XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Radnički Stobex - Ribnica 1:1
2 26.08.2017 17:00 Spartak - Radnički Stobex 2:1
3 03.09.2017 16:30 Radnički Stobex - Zadrugar 2:0
4 10.09.2017 16:30 Radnički Stobex - Radnički Gorenje 2:2
5 17.09.2017 16:00 OFK Divci - Radnički Stobex 1:0
6 24.09.2017 16:00 Radnički Stobex - Radjevac 3:0
7 01.10.2017 15:30 Polimlje - Radnički Stobex 1:1
8 08.10.2017 15:30 Radnički Stobex - Budućnost 3:1
9 15.10.2017 14:30 Sloga (S) - Radnički Stobex 2:0
10 22.10.2017 14:30 Radnički Stobex - Drina 0:2
11 29.10.2017 13:30 OFK Osečina - Radnički Stobex 3:1
12 05.11.2017 13:30 Radnički Stobex - Sloga (BB) 2:0
13 12.11.2017 13:00 Borac - Radnički Stobex 1:0
14 19.11.2017 13:00 Radnički Stobex - Sovljak 4:0
15 25.11.2017 13:00 Sevojno - Radnički Stobex 3:1
16 17.03.2018 14:30 Ribnica - Radnički Stobex 0:0
17 01.04.2018 15:30 Radnički Stobex - Spartak 2:0
18 04.04.2018 15:30 Zadrugar - Radnički Stobex 4:1
19 07.04.2018 15:30 Radnički Gorenje - Radnički Stobex 3:0
20 15.04.2018 15:30 Radnički Stobex - OFK Divci 2:2
21 22.04.2018 16:00 Radjevac - Radnički Stobex 1:1
22 29.04.2018 16:00 Radnički Stobex - Polimlje 1:1
23 02.05.2018 16:00 Budućnost - Radnički Stobex 5:1
24 06.05.2018 16:30 Radnički Stobex - Sloga (S) 1:2
25 13.05.2018 16:30 Drina - Radnički Stobex 3:2
26 20.05.2018 17:00 Radnički Stobex - OFK Osečina 4:1
27 26.05.2018 17:00 Sloga (BB) - Radnički Stobex 2:1
28 30.05.2018 17:00 Radnički Stobex - Borac 1:3
29 03.06.2018 17:30 Sovljak - Radnički Stobex 0:3
30 09.06.2018 17:30 Radnički Stobex - Sevojno 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Drina 30 22 6 2 72
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Polimlje 30 20 4 6 64
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (S) 30 19 4 7 61
4 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Divci 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Borac 30 17 3 10 54
6 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (BB) 30 15 5 10 50
7 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Zadrugar 30 15 3 12 48
8 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Budućnost 30 14 3 13 45
9 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Gorenje (-1) 30 12 6 12 41
10 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radjevac 30 9 9 12 36
11 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Spartak 30 10 5 15 35
12 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Stobex 30 9 7 14 34
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sevojno 30 10 4 16 34
14 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Ribnica 30 7 8 15 29
15 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Osečina 30 4 3 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 30 1 3 26 6