XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.08.2018 16:30 Pčinja - Mladost (M) 1:2
2 25.08.2018 16:30 Sloga - Pčinja 1:1
3 01.09.2018 16:30 Pčinja - Morava 3:2
4 09.09.2018 11:00 Jedinstvo (P) - Pčinja 0:2
5 15.09.2018 16:00 Pčinja - Vlasina 4:0
6 22.09.2018 15:30 Pusta Reka - Pčinja 1:0
7 29.09.2018 15:30 Pčinja - Jedinstvo (GS) 4:1
8 06.10.2018 15:00 Pčinja - Balkanski 2:1
9 14.10.2018 15:00 OFK Brzi Brod - Pčinja 1:1
10 20.10.2018 15:00 Pčinja - Jablanica 3:0
11 28.10.2018 14:00 Mladost (B) - Pčinja 1:3
12 03.11.2018 13:30 Pčinja - Tanasko Rajić 4:2
13 10.11.2018 13:30 Budućnost - Pčinja 3:0
14 18.11.2018 13:00 Pčinja - OFK Niš 2:1
15 25.11.2018 13:00 Vranjska Banja - Pčinja 1:2
16 10.03.2019 15:00 Mladost (M) - Pčinja 0:2
17 16.03.2019 15:00 Pčinja - Sloga 3:0
18 23.03.2019 16:00 Morava - Pčinja 1:2
19 30.03.2019 16:00 Pčinja - Jedinstvo (P) 4:0
20 07.04.2019 16:00 Vlasina - Pčinja 0:0
21 11.04.2019 16:00 Pčinja - Pusta Reka 0:3
22 14.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Pčinja 0:1
23 20.04.2019 16:30 Balkanski - Pčinja
24 27.04.2019 16:30 Pčinja - OFK Brzi Brod
25 05.05.2019 16:30 Jablanica - Pčinja
26 11.05.2019 16:30 Pčinja - Mladost (B)
27 19.05.2019 11:00 Tanasko Rajić - Pčinja
28 25.05.2019 17:30 Pčinja - Budućnost
29 02.06.2019 17:30 OFK Niš - Pčinja
30 09.06.2019 17:30 Pčinja - Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vlasina 22 15 4 3 49
2 Pčinja (-1) 22 15 3 4 47
3 Pusta Reka 22 12 4 6 40
4 OFK Niš 22 11 4 7 37
5 Mladost (M) 22 10 6 6 36
6 Balkanski 22 11 3 8 36
7 Vranjska Banja 22 11 2 9 35
8 Morava 22 9 5 8 32
9 OFK Brzi Brod 22 8 5 9 29
10 Budućnost 22 8 3 11 27
11 Jedinstvo (P) 22 7 5 10 26
12 Sloga 22 7 5 10 26
13 Jedinstvo (GS) 22 7 3 12 24
14 Tanasko Rajić 22 5 7 10 22
15 Mladost (B) 22 4 3 15 15
16 Jablanica 22 3 4 15 13
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku