XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:30 Radnički 1911 - Borac 0:3
2 25.08.2019 17:30 Polet - Radnički 1911 13:0
3 01.09.2019 17:00 Radnički 1911 - OFK Klek 0:6
4 08.09.2019 16:30 Potisje - Radnički 1911 15:0
5 15.09.2019 16:30 Radnički 1911 - Omladinac FAM 2:17
6 22.09.2019 16:00 2. Oktobar - Radnički 1911 7:1
7 29.09.2019 15:30 Radnički 1911 - Tamiš 1:7
8 06.10.2019 15:30 Vojvodina - Radnički 1911 4:1
9 13.10.2019 15:00 Radnički 1911 - Lehel 0:12
10 20.10.2019 15:00 Jedinstvo - Radnički 1911 8:0
11 27.10.2019 14:00 Radnički 1911 - Rusanda 1:12
12 03.11.2019 13:30 Mladost (BD) - Radnički 1911 7:0
13 10.11.2019 13:00 Radnički 1911 - Delija 2:3
14 17.11.2019 13:00 Radnički 1911 - Crvena zvezda 1:6
15 23.11.2019 13:00 Mladost (L) - Radnički 1911 7:1
16 08.03.2020 14:30 Borac - Radnički 1911 7:0
17 15.03.2020 14:30 Radnički 1911 - Polet 1:9
18 22.03.2020 15:00 OFK Klek - Radnički 1911
19 29.03.2020 15:30 Radnički 1911 - Potisje
20 05.04.2020 16:00 Omladinac FAM - Radnički 1911
21 12.04.2020 16:00 Radnički 1911 - 2. Oktobar
22 19.04.2020 16:00 Tamiš - Radnički 1911
23 26.04.2020 16:30 Radnički 1911 - Vojvodina
24 29.04.2020 16:30 Lehel - Radnički 1911
25 03.05.2020 16:30 Radnički 1911 - Jedinstvo
26 10.05.2020 16:30 Rusanda - Radnički 1911
27 17.05.2020 17:00 Radnički 1911 - Mladost (BD)
28 Delija - Radnički 1911
29 Crvena zvezda - Radnički 1911
30 Radnički 1911 - Mladost (L)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Omladinac FAM 17 15 1 1 46
2 Potisje 17 12 2 3 38
3 Mladost (L) 17 12 0 5 36
4 Crvena zvezda 17 11 2 4 35
5 Lehel 17 8 4 5 28
6 Rusanda 17 8 2 7 26
7 Vojvodina 17 8 2 7 26
8 OFK Klek 17 7 4 6 25
9 Delija 17 8 1 8 25
10 Mladost (BD) 17 7 2 8 23
11 2. Oktobar 17 7 2 8 23
12 Borac 17 6 3 8 21
13 Polet 17 4 4 9 16
14 Tamiš 17 5 1 11 16
15 Jedinstvo 17 2 2 13 8
16 Radnički 1911 (-1) 17 0 0 17 -1
E. Janković je kreirao novo takmičenje
Mika007 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Makso9 je tipovao utakmicu
Boki55555 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mubeblue je tipovao utakmicu