XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Crvena zvezda - Napredak 2012 1:5
2 25.08.2018 16:30 Mladost (B) - Crvena zvezda 3:0
4 09.09.2018 16:00 Zemljoradnik - Crvena zvezda 6:0
5 16.09.2018 16:00 Crvena zvezda - Elid 2:2
6 23.09.2018 15:30 Moravac - Crvena zvezda 3:0
7 30.09.2018 15:30 Crvena zvezda - Padina 3:1
8 03.10.2018 15:00 Radnički 1947 - Crvena zvezda 6:2
9 07.10.2018 15:00 Crvena zvezda - Doljevac 2:4
10 13.10.2018 15:00 Morava (Ž) - Crvena zvezda 4:0
11 20.10.2018 14:30 Crvena zvezda - OFK Napredak 1929 2:3
12 28.10.2018 14:00 Radnički 1924 - Crvena zvezda 5:0
13 04.11.2018 13:30 Crvena zvezda - Rasovača 0:5
14 11.11.2018 13:30 Moravac - Crvena zvezda 4:2
15 18.11.2018 13:00 Crvena zvezda - Naisus 1977 2:3
16 25.11.2018 13:00 Palilula - Crvena zvezda 5:0
17 02.12.2018 12:30 Crvena zvezda - Sloga 4:2
18 09.03.2019 15:00 Napredak 2012 - Crvena zvezda 2:1
19 17.03.2019 15:00 Crvena zvezda - Mladost (B) 1:6
21 31.03.2019 16:00 Crvena zvezda - Zemljoradnik 2:3
22 07.04.2019 16:00 Elid - Crvena zvezda 3:2
23 10.04.2019 16:00 Crvena zvezda - Moravac 0:4
24 14.04.2019 16:00 Padina - Crvena zvezda 4:1
25 21.04.2019 16:30 Crvena zvezda - Radnički 1947 4:4
26 27.04.2019 16:30 Doljevac - Crvena zvezda 7:1
27 04.05.2019 16:30 Crvena zvezda - Morava (Ž) 0:3
28 11.05.2019 16:30 OFK Napredak 1929 - Crvena zvezda 6:4
29 19.05.2019 17:00 Crvena zvezda - Radnički 1924 0:5
30 23.05.2019 17:00 Rasovača - Crvena zvezda 3:0
31 25.05.2019 17:00 Crvena zvezda - Moravac 2:2
32 02.06.2019 17:30 Naisus 1977 - Crvena zvezda 9:3
33 09.06.2019 17:30 Crvena zvezda - Palilula 2:4
34 16.06.2019 17:30 Sloga - Crvena zvezda 2:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Zemljoradnik 32 26 3 3 81
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Morava (Ž) 32 26 2 4 80
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" OFK Napredak 1929 32 26 0 6 78
4 Rasovača 32 24 3 5 75
5 Mladost (B) (-2) 32 21 2 9 63
6 Moravac 32 17 5 10 56
7 Naisus 1977 32 15 4 13 49
8 Doljevac 32 13 2 17 41
9 Palilula 32 12 3 17 39
10 Radnički 1947 (-2) 32 11 7 14 38
11 Radnički 1924 (-1) 32 11 5 16 37
12 Moravac 32 10 5 17 35
13 Sloga 32 9 3 20 30
14 Elid 32 7 6 19 27
15 Napredak 2012 (-1) 32 8 3 21 26
16 Padina 32 4 4 24 16
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Crvena zvezda (-1) 32 2 3 27 8
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
Parčetić Strahinja i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu