XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 11:00 Jedinstvo (P) - Jedinstvo (GS) 5:2
2 26.08.2018 16:30 Jedinstvo (GS) - Tanasko Rajić 1:1
3 02.09.2018 16:30 Vlasina - Jedinstvo (GS) 3:1
4 09.09.2018 16:00 Jedinstvo (GS) - Budućnost 2:0
5 15.09.2018 16:00 Pusta Reka - Jedinstvo (GS) 1:0
6 23.09.2018 15:30 Jedinstvo (GS) - OFK Niš 5:1
7 29.09.2018 15:30 Pčinja - Jedinstvo (GS) 4:1
8 07.10.2018 15:00 Jedinstvo (GS) - Vranjska Banja 0:6
9 13.10.2018 15:00 Balkanski - Jedinstvo (GS) 5:1
10 21.10.2018 15:00 Jedinstvo (GS) - Mladost (M) 2:1
11 28.10.2018 14:00 OFK Brzi Brod - Jedinstvo (GS) 3:0
12 04.11.2018 13:30 Jedinstvo (GS) - Sloga 3:2
13 11.11.2018 13:30 Jablanica - Jedinstvo (GS) 4:1
14 18.11.2018 13:00 Jedinstvo (GS) - Morava 2:2
15 25.11.2018 13:00 Mladost (B) - Jedinstvo (GS) 0:2
16 10.03.2019 15:00 Jedinstvo (GS) - Jedinstvo (P) 4:1
17 17.03.2019 11:00 Tanasko Rajić - Jedinstvo (GS) 3:1
18 24.03.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Vlasina 2:3
19 30.03.2019 16:00 Budućnost - Jedinstvo (GS) 1:2
20 07.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Pusta Reka 2:2
21 10.04.2019 16:00 OFK Niš - Jedinstvo (GS) 1:0
22 14.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Pčinja 3:0
23 21.04.2019 16:30 Vranjska Banja - Jedinstvo (GS) 3:6
24 27.04.2019 16:30 Jedinstvo (GS) - Balkanski
25 05.05.2019 16:30 Mladost (M) - Jedinstvo (GS)
26 12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GS) - OFK Brzi Brod
27 18.05.2019 17:00 Sloga - Jedinstvo (GS)
28 26.05.2019 17:30 Jedinstvo (GS) - Jablanica
29 02.06.2019 17:30 Morava - Jedinstvo (GS)
30 09.06.2019 17:30 Jedinstvo (GS) - Mladost (B)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vlasina 23 16 4 3 52
2 Pčinja (-1) 23 15 3 5 47
3 Pusta Reka 23 12 4 7 40
4 OFK Niš 23 12 4 7 40
5 Mladost (M) 23 10 6 7 36
6 Balkanski 23 11 3 9 36
7 Vranjska Banja 23 11 2 10 35
8 Morava 23 9 6 8 33
9 OFK Brzi Brod 23 9 5 9 32
10 Jedinstvo (GS) 23 9 3 11 30
11 Sloga (-1) 23 8 5 10 28
12 Jedinstvo (P) 23 7 6 10 27
13 Budućnost 23 8 3 12 27
14 Tanasko Rajić 23 5 8 10 23
15 Mladost (B) 23 4 4 15 16
16 Jablanica 23 3 4 16 13