XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:30 Rusanda - Vojvodina 1:2
2 26.08.2018 17:00 Rusanda - Delija 6:3
3 02.09.2018 16:30 Banat - Rusanda 4:2
4 09.09.2018 16:30 Rusanda - Proleter 2006 1:3
5 16.09.2018 16:00 2. Oktobar - Rusanda 1:4
6 23.09.2018 15:30 Rusanda - Mladost (BD) 2:1
7 30.09.2018 15:30 Crvena zvezda (VS) - Rusanda 4:1
8 07.10.2018 15:00 Rusanda - Crvena Zvezda (RS) 4:0
9 13.10.2018 15:00 Mladost (L) - Rusanda 1:1
10 21.10.2018 14:30 Rusanda - Borac 0:1
11 28.10.2018 13:30 Radnički 1911 - Rusanda 1:0
12 04.11.2018 13:00 Rusanda - Polet 1:0
13 11.11.2018 13:00 Naftagas - Rusanda 3:0
14 18.11.2018 13:00 Rusanda - Omladinac FAM 2:3
15 25.11.2018 13:00 Lehel - Rusanda 3:0
16 10.03.2019 14:30 Vojvodina - Rusanda 0:1
17 16.03.2019 15:00 Delija - Rusanda 3:1
18 24.03.2019 15:30 Rusanda - Banat 1:1
19 30.03.2019 15:30 Proleter 2006 - Rusanda 0:2
20 07.04.2019 16:00 Rusanda - 2. Oktobar 3:3
21 14.04.2019 16:00 Mladost (BD) - Rusanda 2:0
22 21.04.2019 16:00 Rusanda - Crvena zvezda (VS) 1:3
23 24.04.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) - Rusanda 1:2
24 28.04.2019 16:30 Rusanda - Mladost (L) 2:0
25 05.05.2019 16:30 Borac - Rusanda 6:2
26 08.05.2019 16:30 Rusanda - Radnički 1911 1:1
27 11.05.2019 17:00 Polet - Rusanda 1:3
28 19.05.2019 17:00 Rusanda - Naftagas 1:3
29 26.05.2019 17:00 Omladinac FAM - Rusanda 4:2
30 02.06.2019 17:30 Rusanda - Lehel 5:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Crvena zvezda (VS) 30 24 4 2 76
2 Baraž Naftagas 30 23 3 4 72
3 Baraž Banat 30 18 4 8 58
4 Radnički 1911 30 14 9 7 51
5 Mladost (BD) 30 15 4 11 49
6 Delija 30 15 2 13 47
7 Omladinac FAM 30 13 4 13 43
8 Mladost (L) 30 11 6 13 39
9 Vojvodina 30 12 3 15 39
10 Crvena Zvezda (RS) 30 11 5 14 38
11 Borac 30 11 5 14 38
12 Rusanda 30 11 4 15 37
13 Polet 30 10 3 17 33
14 Lehel 30 8 6 16 30
15 Beleška: Čeka ishod baraža! 2. Oktobar 30 5 3 22 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga "A" liga FSG Zrenjanin Proleter 2006 30 5 3 22 18