 1976
0
2
29.10.2017 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Polimlje
Zadrugar
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Sloga (S)
OFK Divci
4
2
29.10.2017 13:30 4 : 2
29.10
13:30
OFK Ose─Źina
Radni─Źki Stobex
3
1
29.10.2017 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Borac
Ribnica
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
11:00
Tanasko Raji─ç
Budu─çnost (O)
2
2
29.10.2017 11:00 2 : 2
29.10
14:00
OFK Brzi Brod
Morava (VH)
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Vlasina
P─Źinja
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Jablanica
Balkanski
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
14:00
OFK Niš
Pusta Reka
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Brodoremont
Rudar Alpos
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Hajduk Veljko
Kablovi
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Timo─Źanin
Svrljig
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Bukovik
Malošište
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Moravica
Zaplanjac
1
3
29.10.2017 14:00 1 : 3
29.10
11:00
Sloga
Naša krila
2
1
29.10.2017 11:00 2 : 1
29.10
14:00
Majdanpek
─Éerdap
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
OFK Lugomir
Jastrebac
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Napredak
Poljoprivrednik
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Bošnjane
OFK Kosanica
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
┼Żitora─Ĺa
┼Żupa
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Jedinstvo
Leva─Ź
2
2
29.10.2017 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Polet
Begej
1
5
29.10.2017 14:00 1 : 5
29.10
14:00
Mladost (O)
Sloboda (NK)
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Borac (Š)
Hajduk (D)
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
10:00
Index
LSK La─çarak
0
2
29.10.2017 10:00 0 : 2
29.10
14:00
Borac (NS)
Hajduk (─î)
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Sremac
Podunavac
4
3
29.10.2017 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Kupinovo
Kabel
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Tekstilac
Mladost Apa
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Tavankut
Zadrugar
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Tisa
BSK
5
1
29.10.2017 14:00 5 : 1
BSK
29.10
14:00
Preporod
Srbobran
1
3
29.10.2017 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Mladost (BP)
Sloga (─î)
5
2
29.10.2017 14:00 5 : 2
29.10
13:30
Crvena Zvezda
Rakovica
4
1
29.10.2017 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Zvezdara
Srem
4
1
29.10.2017 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Leštane
Torlak
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
10:00
Borac
TEK Sloga
1
2
29.10.2017 10:00 1 : 2
29.10
16:00
Turbina
Balkan
4
0
29.10.2017 16:00 4 : 0
29.10
13:30
Srem─Źica
Budu─çnost
5
2
29.10.2017 13:30 5 : 2
29.10
13:30
Naftagas (B)
Vojvodina (NM)
0
2
29.10.2017 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Vojvodina (B)
Krajina
0
4
29.10.2017 13:30 0 : 4
29.10
13:30
Crvena zvezda (VS)
Mladost (BD)
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Crvena Zvezda (RS)
Lehel
7
1
29.10.2017 13:30 7 : 1
29.10
13:30
Omladinac FAM
Bile─çanin
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
14:00
OFK Bratstvo
Hajduk
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Kolare
OFK Batinac
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
OFK Tekstilac
Resavac
1
3
29.10.2017 14:00 1 : 3
29.10
14:00
Mladost (S)
Dragocvet
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Bratstvo
Rembas
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Mladi radnik
Juhor
4
1
29.10.2017 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Kušiljevo
Napredak
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Borac (St)
Sloga (BNS)
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo Stevi─ç
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Vojvodina (Cr)
Jugoslavija
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Vulturul
Radni─Źki (B)
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Strela
Vojvodina (CC)
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Grani─Źar 1924
Borac (M)
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Hrtkovci
Borac (K)
1
4
29.10.2017 14:00 1 : 4
29.10
14:00
┼Żelezni─Źar
Napredak (P)
4
0
29.10.2017 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Ljukovo
1. Maj Ruma
0
7
29.10.2017 14:00 0 : 7
29.10
13:30
Kula
Hajduk Junior
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Slavija
Rusin
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Stari Grad
Mladost (K)
4
0
29.10.2017 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Lipar
┼ŻAK
3
0
29.10.2017 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Budu─çnost (M)
Hercegovac
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:00
Napredak
Iskra
0
2
29.10.2017 13:00 0 : 2
29.10
13:00
Sutjeska
Jadran
2
1
29.10.2017 13:00 2 : 1
29.10
13:00
Proleter (NJ)
Panonija IM Topola
1
4
29.10.2017 13:00 1 : 4
29.10
14:00
BSK
Rudna Glava
5
0
29.10.2017 14:00
BSK
5 : 0
29.10
11:00
Klju─Ź
Blizna
1
1
29.10.2017 11:00 1 : 1
29.10
14:00
Polom
Zlot
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Branik
Deli Jovan
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Radni─Źki
Slatina
1
3
29.10.2017 14:00 1 : 3
29.10
13:30
Borac (P)
Heroj Polet
5
2
29.10.2017 13:30 5 : 2
29.10
13:30
Šumadinac
Borac (O)
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Poštar Zvezdara
PKB (PS)
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
11:00
13. Maj
Sin─Ĺeli─ç
3
1
29.10.2017 11:00 3 : 1
29.10
13:30
Komgrap
Zmaj
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Institut
Dunav
2
6
29.10.2017 13:30 2 : 6
29.10
13:30
Urovci
Zabre┼żje
0
3
29.10.2017 13:30 0 : 3
29.10
10:00
Radni─Źki (R)
Radni─Źki (D)
4
0
29.10.2017 10:00 4 : 0
29.10
13:30
Rušanj
Mladost (B)
4
0
29.10.2017 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Lisovi─ç
Mladost (C)
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Strelac
Budu─çnost
4
4
29.10.2017 13:30 4 : 4
29.10
13:30
BSK
Šumadija
2
1
29.10.2017 13:30
BSK
2 : 1
29.10
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
3
9
29.10.2017 10:00 3 : 9
29.10
13:30
Ropo─Źevo
Bole─Ź
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Dunavac
Kova─Źevac
4
0
29.10.2017 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Vr─Źin
Šumadija
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
14:00
Cer
Ceri─ç
3
0
29.10.2017 14:00
Cer
3 : 0
29.10
14:00
Majur
Vidojevica
4
2
29.10.2017 14:00 4 : 2
29.10
14:00
Mladi Borac
Sindjeli─ç
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Mladost (PR)
Mladost (DD)
4
0
29.10.2017 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo (ŠT)
Jevremovac
4
3
29.10.2017 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Podrinje
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Sloga
Duško
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
13:30
┼ŻSK
Bare
4
0
29.10.2017 13:30 4 : 0
29.10
13:30
Mladost MG
Junkovac
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Vin─Źa
Banja
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
7
2
29.10.2017 13:30 7 : 2
29.10
13:30
Borac
Šumadinac
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Aran─Ĺelovac
Omladinac (DR)
6
4
29.10.2017 13:30 6 : 4
29.10
13:30
Partizan
Šatornja
6
0
29.10.2017 13:30 6 : 0
29.10
14:00
Umac
Jedinstvo (Š)
6
0
29.10.2017 14:00 6 : 0
29.10
14:00
Mladost (V)
Jedinstvo (GS)
2
4
29.10.2017 14:00 2 : 4
29.10
14:00
Bobište
Mladi borac
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
OFK Brza
┼Żelezni─Źar
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Polet
Sloga
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
─îekmin
Vu─Źje
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo (G)
Progres
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Zlo─çudovo
Kumarevo 65
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
13:30
Crvena zvezda
7. Juli
3
2
29.10.2017 13:30 3 : 2
29.10
13:30
Osipaonica
Polet
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Pobeda
Proleter 1947
0
2
29.10.2017 13:30 0 : 2
29.10
13:30
SASK
Obili─ç
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Vrbovac
Radnik
4
1
29.10.2017 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Šumadija
Borac
3
6
29.10.2017 13:30 3 : 6
29.10
13:30
Cerovac
Sloboda
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Sloga
Podunavac
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
14:30
Mladost (P)
Jedinstvo (K)
2
1
29.10.2017 14:30 2 : 1
29.10
14:30
Napredak
Parmenac
1
1
29.10.2017 14:30 1 : 1
29.10
14:30
Šumadija 1923
Omladinac (Z)
2
1
29.10.2017 14:30 2 : 1
29.10
14:30
Zadrugar
Polet (T)
1
0
29.10.2017 14:30 1 : 0
29.10
14:30
Rudar
Prijevor
1
7
29.10.2017 14:30 1 : 7
29.10
14:30
Lunjevica
Backovac Junajted
2
0
29.10.2017 14:30 2 : 0
29.10
14:30
Brezak 1936
Jedinstvo (GG)
0
3
29.10.2017 14:30 0 : 3
29.10
13:30
Sloga (D)
Ribnik
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Šanac
Sloga (M)
0
1
29.10.2017 13:30 0 : 1
29.10
13:30
Kupci
13. April
0
2
29.10.2017 13:30 0 : 2
29.10
13:30
Vinogradar
Parunovac
7
0
29.10.2017 13:30 7 : 0
29.10
13:30
FUD
Ma─Źkovac
2
0
29.10.2017 13:30
FUD
2 : 0
29.10
13:30
Donji Kopaonik
Jastrebac
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Juhor
Blagotin
3
1
29.10.2017 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Borac (K)
Rudar (S)
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Mlava (ML)
Zadrugar (T)
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Budu─çnost (V)
Napredak 1936
6
0
29.10.2017 13:30 6 : 0
29.10
13:30
Radnik
Sloga (B)
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
Mladost (B)
Makce
3
1
29.10.2017 13:30 3 : 1
29.10
14:00
Gnjilan
Pade┼ż
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Rajko Miti─ç
Mladost
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Zadrugar
Zvezda
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Dragoš
Senjak
2
4
29.10.2017 14:00 2 : 4
29.10
14:00
Stubal
Rudar
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
OFK Ras
Granit
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Ibar
Ribnica
3
2
29.10.2017 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Mataruge
Proleter
3
3
29.10.2017 14:00 3 : 3
29.10
14:00
Budu─çnost
Borac
5
2
29.10.2017 14:00 5 : 2
29.10
14:00
Popovi─çi
Real
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Novi Pazar 1928
Omladinac
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Radnik
Polet
2
2
29.10.2017 14:00 2 : 2
29.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Lauš
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Lazarica
Višesava
6
1
29.10.2017 13:30 6 : 1
29.10
13:30
Peru─çac
Prvi partizan
3
0
29.10.2017 13:30 3 : 0
29.10
13:30
Jedinstvo
Omladinac
0
2
29.10.2017 13:30 0 : 2
29.10
13:30
─îajetina
Polet
3
1
29.10.2017 13:30 3 : 1
29.10
13:30
Jasen
Savinac
5
1
29.10.2017 13:30 5 : 1
29.10
13:30
Mladost
Junior Novo Naselje
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
ZSK
Banjani
3
1
29.10.2017 13:30
ZSK
3 : 1
29.10
13:30
Ribnikar
OFK Jabu─Źje
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Trli─ç
Tulari
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
Ka─Źer
Pepeljevac
4
2
29.10.2017 13:30 4 : 2
29.10
13:30
Iskra
Tešnjar
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
14:00
Palilula
Sloga
4
3
29.10.2017 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Radni─Źki 1947
Rasova─Źa
3
4
29.10.2017 14:00 3 : 4
29.10
14:00
Doljevac 1971
Mladost (B)
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Moravac (ZT)
Jedinstvo GVD
4
1
29.10.2017 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Zemljoradnik
Moravac (─î)
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Crvena zvezda
Naisus 1977
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Rudar
Vulkan 1963
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Stevan Nešticki
Crvena zastava
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Vrtište
Morava
3
4
29.10.2017 14:00 3 : 4
29.10
14:00
Jedinstvo (GM)
Sloboda
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Budu─çnost
Proleter (DV)
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
13:30
Tatra
RFK Novi Sad 1921
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
Ba─Źka 1923
Sofeks
1
4
29.10.2017 13:30 1 : 4
29.10
13:30
Proleter
Petrovaradin
2
4
29.10.2017 13:30 2 : 4
29.10
13:30
Jedinstvo (G)
Veternik
0
4
29.10.2017 13:30 0 : 4
29.10
13:30
Jedinstvo (R)
Vinogradar
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
14:00
OFK Rtanj
Bu─Źje
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Sloga
Trebi─Ź
2
6
29.10.2017 14:00 2 : 6
29.10
14:00
Mladost
Kosovo
0
7
29.10.2017 14:00 0 : 7
29.10
14:00
Grani─Źar
Mid┼żor
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Malinik
Osni─ç
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Rudar (V─î)
OFK Knjaz
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
OFK 019
Omladinac
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Rgotina
Radni─Źki (L)
0
2
29.10.2017 14:00 0 : 2
29.10
Spartak
Kosovac
2
0
29.10.2017 2 : 0
29.10
Omladinac
Borac
2
1
29.10.2017 2 : 1
29.10
Partizanski put
Kaćuša
0
5
29.10.2017 0 : 5
29.10
Real
Mladost 1982
3
0
29.10.2017 3 : 0
29.10
NS Tatko
Svetlost Badnjevac
2
2
29.10.2017 2 : 2
29.10
14:30
Ternoci
Mladost (S)
3
1
29.10.2017 14:30 3 : 1
29.10
14:30
Vihor
OFK Rota
8
0
29.10.2017 14:30 8 : 0
29.10
14:30
Lugina
Bilja─Źi
5
1
29.10.2017 14:30 5 : 1
29.10
14:30
BSK Bujanovac
OFK Alakince
4
5
29.10.2017 14:30 4 : 5
29.10
14:30
FSU Ju┼żna pruga
─îelik
7
0
29.10.2017 14:30 7 : 0
29.10
14:30
Pavlovac
Mladost (B)
1
4
29.10.2017 14:30 1 : 4
29.10
14:00
Radni─Źki
Gracko
0
3
29.10.2017 14:00 0 : 3
29.10
14:00
Mladost
Jedinstvo (D)
6
2
29.10.2017 14:00 6 : 2
29.10
14:00
Tavnik
Lazac
2
2
29.10.2017 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Napredak
Gru┼ża
5
4
29.10.2017 14:00 5 : 4
29.10
14:00
Borac (A)
Magnohrom
6
1
29.10.2017 14:00 6 : 1
29.10
14:00
Metalac
Partizan
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Omladinski
15. Avgust 1950
4
0
29.10.2017 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Šumadija
Omladinac
4
4
29.10.2017 14:00 4 : 4
29.10
14:00
Pomoravlje
Mladost (J)
6
4
29.10.2017 14:00 6 : 4
29.10
14:00
Javor
Moravac
5
1
29.10.2017 14:00 5 : 1
29.10
14:00
Vinora─Źa
Sloga
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Budu─çnost (─É)
Sin─Ĺeli─ç 1934
0
1
29.10.2017 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Mladost (K)
Morava (KS)
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Mladost (D)
Mladost (G)
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Šumadinac
Kupinovac
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Morava (R)
Jedinstvo
3
2
29.10.2017 14:00 3 : 2
29.10
14:00
Mladost (T)
Šantarovac
2
2
29.10.2017 14:00 2 : 2
29.10
14:00
Grani─Źar (K)
Fruškogorac
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Mitros
Sloga
0
0
29.10.2017 14:00 0 : 0
29.10
14:00
Hajduk
Napredak
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
OFK Zeka Buljubaša
Donji Petrovci
0
1
29.10.2017 14:00 0 : 1
29.10
10:00
Fruška Gora
OFK Biki─ç
1
3
29.10.2017 10:00 1 : 3
29.10
14:00
Sloboda
Polet
0
7
29.10.2017 14:00 0 : 7
29.10
14:00
Ševac
Janošik
4
1
29.10.2017 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Potporanj
Partizan (K)
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Borac (VG)
Ratar
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Polet
Karaš (K)
3
0
29.10.2017 14:00 3 : 0
29.10
14:00
Budu─çnost (A)
Hajdu─Źica
4
0
29.10.2017 14:00 4 : 0
29.10
14:00
Borac (VS)
Dobrica
7
2
29.10.2017 14:00 7 : 2
29.10
14:00
Mundial
Slavia
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Polet
Omladinac 1927
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Pobeda
Unirea
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Spartak 1911
Glogonj
4
1
29.10.2017 14:00 4 : 1
29.10
14:00
Tempo
Mladost (V)
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Kolonija
Borac (P)
5
1
29.10.2017 14:00 5 : 1
29.10
14:00
Proleter
Omladinac (D)
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
BSK Bavanište
Jedinstvo
2
4
29.10.2017 14:00 2 : 4
29.10
14:00
Partizan (G)
Dolovo
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Budu─çnost (BB)
Stari Tamiš
2
2
29.10.2017 14:00 2 : 2
29.10
12:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
2
1
29.10.2017 12:00 2 : 1
29.10
14:00
Borac
Sloga (ST)
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Prva Iskra
Mladost (BR)
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Jedinstvo (ZA)
Sloga (LŠ)
0
1
29.10.2017 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Milan Orli─ç
7. Juli
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Stolice
Antimon
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
13:30
Dedinje
Novi Beograd
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Posavac Tišma
Sparta ┼Żeleznik
6
0
29.10.2017 13:30 6 : 0
29.10
13:30
Busije
Ajaks
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
12:00
011
Šećeranac Ada
3
3
29.10.2017 12:00
011
3 : 3
29.10
13:30
Sveti Stefan
Mladi Proleter
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
Crvenka
Um─Źari
5
0
29.10.2017 13:30 5 : 0
29.10
13:30
Poštar
Pionir
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Hajduk
PKB (K)
1
7
29.10.2017 13:30 1 : 7
29.10
13:30
Podunavac
Pinosava
2
3
29.10.2017 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Siti Sport Klub
Mladost
2
3
29.10.2017 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Barajevo
OFK Borac
0
3
29.10.2017 13:30 0 : 3
29.10
13:30
Veliki Borak
Guncate
7
0
29.10.2017 13:30 7 : 0
29.10
13:30
Beljina
Velika Mostanica
2
3
29.10.2017 13:30 2 : 3
29.10
14:00
Sloga
OFK Šabac
2
4
29.10.2017 14:00 2 : 4
29.10
14:00
Proleter
Cer
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
Cer
29.10
14:00
Budu─çnost (PD)
Torpedo 1924
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Drina
Premijer
2
1
29.10.2017 14:00 2 : 1
29.10
14:00
Gorki
Napredak
1
1
29.10.2017 14:00 1 : 1
29.10
14:00
Hajduk Stanko
Mladost
4
3
29.10.2017 14:00 4 : 3
29.10
14:00
Omladinac 2013
Milicionar
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Trešnjevka
Radni─Źki
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Pocerina
Pri─Źinovi─ç
0
1
29.10.2017 14:00 0 : 1
29.10
14:00
Dobrava
Miloš Pocerac 2013
1
2
29.10.2017 14:00 1 : 2
29.10
14:00
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
0
29.10.2017 14:00 1 : 0
29.10
14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloga
3
1
29.10.2017 14:00 3 : 1
29.10
14:00
Marjan MB
Omladinac
3
3
29.10.2017 14:00 3 : 3
29.10
14:00
Moravac (P)
Sušica 2012
2
3
29.10.2017 14:00 2 : 3
29.10
14:00
Milanovo
Radni─Źki
5
1
29.10.2017 14:00 5 : 1
29.10
11:00
Bratstvo
Planta┼ża
2
0
29.10.2017 11:00 2 : 0
29.10
14:00
Lemind 1953
Mladost (B)
2
0
29.10.2017 14:00 2 : 0
29.10
14:00
Šumadija
Gradac
6
0
29.10.2017 14:00 6 : 0
29.10
14:00
BSK
Real
3
2
29.10.2017 14:00
BSK
3 : 2
29.10
13:30
Dimitrije Tucovi─ç
Kaleni─ç
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Polet (T)
OFK Paljuvi
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
OFK Stublenica
─îu─Źuge
0
1
29.10.2017 13:30 0 : 1
29.10
13:30
Joševa
Gunjevac
2
3
29.10.2017 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Vrelo
Rudar
2
2
29.10.2017 13:30 2 : 2
29.10
13:30
Kolubara 2
Stari drugari
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Kotešica
OFK Br─Ĺanac
3
3
29.10.2017 13:30 3 : 3
29.10
13:30
Milenko Pavlovi─ç
Komanice
2
1
29.10.2017 13:30 2 : 1
29.10
13:30
Mladost (L)
Jadar 2013
1
3
29.10.2017 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Mladost (VK)
Rakac Stave
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
11:00
Buja─Źi─ç
Polet
1
1
29.10.2017 11:00 1 : 1
29.10
13:30
Rajac
Borac
0
0
29.10.2017 13:30 0 : 0
29.10
13:30
Polet 57
Jugovi─çi
4
1
29.10.2017 13:30 4 : 1
29.10
13:30
Omladinac
Mladi Gorani
2
3
29.10.2017 13:30 2 : 3
29.10
13:30
Stari Trstenik
Rubin (DS)
1
2
29.10.2017 13:30 1 : 2
29.10
13:30
Beli Orlovi
Sloga (L)
0
3
29.10.2017 13:30 0 : 3
29.10
13:30
Borac
Varvarin
2
0
29.10.2017 13:30 2 : 0
29.10
13:30
Gradina
Mladost (DK)
2
2
29.10.2017 13:30 2 : 2
29.10
13:30
Ušće
14. Oktobar
1
0
29.10.2017 13:30 1 : 0
29.10
13:30
Bega
Napredak ─î
1
1
29.10.2017 13:30 1 : 1
29.10
13:30
1.Oktobar
Napredak BT
1
3
29.10.2017 13:30 1 : 3
29.10
13:30
Roham
Delija
2
6
29.10.2017 13:30