XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 OFK Topličanin - Rembas 2:0
2 20.08.2016 17:00 Jedinstvo - OFK Topličanin 0:3
3 27.08.2016 16:30 OFK Topličanin - Juhor 1:0
4 04.09.2016 16:30 Sloga - OFK Topličanin 0:1
5 10.09.2016 16:00 OFK Topličanin - Žitorađa 4:1
6 17.09.2016 16:00 Trajal - OFK Topličanin 3:2
7 24.09.2016 15:30 OFK Topličanin - Poljoprivrednik 5:0
8 01.10.2016 15:30 OFK Kosanica - OFK Topličanin 1:3
9 08.10.2016 15:00 OFK Topličanin - Morava 1918 3:0
10 16.10.2016 15:00 OFK Lugomir - OFK Topličanin 4:1
11 22.10.2016 14:00 OFK Topličanin - SFS Borac 3:1
12 29.10.2016 14:00 OFK Topličanin - Kopaonik 3:0
13 06.11.2016 13:30 Župa - OFK Topličanin 0:3
14 16.11.2016 13:30 OFK Topličanin - Levač 8:0
15 20.11.2016 13:00 BoŔnjane - OFK Topličanin 0:2
16 12.03.2017 15:00 Rembas - OFK Topličanin 2:2
17 18.03.2017 15:00 OFK Topličanin - Jedinstvo 0:1
18 26.03.2017 15:00 Juhor - OFK Topličanin 0:1
19 01.04.2017 16:00 OFK Topličanin - Sloga 5:0
20 09.04.2017 16:00 Žitorađa - OFK Topličanin 1:1
21 12.04.2017 16:00 OFK Topličanin - Trajal 0:1
22 15.04.2017 16:30 Poljoprivrednik - OFK Topličanin 2:1
23 22.04.2017 16:30 OFK Topličanin - OFK Kosanica 3:0
24 29.04.2017 16:30 Morava 1918 - OFK Topličanin 4:3
25 06.05.2017 16:30 OFK Topličanin - OFK Lugomir 4:0
26 13.05.2017 16:30 SFS Borac - OFK Topličanin 1:1
27 17.05.2017 17:00 Kopaonik - OFK Topličanin 3:0
28 20.05.2017 17:00 OFK Topličanin - Župa 0:2
29 28.05.2017 17:30 Levač - OFK Topličanin 1:4
30 04.06.2017 17:30 OFK Topličanin - BoŔnjane 2:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 BoŔnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)