XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Dragocvet - Žitorađa 2:0
2 26.08.2018 16:30 Žitorađa - Morava 1918 1:0
3 02.09.2018 16:30 Jastrebac (VŠ) - Žitorađa 0:0
4 09.09.2018 16:00 Žitorađa - Bošnjane 1:1
5 16.09.2018 16:00 Jastrebac (B) - Žitorađa 3:0
6 23.09.2018 15:30 Žitorađa - OFK Topličanin 0:0
7 30.09.2018 15:30 Juhor - Žitorađa 4:1
8 06.10.2018 15:00 Sloga - Žitorađa 3:0
9 14.10.2018 15:00 Žitorađa - Napredak (D) 0:3
10 21.10.2018 15:00 Jedinstvo (M) - Žitorađa 1:0
11 28.10.2018 14:00 Žitorađa - Levač 2:0
12 04.11.2018 13:30 OFK Lugomir - Žitorađa 1:1
13 11.11.2018 13:30 Žitorađa - Rembas 0:2
14 18.11.2018 13:00 Župa - Žitorađa 5:0
15 25.11.2018 13:00 Žitorađa - OFK Kosanica 1:2
16 10.03.2019 15:00 Žitorađa - Dragocvet 4:0
17 16.03.2019 15:00 Morava 1918 - Žitorađa 2:3
18 24.03.2019 16:00 Žitorađa - Jastrebac (VŠ) 5:2
19 31.03.2019 16:00 Bošnjane - Žitorađa 1:0
20 07.04.2019 16:00 Žitorađa - Jastrebac (B) 2:2
21 10.04.2019 16:00 OFK Topličanin - Žitorađa 2:0
22 14.04.2019 16:00 Žitorađa - Juhor 3:2
23 21.04.2019 16:30 Žitorađa - Sloga 3:0
24 27.04.2019 16:30 Napredak (D) - Žitorađa 3:0
25 05.05.2019 16:30 Žitorađa - Jedinstvo (M) 0:3
26 12.05.2019 16:30 Levač - Žitorađa 3:2
27 19.05.2019 17:00 Žitorađa - OFK Lugomir 3:4
28 26.05.2019 17:30 Rembas - Žitorađa 3:1
29 02.06.2019 17:30 Žitorađa - Župa 2:1
30 09.06.2019 17:30 OFK Kosanica - Žitorađa 9:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 30 23 5 2 74
2 Rembas 30 23 4 3 73
3 OFK Kosanica 30 20 8 2 68
4 Župa 30 13 8 9 47
5 Sloga 30 13 5 12 44
6 Jedinstvo (M) 30 13 3 14 42
7 OFK Lugomir 30 10 10 10 40
8 Morava 1918 30 12 3 15 39
9 Jastrebac (B) 30 11 4 15 37
10 Levač 30 10 6 14 36
11 Juhor 30 10 3 17 33
12 Napredak (D) 30 9 5 16 32
13 Jastrebac (VŠ) 30 8 7 15 31
14 Bošnjane 30 7 7 16 28
15 Žitorađa (-2) 30 8 5 17 27
16 Dragocvet (-1) 30 5 7 18 21
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu