XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:30 Proleter 2006 - Naftagas 0:1
2 26.08.2018 17:00 Naftagas - 2. Oktobar 7:0
3 02.09.2018 16:30 Mladost (BD) - Naftagas 4:2
4 09.09.2018 16:30 Naftagas - Crvena zvezda (VS) 1:2
5 16.09.2018 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Naftagas 1:1
6 23.09.2018 15:30 Naftagas - Mladost (L) 1:0
7 30.09.2018 15:30 Borac - Naftagas 1:2
8 07.10.2018 15:00 Naftagas - Radnički 1911 0:0
9 13.10.2018 15:00 Polet - Naftagas 1:2
10 21.10.2018 14:30 Vojvodina - Naftagas 1:3
11 28.10.2018 13:30 Naftagas - Omladinac FAM 3:0
12 04.11.2018 13:00 Lehel - Naftagas 1:2
13 11.11.2018 13:00 Naftagas - Rusanda 3:0
14 17.11.2018 13:00 Delija - Naftagas 0:0
15 25.11.2018 13:00 Naftagas - Banat 3:1
16 10.03.2019 14:30 Naftagas - Proleter 2006 6:0
17 17.03.2019 15:00 2. Oktobar - Naftagas 1:2
18 24.03.2019 15:30 Naftagas - Mladost (BD) 2:0
19 31.03.2019 15:30 Crvena zvezda (VS) - Naftagas 2:1
20 07.04.2019 16:00 Naftagas - Crvena Zvezda (RS) 3:0
21 13.04.2019 16:00 Mladost (L) - Naftagas 1:4
22 21.04.2019 16:00 Naftagas - Borac 3:1
23 24.04.2019 16:30 Radnički 1911 - Naftagas 0:1
24 28.04.2019 16:30 Naftagas - Polet 4:1
25 05.05.2019 16:30 Naftagas - Vojvodina 2:0
26 08.05.2019 16:30 Omladinac FAM - Naftagas 2:3
27 12.05.2019 17:00 Naftagas - Lehel 7:0
28 19.05.2019 17:00 Rusanda - Naftagas 1:3
29 26.05.2019 17:00 Naftagas - Delija 10:2
30 02.06.2019 17:30 Banat - Naftagas 10:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Crvena zvezda (VS) 30 24 4 2 76
2 Baraž Naftagas 30 23 3 4 72
3 Baraž Banat 30 18 4 8 58
4 Radnički 1911 30 14 9 7 51
5 Mladost (BD) 30 15 4 11 49
6 Delija 30 15 2 13 47
7 Omladinac FAM 30 13 4 13 43
8 Mladost (L) 30 11 6 13 39
9 Vojvodina 30 12 3 15 39
10 Crvena Zvezda (RS) 30 11 5 14 38
11 Borac 30 11 5 14 38
12 Rusanda 30 11 4 15 37
13 Polet 30 10 3 17 33
14 Lehel 30 8 6 16 30
15 Beleška: Čeka ishod baraža! 2. Oktobar 30 5 3 22 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga "A" liga FSG Zrenjanin Proleter 2006 30 5 3 22 18