XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Vlasina - Morava 1:2
2 25.08.2018 16:30 Morava - Pusta Reka 1:1
3 01.09.2018 16:30 Pčinja - Morava 3:2
4 08.09.2018 16:00 Morava - Balkanski 2:1
5 16.09.2018 16:00 OFK Brzi Brod - Morava 0:1
6 23.09.2018 15:30 Morava - Jablanica 2:3
7 30.09.2018 15:30 Mladost (B) - Morava 1:2
8 07.10.2018 15:00 Morava - Tanasko Rajić 1:1
9 13.10.2018 15:00 Budućnost - Morava 1:0
10 20.10.2018 15:00 Morava - OFK Niš 1:0
11 28.10.2018 14:00 Vranjska Banja - Morava 5:3
12 03.11.2018 13:30 Morava - Mladost (M) 2:2
13 10.11.2018 13:30 Sloga - Morava 2:1
14 18.11.2018 13:00 Jedinstvo (GS) - Morava 2:2
15 24.11.2018 13:00 Morava - Jedinstvo (P) 4:3
16 09.03.2019 15:00 Morava - Vlasina 0:2
17 16.03.2019 15:00 Pusta Reka - Morava 1:1
18 23.03.2019 16:00 Morava - Pčinja 1:2
19 30.03.2019 16:00 Balkanski - Morava 1:0
20 06.04.2019 16:00 Morava - OFK Brzi Brod 4:1
21 10.04.2019 16:00 Jablanica - Morava 1:2
22 13.04.2019 16:00 Morava - Mladost (B) 1:0
23 21.04.2019 11:00 Tanasko Rajić - Morava
24 27.04.2019 16:30 Morava - Budućnost
25 05.05.2019 16:30 OFK Niš - Morava
26 11.05.2019 16:30 Morava - Vranjska Banja
27 19.05.2019 17:00 Mladost (M) - Morava
28 25.05.2019 17:30 Morava - Sloga
29 02.06.2019 17:30 Morava - Jedinstvo (GS)
30 09.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) - Morava
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vlasina 22 15 4 3 49
2 Pčinja (-1) 22 15 3 4 47
3 Pusta Reka 22 12 4 6 40
4 OFK Niš 22 11 4 7 37
5 Mladost (M) 22 10 6 6 36
6 Balkanski 22 11 3 8 36
7 Vranjska Banja 22 11 2 9 35
8 Morava 22 9 5 8 32
9 OFK Brzi Brod 22 8 5 9 29
10 Budućnost 22 8 3 11 27
11 Jedinstvo (P) 22 7 5 10 26
12 Sloga 22 7 5 10 26
13 Jedinstvo (GS) 22 7 3 12 24
14 Tanasko Rajić 22 5 7 10 22
15 Mladost (B) 22 4 3 15 15
16 Jablanica 22 3 4 15 13
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku