XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:30 Crvena Zvezda (RS) - Mladost (L) 1:0
2 26.08.2018 17:00 Borac - Crvena Zvezda (RS) 1:5
3 02.09.2018 16:30 Crvena Zvezda (RS) - Radnički 1911 2:1
4 08.09.2018 16:30 Polet - Crvena Zvezda (RS) 3:0
5 16.09.2018 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Naftagas 1:1
6 23.09.2018 15:30 Omladinac FAM - Crvena Zvezda (RS) 4:1
7 30.09.2018 15:30 Crvena Zvezda (RS) - Lehel 1:1
8 07.10.2018 15:00 Rusanda - Crvena Zvezda (RS) 4:0
9 14.10.2018 15:00 Crvena Zvezda (RS) - Delija 2:0
10 21.10.2018 14:30 Banat - Crvena Zvezda (RS) 3:1
11 28.10.2018 13:30 Crvena Zvezda (RS) - Proleter 2006 5:1
12 04.11.2018 13:00 2. Oktobar - Crvena Zvezda (RS) 0:2
13 11.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) - Mladost (BD) 1:3
14 18.11.2018 13:00 Crvena zvezda (VS) - Crvena Zvezda (RS) 2:0
15 25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) - Vojvodina 3:1
16 09.03.2019 14:30 Mladost (L) - Crvena Zvezda (RS) 1:1
17 17.03.2019 15:00 Crvena Zvezda (RS) - Borac 0:0
18 24.03.2019 15:30 Radnički 1911 - Crvena Zvezda (RS) 1:0
19 31.03.2019 15:30 Crvena Zvezda (RS) - Polet 3:0
20 07.04.2019 16:00 Naftagas - Crvena Zvezda (RS) 3:0
21 14.04.2019 16:00 Crvena Zvezda (RS) - Omladinac FAM 3:1
22 21.04.2019 16:00 Lehel - Crvena Zvezda (RS) 3:1
23 24.04.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) - Rusanda 1:2
24 27.04.2019 16:30 Delija - Crvena Zvezda (RS) 2:1
25 05.05.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) - Banat 2:4
26 08.05.2019 16:30 Proleter 2006 - Crvena Zvezda (RS) 1:3
27 15.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) - 2. Oktobar 6:1
28 19.05.2019 17:00 Mladost (BD) - Crvena Zvezda (RS) 3:2
29 26.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) - Crvena zvezda (VS) 0:2
30 02.06.2019 17:30 Vojvodina - Crvena Zvezda (RS) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Crvena zvezda (VS) 30 24 4 2 76
2 Baraž Naftagas 30 23 3 4 72
3 Baraž Banat 30 18 4 8 58
4 Radnički 1911 30 14 9 7 51
5 Mladost (BD) 30 15 4 11 49
6 Delija 30 15 2 13 47
7 Omladinac FAM 30 13 4 13 43
8 Mladost (L) 30 11 6 13 39
9 Vojvodina 30 12 3 15 39
10 Crvena Zvezda (RS) 30 11 5 14 38
11 Borac 30 11 5 14 38
12 Rusanda 30 11 4 15 37
13 Polet 30 10 3 17 33
14 Lehel 30 8 6 16 30
15 Beleška: Čeka ishod baraža! 2. Oktobar 30 5 3 22 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga "A" liga FSG Zrenjanin Proleter 2006 30 5 3 22 18
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
djurdjevichajrudin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu