XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 10 Septembar 2017

Fudbal

10.09.2017 19:00 Voždovac 1 : 1 Vojvodina
10.09.2017 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloboda
10.09.2017 19:00 Metalac 2 : 0 Inđija
10.09.2017 16:30 ČSK Pivara 3 : 2 Teleoptik
10.09.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Mladi radnik 1926
10.09.2017 16:30 Tutin 1 : 0 FAP
10.09.2017 16:30 Železničar 2 : 0 Jedinstvo (Ub)
10.09.2017 11:00 Polet 0 : 1 Smederevo 1924
10.09.2017 16:00 Radan 2 : 1 Timok
10.09.2017 11:00 Car Konstantin 1 : 1 Budućnost (P)
10.09.2017 16:00 Trajal 1 : 0 Moravac Orion
10.09.2017 16:00 Pukovac 0 : 0 Jedinstvo (B)
10.09.2017 16:30 Dunav 2 : 1 Dinamo 1945
10.09.2017 16:30 Železničar 0 : 2 Bečej 1918
10.09.2017 16:00 Sopot 0 : 4 Žarkovo
10.09.2017 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 BSK Borča
10.09.2017 16:00 BSK Batajnica 0 : 0 BASK
10.09.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 Kolubara
10.09.2017 16:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Bane
10.09.2017 16:30 Jošanica 3 : 0 Sušica
10.09.2017 16:30 Orlovac 2 : 0 Radnički (K)
10.09.2017 16:30 Goč 0 : 0 Takovo
10.09.2017 19:00 LFK Mladost 0 : 0 Sloga (K)
10.09.2017 16:30 Napredak 2 : 1 Mladi borac
10.09.2017 16:30 Šumadija 2 : 5 Zvižd
10.09.2017 16:30 Proleter 1976 0 : 0 Gruža
10.09.2017 16:30 Morava (VP) 0 : 1 Petar Dobrnjac
10.09.2017 16:30 RSK 4 : 0 Borac (Ž)
10.09.2017 16:30 Borac 2 : 1 Sloga (S)
10.09.2017 16:30 Radnički Stobex 2 : 2 Radnički Gorenje
10.09.2017 16:00 OFK Niš 6 : 1 Vlasina
10.09.2017 16:00 Polet 1980 2 : 1 Tanasko Rajić
10.09.2017 16:00 Rudar Alpos 0 : 0 Bukovik
10.09.2017 16:00 Moravica 1 : 1 BSK
10.09.2017 11:00 Sloga 1 : 1 Timočanin
10.09.2017 16:00 Majdanpek 0 : 0 Hajduk Veljko
10.09.2017 16:00 Naša krila 2 : 1 Kablovi
10.09.2017 16:00 Zaplanjac 9 : 2 Svrljig
10.09.2017 16:00 Malošište 1 : 1 Šarbanovac
10.09.2017 16:00 Jastrebac 2 : 1 Morava 1918
10.09.2017 16:00 Žitorađa 0 : 0 Bošnjane
10.09.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (D)
10.09.2017 16:00 Sloga (Ć) 0 : 2 OFK Lugomir
10.09.2017 16:00 Levač 4 : 2 Poljoprivrednik
10.09.2017 16:00 Župa 2 : 4 Kopaonik
10.09.2017 16:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Kikinda 1909
10.09.2017 16:30 ŽAK 2 : 1 Begej
10.09.2017 16:30 Kupinovo 1 : 2 Sloga (E)
10.09.2017 16:30 Hajduk (B) 3 : 1 Borac (Š)
10.09.2017 10:00 Kabel 1 : 1 LSK Laćarak
10.09.2017 16:30 Podunavac 0 : 1 Hajduk (Č)
10.09.2017 16:30 Bačka (P) 1 : 2 Radnički (S)
10.09.2017 16:30 Tisa 3 : 0 Tavankut
10.09.2017 16:30 Preporod 3 : 0 Tekstilac
10.09.2017 16:30 BSK 2 : 1 Mladost Apa
10.09.2017 16:30 Mladost (T) 5 : 1 Zadrugar
10.09.2017 10:00 Rakovica 1 : 2 Leštane
10.09.2017 10:00 Borac 1 : 1 Zvezdara
10.09.2017 20:00 Turbina 1 : 0 Brodarac
10.09.2017 16:00 Sremčica 1 : 0 Napredak
10.09.2017 16:00 Budućnost 1 : 1 Crvena Zvezda
10.09.2017 10:00 Torlak 4 : 0 Srem
10.09.2017 16:30 Vojvodina (NM) 1 : 1 Crvena Zvezda (RS)
10.09.2017 16:30 Omladinac FAM 1 : 1 Crvena zvezda (VS)
10.09.2017 16:30 Rusanda 7 : 1 Naftagas (B)
10.09.2017 16:30 Borac 2 : 0 Banat
10.09.2017 16:30 Lehel 0 : 2 Mladost (BD)
10.09.2017 16:00 Hajduk 2 : 1 Partizan
10.09.2017 16:00 Bratstvo 1 : 2 Mladost (S)
10.09.2017 16:00 Mladi radnik 0 : 0 OFK Tekstilac
10.09.2017 16:00 Kušiljevo 4 : 1 Kolare
10.09.2017 16:00 Napredak 1 : 0 OFK Bratstvo
10.09.2017 16:00 Juhor 3 : 4 OFK Batinac
10.09.2017 16:00 Rembas 1 : 1 Resavac
10.09.2017 16:30 Crvena zvezda 3 : 3 Vojvodina (Cr)
10.09.2017 16:30 Vulturul 1 : 3 Partizan (U)
10.09.2017 16:30 Strela 2 : 2 Borac (St)
10.09.2017 16:30 Radnički (B) 2 : 1 Sloga (BNS)
10.09.2017 16:30 Dolina 4 : 0 Jedinstvo (V)
10.09.2017 16:30 Jugoslavija 0 : 3 Jedinstvo Stević
10.09.2017 17:00 Borac (M) 4 : 1 Partizan
10.09.2017 17:00 Podrinje 1 : 0 Železničar
10.09.2017 17:00 Budućnost 7 : 0 Hrtkovci
10.09.2017 17:00 Jadran 1 : 6 Graničar 1924
10.09.2017 17:00 PSK Putinci 1 : 0 Napredak (P)
10.09.2017 17:00 Sloboda (DT) 0 : 0 1. Maj Ruma
10.09.2017 16:00 Kula 1 : 2 ŽAK
10.09.2017 16:00 Budućnost (P) 1 : 1 Krila Krajine
10.09.2017 16:00 Rusin 6 : 1 Hercegovac
10.09.2017 16:00 Slavija 2 : 4 Crvenka
10.09.2017 16:00 Stari Grad 2 : 1 Vojvodina
10.09.2017 16:00 Proleter (NJ) 4 : 1 Sutjeska
10.09.2017 16:00 Senta 1 : 3 Iskra
10.09.2017 16:00 Vinogradar 2 : 0 Jadran
10.09.2017 16:30 Radnički 2 : 1 Polom
10.09.2017 16:30 Nemetali 3 : 1 Rudna Glava
10.09.2017 16:30 Slatina 7 : 0 Blizna
10.09.2017 16:30 Deli Jovan 3 : 1 Zlot
10.09.2017 11:00 13. Maj 1 : 2 Borac (P)
10.09.2017 16:00 Komgrap 3 : 1 Poštar Zvezdara
10.09.2017 16:00 Institut 3 : 1 Heroj Polet
10.09.2017 16:00 Dunav 0 : 0 Borac (O)
10.09.2017 16:00 Zmaj 1 : 0 Sinđelić
10.09.2017 16:00 Rušanj 0 : 6 Urovci
10.09.2017 16:00 Lisović 2 : 0 Radnički (R)
10.09.2017 16:00 BSK 6 : 0 Zabrežje
10.09.2017 16:00 Budućnost 3 : 0 Radnički (D)
10.09.2017 16:00 Mladost (C) 8 : 0 Mladost (B)
10.09.2017 10:00 Ropočevo 0 : 2 Selo Mladenovac
10.09.2017 16:00 Dunavac 4 : 0 Vinča
10.09.2017 16:00 Vrčin 2 : 2 Velika Krsna
10.09.2017 16:00 Šumadija 1 : 1 Boleč
10.09.2017 16:00 Pudarci 1 : 1 Kovačevac
10.09.2017 16:00 Jedinstvo 1945 (VL) 2 : 1 Mladost (PR)
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (ŠT) 3 : 2 Mladi Borac
10.09.2017 16:00 Radnički Šabački 3 : 2 Majur
10.09.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Cer
10.09.2017 16:00 Duško 0 : 3 Mačva 2005
10.09.2017 16:00 Podrinje 2 : 0 Cerić
10.09.2017 16:00 Mladost (DD) 1 : 3 Sindjelić
10.09.2017 16:30 Bare 2 : 0 Borac
10.09.2017 16:30 Aranđelovac 5 : 1 Vinča
10.09.2017 16:30 Partizan 3 : 0 Mladost MG
10.09.2017 16:30 Šatornja 2 : 3 ŽSK
10.09.2017 16:30 BSK 1 : 1 Banja
10.09.2017 16:30 Šumadinac 1 : 3 Prvi srpski ustanak
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (Š) 0 : 0 Polet
10.09.2017 16:00 Čekmin 4 : 1 OFK Brza
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (G) 0 : 0 Bobište
10.09.2017 16:00 Zloćudovo 1 : 0 Mladost (V)
10.09.2017 16:00 Kumarevo 65 3 : 2 Umac
10.09.2017 16:00 Progres 0 : 5 Jedinstvo (GS)
10.09.2017 16:00 Vučje 4 : 0 Mladi borac
10.09.2017 16:00 Sloga 5 : 1 Železničar
10.09.2017 16:30 7. Juli 3 : 0 Vrbovac
10.09.2017 16:30 Šumadija 5 : 2 SASK
10.09.2017 16:30 Cerovac 2 : 1 Pobeda
10.09.2017 16:30 Sloga 0 : 2 Osipaonica
10.09.2017 16:30 Podunavac 0 : 0 Crvena zvezda
10.09.2017 16:30 Sloboda 2 : 0 Polet
10.09.2017 16:30 Borac 2 : 1 Proleter 1947
10.09.2017 16:30 Radnik 1 : 2 Obilić
10.09.2017 16:30 Jedinstvo (K) 3 : 0 Zadrugar
10.09.2017 16:30 Rudar 1 : 1 Šumadija 1923
10.09.2017 16:30 Lunjevica 1 : 0 Napredak
10.09.2017 16:30 Brezak 1936 0 : 3 Slatina
10.09.2017 16:30 Jedinstvo (GG) 2 : 2 Mladost (P)
10.09.2017 16:30 Backovac Junajted 4 : 1 Spartak
10.09.2017 16:30 Prijevor 4 : 2 Parmenac
10.09.2017 16:30 Polet (T) 1 : 0 Omladinac (Z)
10.09.2017 16:30 Naupare 2 : 3 Kupci
10.09.2017 16:30 Vinogradar 0 : 0 Šanac
10.09.2017 16:30 FUD 5 : 0 Sloga (D)
10.09.2017 16:30 Donji Kopaonik 1 : 1 Čitluk
10.09.2017 16:30 Juhor 7 : 1 Knez Lazar 2015
10.09.2017 16:30 Jastrebac 1 : 0 Ribnik
10.09.2017 16:30 Mačkovac 2 : 2 Sloga (M)
10.09.2017 16:30 Parunovac 0 : 3 13. April
10.09.2017 16:30 Borac (K) 2 : 1 Napredak 1936
10.09.2017 16:30 Železničar 1 : 5 Trgovački
10.09.2017 16:30 Rudar (K) 2 : 0 Sloga (B)
10.09.2017 16:30 Zadrugar (T) 1 : 2 Makce
10.09.2017 16:30 Rudar (S) 2 : 0 Mladost (B)
10.09.2017 16:30 Mlava (ML) 2 : 0 Radnik
10.09.2017 16:30 Padež 4 : 1 Zadrugar
10.09.2017 16:30 Dragoš 5 : 2 Rajko Mitić
10.09.2017 16:30 Borac 0 : 3 Gnjilan
10.09.2017 11:00 Jedinstvo 5 : 1 Zvezda
10.09.2017 16:30 Stubal 3 : 1 Borac
10.09.2017 16:30 Proleter 1 : 3 Real
10.09.2017 16:30 Ribnica 1 : 3 Omladinac
10.09.2017 16:30 Granit 3 : 3 Polet
10.09.2017 16:30 OFK Ras 1 : 0 Novi Pazar 1928
10.09.2017 16:30 Ibar 2 : 1 Popovići
10.09.2017 16:30 Mataruge 3 : 1 Budućnost
10.09.2017 16:30 Železničar 0 : 3 Ariljska rampa
10.09.2017 16:30 Ježevica 3 : 0 Polet
10.09.2017 16:30 Višesava 3 : 1 Savinac
10.09.2017 11:00 Lauš 1 : 0 Jasen
10.09.2017 16:30 Lazarica 1 : 3 Čajetina
10.09.2017 16:30 Perućac 2 : 0 Crnokosa
10.09.2017 16:00 Mladost 8 : 1 Tulari
10.09.2017 16:00 Tvrdojevac 0 : 1 Tešnjar
10.09.2017 16:00 ZSK 0 : 5 Iskra
10.09.2017 16:00 Ribnikar 1 : 1 Trlić
10.09.2017 17:00 Partizan 0 : 2 Zastava
10.09.2017 17:00 Budućnost 2 : 1 Mladost
10.09.2017 17:00 Korićani 4 : 2 Šumadija 1934
10.09.2017 17:00 Kolonija 1 : 0 Ćava
10.09.2017 17:00 Kutlovo 0 : 2 Sloboda
10.09.2017 17:00 Šumadinac (KG) 0 : 3 Jedinstvo
10.09.2017 17:00 Vodojaža 2 : 1 Jadran
10.09.2017 17:00 Borac (D) 1 : 5 Sloga (D)
10.09.2017 17:00 Srbija 1 : 0 Erdoglija 1931
10.09.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Moravac (ZT)
10.09.2017 16:00 Zemljoradnik 3 : 0 Doljevac 1971
10.09.2017 16:00 Crvena zvezda 6 : 2 Radnički 1924
10.09.2017 16:00 Jedinstvo GVD 0 : 2 Mladost (B)
10.09.2017 16:30 Jedinstvo (GM) 1 : 1 AZ Borac 2014
10.09.2017 16:30 Budućnost 0 : 2 Stevan Nešticki
10.09.2017 16:30 Proleter (DV) 2 : 1 Rudar
10.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 0 Crvena zastava
10.09.2017 16:30 Mladost (M) 4 : 0 Čegar 2013
10.09.2017 16:30 Jedinstvo (R) 4 : 0 ŽSK
10.09.2017 16:30 OFK Sirig 2 : 1 Fruškogorski partizan
10.09.2017 16:30 Vinogradar 1 : 4 Sofeks
10.09.2017 16:30 TSK 2 : 1 Veternik
10.09.2017 16:30 Malinik 2 : 1 OFK Rtanj
10.09.2017 16:30 Rudar (VČ) 3 : 0 Graničar
10.09.2017 16:30 Rgotina 1 : 0 Sloga
10.09.2017 16:30 Radnički (L) 4 : 0 Bučje
10.09.2017 16:30 Omladinac 2 : 2 Trebič
10.09.2017 16:30 OFK Knjaz 3 : 1 Kosovo
10.09.2017 16:30 Osnić 0 : 2 Midžor
10.09.2017 16:00 Real 2 : 6 Omladinac
10.09.2017 16:00 NS Tatko 1 : 5 Kosovac
10.09.2017 16:00 Svetlost Badnjevac 1 : 1 Borac
10.09.2017 16:00 Mladost 1982 3 : 0 Kaćuša
10.09.2017 16:00 Dundjerski 4 : 1 Pobeda
10.09.2017 16:00 Trešnjevka 2 : 8 Mladost (B)
10.09.2017 16:00 Ternoci 2 : 2 Pavlovac
10.09.2017 16:00 Vihor 3 : 1 FSU Južna pruga
10.09.2017 16:00 Lugina 7 : 0 BSK Bujanovac
10.09.2017 16:30 Napredak 0 : 0 Mladost
10.09.2017 16:30 Borac (A) 2 : 0 Tavnik
10.09.2017 16:30 Metalac 5 : 1 Grdica
10.09.2017 16:30 Kraljevo Hajduk 4 : 1 Mlada krila
10.09.2017 16:30 Mineral 2015 1 : 1 Jedinstvo (D)
10.09.2017 16:30 Partizan 3 : 1 Lasta
10.09.2017 16:30 Magnohrom 0 : 3 Jedinstvo (G)
10.09.2017 16:30 Gruža 3 : 1 Lazac
10.09.2017 16:00 15. Avgust 1950 2 : 3 Budućnost
10.09.2017 16:00 Javor 2 : 1 Šumadija
10.09.2017 16:00 Istok 63 2 : 2 Omladinski
10.09.2017 16:00 Moravac 3 : 0 Borac 1805
10.09.2017 16:00 Mladost (GM) 1 : 3 Omladinac
10.09.2017 16:00 Sloga 2 : 0 Mladost (D)
10.09.2017 16:00 Šumadinac 2 : 0 Mladost (K)
10.09.2017 16:00 Morava (R) 5 : 0 Budućnost (Đ)
10.09.2017 16:00 Mladost (T) 0 : 1 Ursule
10.09.2017 16:00 Šantarovac 2 : 0 Vinorača
10.09.2017 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Zenit
10.09.2017 16:00 Kupinovac 4 : 1 Sinđelić 1934
10.09.2017 16:00 Mladost (G) 4 : 0 Morava (KS)
10.09.2017 17:00 Fruškogorac 1 : 0 Donji Srem 2015
10.09.2017 17:00 Fruška Gora 4 : 2 OFK Zeka Buljubaša
10.09.2017 17:00 Sloboda 1 : 2 Hajduk
10.09.2017 17:00 Mladost (B) 1 : 0 Mitros
10.09.2017 17:00 OFK Brestač 2 : 0 Graničar (K)
10.09.2017 17:00 Polet 2 : 1 Sloga
10.09.2017 17:00 OFK Bikić 3 : 0 Napredak
10.09.2017 17:00 Graničar (O) 0 : 3 Donji Petrovci
10.09.2017 16:30 Polet 2 : 0 Ševac
10.09.2017 16:30 Budućnost (A) 5 : 1 Borac (VG)
10.09.2017 16:30 Borac (VS) 2 : 3 Potporanj
10.09.2017 16:30 Vinogradar 1 : 1 Partizan (K)
10.09.2017 16:30 Dobrica 1 : 0 Ratar
10.09.2017 16:30 Hajdučica 3 : 1 Karaš (K)
10.09.2017 16:30 Slavia 0 : 3 Polet
10.09.2017 16:30 Pobeda 1 : 2 Mundial
10.09.2017 16:30 Spartak 1911 3 : 0 Omladinac 1927
10.09.2017 16:30 Tempo 0 : 2 Unirea
10.09.2017 16:30 Mladost (V) 2 : 2 Glogonj
10.09.2017 16:30 Borac (P) 4 : 2 Proleter
10.09.2017 16:30 BSK Bavanište 0 : 5 Kolonija
10.09.2017 16:30 Partizan (G) 4 : 0 Omladinac (D)
10.09.2017 16:30 Budućnost (BB) 3 : 2 Jedinstvo
10.09.2017 16:30 Stari Tamiš 0 : 2 Dolovo
10.09.2017 16:00 Velika Reka 0 : 0 Prva Iskra
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (ZA) 0 : 0 Borac
10.09.2017 16:00 Milan Orlić 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
10.09.2017 16:00 Stolice 1 : 5 Jadar
10.09.2017 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 3 Rudar
10.09.2017 16:00 Mladost (BR) 1 : 0 Sloga (ST)
10.09.2017 16:00 Busije 3 : 0 Dedinje
10.09.2017 16:00 Atakante 3 : 1 Posavac Tišma
10.09.2017 16:00 Sveti Stefan 5 : 1 Novi Beograd
10.09.2017 10:00 Šećeranac Ada 2 : 0 Sparta Železnik
10.09.2017 16:00 BUSK 3 : 5 Ajaks
10.09.2017 16:00 Pinosava 8 : 1 Zaklopača
10.09.2017 16:00 PKB (K) 6 : 1 Mladost
10.09.2017 16:00 Pionir 3 : 1 Lepušnica
10.09.2017 16:00 Poštar 2 : 2 Siti Sport Klub
10.09.2017 16:00 OFK Borac 1 : 1 Veliki Borak
10.09.2017 16:00 Barajevo 1 : 1 Beljina
10.09.2017 16:00 Guncate 0 : 1 Velika Mostanica
10.09.2017 16:00 Gorki 1 : 1 Budućnost (PD)
10.09.2017 16:00 Hajduk Stanko 8 : 0 Proleter
10.09.2017 16:00 Omladinac 2013 2 : 2 Budućnost (ZM)
10.09.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Cer
10.09.2017 16:00 Premijer 5 : 1 Torpedo 1924
10.09.2017 16:00 Mladost (PP) 2 : 0 Pocerina
10.09.2017 16:00 Provo 2015 2 : 1 Vlašić
10.09.2017 16:00 Sloga 0 : 0 Radnički
10.09.2017 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 1 Šipurske livade
10.09.2017 16:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 0 Pričinović
10.09.2017 16:00 Omladinac 0 : 0 Lemind 1953
10.09.2017 16:00 Šumadija 4 : 0 Bratstvo
10.09.2017 16:00 BSK 4 : 1 Moravac (P)
10.09.2017 16:00 Real 7 : 1 Marjan MB
10.09.2017 16:00 OFK Morava 4 : 3 Sušica 2012
10.09.2017 16:00 Gradac 1 : 2 Radnički
10.09.2017 16:00 Mladost (B) 1 : 3 Plantaža
10.09.2017 16:00 OFK Stublenica 0 : 4 Dimitrije Tucović
10.09.2017 16:00 Joševa 1 : 2 Crvena Jabuka
10.09.2017 16:00 Vrelo 2 : 4 Kalenić
10.09.2017 16:00 Gunjevac 3 : 2 OFK Paljuvi
10.09.2017 16:00 Mladost (L) 0 : 2 Kolubara 2
10.09.2017 16:00 Mladost (VK) 2 : 2 Milenko Pavlović
10.09.2017 11:00 Bujačić 2 : 1 Kotešica
10.09.2017 16:00 Rajac 1 : 0 Stari drugari
10.09.2017 16:00 Borac 0 : 4 OFK Brđanac
10.09.2017 16:00 Polet 2 : 2 Komanice
10.09.2017 16:00 Rakac Stave 3 : 1 Jadar 2013
10.09.2017 16:30 Borac 1 : 0 Stari Trstenik
10.09.2017 16:30 Rubin (Z) 5 : 2 Omladinac
10.09.2017 16:30 Gradina 4 : 2 Velika Drenova
10.09.2017 16:30 Ušće 1 : 0 Polet 57
10.09.2017 16:30 14. Oktobar 0 : 2 Trudbenik
10.09.2017 16:30 Mladost (DK) 5 : 0 Mladi Gorani
10.09.2017 16:30 Napredak Č 3 : 2 Roham
10.09.2017 16:30 Omladinac 1 : 3 1.Oktobar
10.09.2017 16:30 Budućnost 2 : 1 Bega
10.09.2017 16:30 Proleter 1 : 4 Napredak BT
10.09.2017 16:30 Terekves 2 : 3 Delija
10.09.2017 17:00 OFK Žeželj 2 : 0 Pobeda
10.09.2017 17:00 Maršić 1 : 1 Divostin
10.09.2017 17:00 21. oktobar 2 : 1 Bratstvo 1975
10.09.2017 17:00 Košutnjak 1 : 1 Vinogradi DB
10.09.2017 16:00 Jastrebac 0 : 0 Napredak 2012
10.09.2017 11:00 Ratar 1 : 1 OFK Rutevac 1908
10.09.2017 11:00 Gredetin 1 : 1 Jedinstvo (B)
10.09.2017 Omladinac (D) 0 : 3 Polet
10.09.2017 Jedinstvo 1 : 0 Dinamo 1923
10.09.2017 Radnički 1918 2 : 1 Partizan
10.09.2017 Aleksa Šantić 2 : 1 Kordun
10.09.2017 Dunav 0 : 0 Omladinac (B)
10.09.2017 11:00 B 2000 1 : 4 Jasenica
10.09.2017 16:30 Sloga 1 : 4 Kopljari
10.09.2017 16:30 Ranilović 1 : 3 Vrbica
10.09.2017 11:00 Šumadinac 0 : 0 Šamot
10.09.2017 16:30 Mladi rudar 1 : 0 Plaskovac
10.09.2017 16:30 Obilić (Ž) 4 : 2 Žitkovica 2017
10.09.2017 16:30 Napredak (P) 2 : 2 Sloga (M)
10.09.2017 16:30 Dizel 6 : 1 Dunavac (P)
10.09.2017 16:30 Stig 1955 1 : 0 Napredak 1934
10.09.2017 16:30 Sirakovo 4 : 1 Radnički (P)
10.09.2017 16:30 Radnički (K) 1 : 1 Bata Bulić
10.09.2017 16:30 BSK 1924 1 : 0 Jasenovac
10.09.2017 16:30 Napredak (S) 3 : 0 Sloga 1952
10.09.2017 16:30 Integral 3 : 0 Manastirica
10.09.2017 16:30 Omladinac (B) 2 : 3 Rade Milošević
10.09.2017 16:00 Žednik 0 : 0 Palić
10.09.2017 16:00 Đurđin 3 : 1 Udarnik Višnjevac
10.09.2017 16:00 OFK Mala Bosna 2015 2 : 1 Bratstvo
10.09.2017 16:00 Elektrovojvodina 4 : 1 Hajduk
10.09.2017 16:00 Lokomotiva 3 : 2 Bikovo
10.09.2017 16:00 Solid 2 : 0 Čantavir
10.09.2017 16:00 Popović 3 : 0 Rudar 2012
10.09.2017 10:00 Nemenikuće 3 : 0 Vis
10.09.2017 13:30 Stojnik 4 : 2 OFK Rogača
10.09.2017 16:00 Vojvoda 3 : 0 Mladost (G)
10.09.2017 16:30 Bačka 3 : 0 Miletić
10.09.2017 16:30 Obilić 2 : 1 Železničar
10.09.2017 16:30 Hajduk 0 : 1 Titel
10.09.2017 16:30 Dinamo 0 : 4 Moskva
10.09.2017 16:30 Fruškogorac 0 : 0 Borac
10.09.2017 16:00 Jadran 1 : 0 Čoka
10.09.2017 16:00 Šampion 0 : 0 Bačka
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (M) 0 : 1 Tornjoš
10.09.2017 16:00 Graničar 0 : 2 AFK
10.09.2017 16:00 Jedinstvo (SK) 2 : 0 Tisa
10.09.2017 16:00 Slavija 2 : 3 Hajduk
10.09.2017 16:30 Tomislavci 2 : 1 Vojvodina
10.09.2017 16:30 Mladost Radost 3 : 0 Krivaja
10.09.2017 16:30 Pobeda 3 : 0 Sloboda
10.09.2017 16:30 Obilić 2 : 0 Jedinstvo
10.09.2017 16:30 Mladost 3 : 1 Eđšeg
10.09.2017 16:30 Temac 5 : 0 Nišavac
10.09.2017 16:30 Lugovi 1 : 0 Morava (K)
10.09.2017 16:30 Čačak 94 1 : 4 Malba
10.09.2017 16:30 Planinac 4 : 2 Prijatelji
10.09.2017 11:00 Karađorđe (V) 3 : 1 Mladost (R)
10.09.2017 16:30 Sloga (M) 6 : 0 Veteran 2015
10.09.2017 16:30 Partizan (BB) 1 : 0 Pobeda (Đ)
10.09.2017 16:30 Napredak (MK) 0 : 3 Udarnik Trska 1947
10.09.2017 16:30 Takovski Ustanak 0 : 3 Ozrem
10.09.2017 16:30 Stella Rossa 0 : 0 Šilopaj
10.09.2017 16:30 Ozremica 2 : 2 Jablanica
10.09.2017 16:30 Omladinac 0 : 3 Velereč 94
10.09.2017 16:00 Pontes 1 : 1 Lovćen
10.09.2017 16:00 Egeta 4 : 5 Koča Andjelković
10.09.2017 16:00 Omladinac 1 : 0 Rtkovo
10.09.2017 16:00 Dunavac 0 : 9 Mala Vrbica
10.09.2017 16:00 Lokomotiva 7 : 2 Milutinovac
10.09.2017 16:00 Kladušnica 5 : 1 Velika Vrbica
10.09.2017 16:00 Napredak 4 : 0 Dedinje
10.09.2017 16:00 OFK Student 0 : 0 Borac
10.09.2017 16:00 Rabrovac 4 : 2 Omladinac
10.09.2017 16:00 Vlaška 1950 0 : 3 Radnički PDM
10.09.2017 16:00 Kosmajac 3 : 0 Šepšin
10.09.2017 16:00 Markovac 2 : 6 Sloga
10.09.2017 16:30 Polet 2 : 2 Posavina
10.09.2017 16:30 Zadrugar 0 : 0 Rvati
10.09.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Partizan
10.09.2017 16:30 Duboko 3 : 1 Rojkovac
10.09.2017 16:30 Sloga 4 : 1 Ljubinić
10.09.2017 16:30 Belo Polje 1 : 4 Zvezda
10.09.2017 16:30 Šumadija (MC) 1 : 4 Bistrica
10.09.2017 16:30 Rudar 3 : 1 Sloga
10.09.2017 16:30 Mladi borac 0 : 1 Sloboda
10.09.2017 16:30 20. Oktobar 1 : 0 Polet
10.09.2017 16:30 BSK 2 : 0 Mladost (Č)
10.09.2017 17:00 Borac 1 : 2 Gorobilje
10.09.2017 17:00 Dobrinjac 0 : 2 Duškovci
10.09.2017 17:00 Trešnjica 4 : 6 Glumač
10.09.2017 17:00 Plavi Tok 2 : 8 Avijatičar
10.09.2017 17:00 Blagaja 1 : 1 Bakionica
10.09.2017 11:00 Toplica 4 : 0 Klisura
10.09.2017 16:00 Grkinja 0 : 1 Pobeda
10.09.2017 16:00 Knežica 1 : 2 Elid
10.09.2017 16:00 Mekiš 0 : 3 Marina Kutina
10.09.2017 16:30 Gol 1 : 4 Slemen
10.09.2017 16:30 Sloga 4 : 0 Rtanj
10.09.2017 17:00 Kriva Reka 4 : 1 Kotroman
10.09.2017 16:30 Žabare 5 : 2 Čarapan
10.09.2017 16:30 Konjuh 2 : 0 Gornji Stepoš
10.09.2017 16:30 Mudrakovac 1 : 1 Borac
10.09.2017 16:30 Jedinstvo 1936 7 : 0 Mladost VPD
10.09.2017 16:30 Bukovica 1 : 0 Rasina
10.09.2017 16:30 Sloga 1949 4 : 3 Petrovac 74
10.09.2017 11:00 Torpedo 2 : 0 Mrovska
10.09.2017 16:30 Polet 2 : 3 Dragojevac
10.09.2017 11:00 Sloga (R) 1 : 3 Hajduk
10.09.2017 11:00 Mladost (Z) 0 : 4 Verko
10.09.2017 16:00 Napredak (Sv) 2 : 3 OFK Juhor 2016
10.09.2017 16:00 ISK Izvor 2 : 3 Jedinstvo
10.09.2017 16:00 Sloboda 0 : 3 Napredak (St)
10.09.2017 16:00 BSK Buljane 5 : 1 Popovac
10.09.2017 16:00 Gornji Mušić 0 : 0 Babajić
10.09.2017 16:00 Popadić 1 : 0 Toplica
10.09.2017 16:00 Gornji Lajkovac 4 : 2 Proleter
10.09.2017 11:00 Moravac 3 : 3 Jašunja
10.09.2017 10:00 Napredak 1 : 1 Sloboda
10.09.2017 11:00 Navalin 1 : 5 Mladost (K)
10.09.2017 11:00 Bojić 3 : 0 Maovi MH
10.09.2017 11:00 Mladost 2 : 1 Volujac
10.09.2017 16:00 OFK Povlen 3 : 0 Dupljaj
10.09.2017 16:00 Beloševac 3 : 1 Sloga Gorić
10.09.2017 16:00 Lukavac 4 : 2 Mali korak
10.09.2017 16:00 Dupljaj 2016 3 : 1 Zadrugar
10.09.2017 11:00 Murgaš 2012 0 : 0 Omladinac
10.09.2017 11:00 Kolubara 1 : 1 Šarbane
10.09.2017 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Brgule
10.09.2017 11:00 Dokmir 2 : 1 Sloga
10.09.2017 11:00 Pambukovica 2 : 1 OFK Takovo
10.09.2017 11:00 Zvizdar 2012 0 : 1 Vukona
10.09.2017 16:30 Morava (M) 3 : 0 Bane 1931
10.09.2017 16:30 Omladinac (D) 3 : 1 Koštam Polje
10.09.2017 16:30 BSK 2014 1 : 0 Budućnost (S)
10.09.2017 16:30 Zgodačica 2 : 0 Stara čaršija
10.09.2017 16:30 Mladost 1925 0 : 1 Mladost 1981
10.09.2017 16:30 Zvezda 2 : 1 Vrnjci
10.09.2017 16:30 Šumadija (Š) 1 : 7 Miločajac
10.09.2017 16:00 Domaćin 7 : 0 Belica
10.09.2017 16:00 Sloboda 0 : 4 Osaonica
10.09.2017 16:00 Mladost 0 : 2 Omladinac
10.09.2017 16:00 Partizan 2 : 1 Crni Vrh
10.09.2017 16:00 Sindjelić 3 : 1 Rudar
10.09.2017 16:00 Zelenika 1 : 3 Mladi Radnik
10.09.2017 16:00 Orlovi 4 : 0 Planinac
10.09.2017 13:00 Resava 5 : 2 Viner DSV
10.09.2017 16:00 Mladi Borac 1 : 4 Resavac
10.09.2017 16:30 Sopot 0 : 4 Ljubičevo
10.09.2017 16:30 Batovac 0 : 4 Sloga (L)
10.09.2017 16:30 Proleter 1932 0 : 1 Sloga (Du)
10.09.2017 16:30 Morava 1932 3 : 2 Rudar Kostolac 2008
10.09.2017 16:30 Beli Orao 3 : 3 Zemljoradnik
10.09.2017 16:30 Pobeda (SK) 0 : 3 Vihor
10.09.2017 16:30 OFK Građanski 1 : 0 Metalac
10.09.2017 16:30 Napredak (Bu) 4 : 0 Sloga (Dr)
10.09.2017 11:00 Mladost (R) 3 : 1 Budućnost MI (DT)
10.09.2017 11:00 Jarmenovci 6 : 3 Maskar
10.09.2017 11:00 Mladost (J) 2 : 1 Krćevac 04
10.09.2017 16:30 Lazarevac 2 : 2 Šumadinac
10.09.2017 16:30 Proleter 1 : 3 Mladi radnik
10.09.2017 11:00 BSK 5 : 1 Dobrnje
10.09.2017 16:00 Borac 5 : 2 Burovac
10.09.2017 11:00 Korman 0 : 3 Sava
10.09.2017 11:00 Mladost 0 : 1 Galeb
10.09.2017 17:00 Hajduk 0 : 1 Mladost
10.09.2017 17:00 Lovac 3 : 2 Sremac
10.09.2017 17:00 Sloven 2 : 3 Vitez
10.09.2017 17:00 Šumar 5 : 1 Kameni
10.09.2017 16:00 Srednjevo 4 : 0 Mladi Borac
10.09.2017 16:00 Baštovan 2015 2 : 0 Mirko Tomić
10.09.2017 16:00 Ram 1 : 1 Dunavac 1929
10.09.2017 16:00 Pek (K) 4 : 3 Sloga Top
10.09.2017 16:00 Stiški Kurjak 3 : 3 Kumane
10.09.2017 15:00 OFK Metalac 6 : 1 OFK Šikara
10.09.2017 15:00 Terekveš 3 : 1 Telečka
10.09.2017 15:00 Graničar 5 : 0 Dinamo
10.09.2017 15:00 Panonija 3 : 3 KFK Kula
10.09.2017 17:00 Napredak 0 : 0 Obilić 1993
10.09.2017 17:00 Jedinstvo (Lj) 2 : 6 Sremac
10.09.2017 17:00 Omladinac 0 : 3 Jedinstvo (M)
10.09.2017 17:00 OFK Bingula 3 : 0 Jednota
10.09.2017 17:00 OFK Bačinci 2 : 3 Erdevik 2017
10.09.2017 17:00 Graničar 0 : 3 Sinđelić
10.09.2017 16:30 Mladost (CK) 4 : 1 Feniks
10.09.2017 11:00 Mladost 2015 1 : 2 Modrica
10.09.2017 11:00 Polet (K) 0 : 2 Lomnica
10.09.2017 16:30 Kruševica 0 : 6 Zmajevac
10.09.2017 16:30 Polet (Š) 0 : 2 Globoder
10.09.2017 16:00 Dražmirovac 1 : 1 OFK Dragoševac
10.09.2017 16:00 Ibar 0 : 0 Otrant
10.09.2017 16:00 Igalo 1 : 0 Jedinstvo
10.09.2017 16:00 Lovćen 2 : 0 Jezero
10.09.2017 16:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 0 Čelik
10.09.2017 16:00 Mornar 0 : 0 Bokelj
10.09.2017 16:00 Bratstvo 2 : 1 Kom Eurozox 2
10.09.2017 16:00 Petnjica 4 : 0 Napredak
10.09.2017 16:00 Gusinje 3 : 1 Komovi
10.09.2017 20:00 Široki Brijeg 2 : 0 Borac
10.09.2017 16:30 Radnik 0 : 2 Željezničar
10.09.2017 16:00 Krupa 3 : 1 Mladost
10.09.2017 14:30 Burnley 1 : 0 Crystal Palace
10.09.2017 17:00 Swansea 0 : 1 Newcastle
10.09.2017 12:00 La Coruña 2 : 4 Real Sociedad
10.09.2017 16:15 Athletic Club 2 : 0 Girona
10.09.2017 18:30 Celta Vigo 1 : 0 Alavés
10.09.2017 20:45 Villarreal 3 : 1 Real Betis
10.09.2017 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Werder
10.09.2017 18:00 Schalke 04 3 : 1 Stuttgart
10.09.2017 15:00 Atalanta 2 : 1 Sassuolo
10.09.2017 18:00 Benevento 0 : 1 Torino
10.09.2017 20:45 Bologna 0 : 3 Napoli
10.09.2017 15:00 Cagliari 1 : 0 Crotone
10.09.2017 15:00 Verona 0 : 5 Fiorentina
10.09.2017 12:30 Internazionale 2 : 0 SPAL
10.09.2017 16:00 Lazio 4 : 1 Milan
10.09.2017 15:00 Udinese 1 : 0 Genoa
10.09.2017 17:00 Lyon 2 : 1 Guingamp
10.09.2017 21:00 Marseille 1 : 3 Rennes
10.09.2017 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Angers
10.09.2017 14:00 Knjaževac 2015 3 : 0 Levač
10.09.2017 14:00 Krstarica 2 : 3 Jagodina
10.09.2017 11:30 Rad 1 : 1 Brodarac
10.09.2017 16:00 OFK Beograd 2 : 1 Čukarički
10.09.2017 15:30 IMT 1 : 0 011
10.09.2017 12:00 Sindjelć 1 : 2 Bežanija
10.09.2017 11:00 BASK 3 : 0 Radnički (O)
10.09.2017 11:00 Proleter Mihajlovac 2 : 4 Karadjordje
10.09.2017 10:00 Balkan 0 : 2 Omladinac
10.09.2017 17:00 Šumadinac 0 : 1 GSP Polet
10.09.2017 16:30 Minel 1 : 2 Beograd 1929
10.09.2017 11:00 Brodarac MK 1 : 3 Internacional MK
10.09.2017 08:45 Lokomotiva MK 1 : 2 Radnički MK
10.09.2017 09:00 Rad MK 4 : 2 Zemun MK
10.09.2017 13:00 OFK Beograd 2 : 0 IMT
10.09.2017 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 Veternik
10.09.2017 09:30 Crvena zvezda 2 : 5 Borac (NS)
10.09.2017 10:00 ČSK Pivara 0 : 1 TSC
10.09.2017 11:00 Bačka 1901 0 : 4 Bačka (BP)
10.09.2017 12:00 Borac (Sa) 1 : 5 Jedinstvo Stević
10.09.2017 11:00 Mladost (O) 0 : 5 Radnički (K)
10.09.2017 16:30 Bežanija MK 4 : 3 Zuce MK
10.09.2017 13:30 Torlak MK 4 : 0 Borac MK
10.09.2017 10:00 Dinamo 1945 9 : 0 RFK N.S. 1921
10.09.2017 11:00 BAK 2 : 1 Radnički (Zr)
10.09.2017 16:00 Zemun 1 : 2 Brodarac
10.09.2017 12:30 IMT 2 : 2 Teleoptik
10.09.2017 13:00 Balkan 0 : 8 Žarkovo
10.09.2017 11:00 DIF 5 : 0 Beograd 1929
10.09.2017 17:00 Palilulac 1 : 1 BASK
10.09.2017 11:00 Cerovac 1 : 3 Crvena zvezda
10.09.2017 11:00 Proleter 0 : 9 7.juli
10.09.2017 12:00 Rakovica 4 : 0 Novi Beograd
10.09.2017 11:00 Šumadija 1903 4 : 0 Slavija
10.09.2017 11:30 Borac (NS) 1 : 0 Petar Puača
10.09.2017 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 2 Radnički (SM)
10.09.2017 12:00 Vojvodina 5 : 0 Inđija
10.09.2017 12:00 Bečej 1918 1 : 2 Bačka 1901
10.09.2017 10:00 Bačka (BP) 1 : 1 Radnički (S)
10.09.2017 12:00 Vrbas 1 : 4 TSC
10.09.2017 10:00 Banat 3 : 0 Vojvodina
10.09.2017 11:30 Vulturul 1 : 2 Polet
10.09.2017 10:00 Polet 0 : 7 Zabrezje
10.09.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Crvena Zastava
10.09.2017 11:00 Nord Star MK 2 : 1 OFK Beograd B MK
10.09.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK : Kolubara MK
10.09.2017 13:00 Zemun MK 2 : 0 Brodarac B MK
10.09.2017 13:30 Voždovac B MK 4 : 1 IMT
10.09.2017 10:00 Institut MK 7 : 2 Rakovica MK
10.09.2017 13:30 Bežanija MK 4 : 1 Rad V MK
10.09.2017 12:00 011 MK 3 : 1 Radnički NB MK
10.09.2017 10:00 Crvena zvezda MK 1 : 3 OFK Beograd MK
10.09.2017 12:00 Radnički (Zr) 6 : 0 ŽAK
10.09.2017 12:00 Bečkerek 023 0 : 3 Dinamo 1945
10.09.2017 10:00 Teleoptik 4 : 1 Kolubara
10.09.2017 19:00 OFK Beograd 0 : 1 Voždovac
10.09.2017 12:30 OLE 0 : 3 Radnički (O)
10.09.2017 10:00 Internacional MK 3 : 1 Voždovac MK
10.09.2017 12:00 BSK Borča MK 2 : 4 Radnički (O) MK
10.09.2017 13:00 Brodarac MK 1 : 2 OFK Beograd MK
10.09.2017 12:30 Radnički (NB) MK 1 : 6 Crvena zvezda MK
10.09.2017 09:00 Proleter 2 : 5 Jedinstvo
10.09.2017 10:00 Avala 1939 1 : 12 Ada
10.09.2017 10:00 Prva Iskra 0 : 0 Borac
10.09.2017 14:00 Rakovica 14 : 0 Komgrap
10.09.2017 16:30 Ada MK 2 : 1 Rad MK
10.09.2017 16:00 Milutinac MK 3 : 3 Olimpik MK
10.09.2017 13:00 Voždovac MK 0 : 0 OFK Beograd MK
10.09.2017 11:00 Vrčin MK 3 : 5 Sinđelić MK
10.09.2017 14:00 Čantavir 1 : 15 Spartak
10.09.2017 10:00 RFK N.S. 1921 6 : 1 Radnički (SM)
10.09.2017 10:00 Vojvodina 5 : 0 Inđija
10.09.2017 10:00 Bečej 1918 0 : 1 Arena Su
10.09.2017 10:00 Tekstilac 0 : 4 Radnički (S)
10.09.2017 10:00 CFK 6 : 1 TSC
10.09.2017 12:00 Dinamo 1945 1 : 8 BAK
10.09.2017 11:00 Hajdučica 3 : 0 Vojvodina (CC)
10.09.2017 10:00 Sloga 2 : 3 Mladost
10.09.2017 10:00 Partizan (U) 2 : 1 Proleter
10.09.2017 10:00 Vojvodina (C) 5 : 2 Pobeda
10.09.2017 10:00 Dolina 6 : 0 Mladost (V)
10.09.2017 10:00 Zvezda 2 : 6 Buducnost
10.09.2017 10:00 Urovci 0 : 1 Belo Polje
10.09.2017 10:00 Zabrezje 9 : 1 Krtinska
10.09.2017 11:00 Zadrugar 2 : 1 Posavina
10.09.2017 16:00 Hajduk 2 : 4 Bežanija
10.09.2017 10:00 IMT 5 : 0 Sinđelić
10.09.2017 10:00 Radnički (Zr) 6 : 2 ŽAK
10.09.2017 Sloga 1 : 3 Jedinstvo
10.09.2017 Horgoš 1911 3 : 0 Tisa
10.09.2017 AFK 3 : 3 Senta
10.09.2017 10:00 Obilić 3 : 2 Bačka
10.09.2017 10:00 Sloga 1 : 3 Jedinstvo
10.09.2017 10:00 Horgoš 1911 3 : 0 Tisa
10.09.2017 10:00 AFK 3 : 3 Senta
10.09.2017 11:00 Zemun B MK 5 : 0 Crvena zvezda MML MK
10.09.2017 09:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
10.09.2017 10:00 Radnički (NB) 0 : 6 BSK 1925
10.09.2017 10:00 Vinogradar 0 : 5 Bajša
10.09.2017 10:00 Spartak '06 2 : 1 Subotica
10.09.2017 09:00 Bačka 1901 1 : 2 Arena SU
10.09.2017 13:00 Srem 15 : 0 Lola
10.09.2017 08:30 Atakante 2 : 1 Banja
10.09.2017 20:00 Karioke 4 : 0 Nord Star
10.09.2017 10:00 Boleč 3 : 0 Dunavac
10.09.2017 13:30 Forza 1 : 1 GSP Polet
10.09.2017 OFK Ras 1 : 1 Kosmet
10.09.2017 OFK National AG 0 : 5 Sport Klub 99
10.09.2017 10:00 Skela 8 : 0 Omladinac
10.09.2017 10:00 Partizan 1 : 3 Posavina

Ragbi 15

10.09.2017 BRK Crvena Zvezda 0 : 25 RK Vukovi
10.09.2017 15:00 Partizan 24 : 34 Rad Mozzart
10.09.2017 17:00 RK Vojvodina/Petrovgrad 44 : 32 GRK Vrsac
1. По основу жалбе ФК „Милочајац“ на утакмицу првог кола „Милаковац 2018“ – „Милочајац“, завршене 1:1 , донета је следећа одлука : Региструје се утакмица службеним резултатом 3:0 у корист ФК „Милочајац“ (пар-форфе) , у складу са чланом 63, тачка 11 Правилника о фудбалским такмичењима ФСС. По основу члана 126 и 127 ДП ФСС покреће се дисциплински поступак против : -ФК „Милаковац 2018“ -Овлашћеног представника клуба Танасковић Горана и играча Николић Немање бр.лег.3387. Потребно је у складу са чланом 129 ДП ФСС, овлашћени представник ФК „Милаковац 2018“ и играч истог клуба доставе изјаве комисији у року од 3 дана од дана уручења службеног билтена бр.2 надлежном такмичарском органу ФСГ Краљево, на околност наступа играча без уписаног специјалног лекарског прегледа у фудбалску легитимацију.
Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!