XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Ursule - Mladost (D) 2:1
2 27.08.2017 16:30 Šumadinac - Ursule 1:3
3 03.09.2017 16:30 Ursule - Morava (R) 3:1
4 10.09.2017 16:00 Mladost (T) - Ursule 0:1
5 17.09.2017 15:30 Ursule - Šantarovac 4:1
6 24.09.2017 15:00 Jedinstvo - Ursule 0:3
7 01.10.2017 15:00 Ursule - Kupinovac 2:1
8 08.10.2017 14:30 Mladost (G) - Ursule 0:1
9 15.10.2017 14:30 Ursule - Morava (KS) 1:1
10 22.10.2017 14:00 Sinđelić 1934 - Ursule 1:0
11 28.10.2017 14:00 Ursule - Zenit 3:1
12 05.11.2017 13:30 Vinorača - Ursule 3:2
13 12.11.2017 13:30 Ursule - Sloga 6:4
14 19.11.2017 13:30 Ursule - Budućnost (Đ) 3:1
15 26.11.2017 13:00 Mladost (K) - Ursule 4:1
16 11.03.2018 15:00 Mladost (D) - Ursule 2:0
17 18.03.2018 15:00 Ursule - Šumadinac 3:1
18 01.04.2018 16:30 Morava (R) - Ursule 0:2
19 07.04.2018 16:30 Ursule - Mladost (T) 2:2
20 15.04.2018 17:00 Šantarovac - Ursule 4:3
21 18.04.2018 17:00 Ursule - Jedinstvo 2:1
22 22.04.2018 17:00 Kupinovac - Ursule 0:3
23 29.04.2018 17:00 Ursule - Mladost (G) 4:1
24 06.05.2018 17:00 Morava (KS) - Ursule 4:0
25 09.05.2018 17:00 Ursule - Sinđelić 1934 2:1
26 12.05.2018 17:00 Zenit - Ursule 4:5
27 20.05.2018 17:00 Ursule - Vinorača 2:1
28 27.05.2018 17:30 Sloga - Ursule 3:2
29 03.06.2018 17:30 Budućnost (Đ) - Ursule 1:0
30 10.06.2018 17:30 Ursule - Mladost (K) 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (D) 30 23 3 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (K) 30 22 5 3 71
3 Morava (KS) 30 19 6 5 63
4 Ursule 30 19 3 8 60
5 Šantarovac 30 13 2 15 41
6 Morava (R) 30 12 5 13 41
7 Šumadinac 30 12 3 15 39
8 Mladost (G) 30 11 4 15 37
9 Vinorača 30 11 4 15 37
10 Sinđelić 1934 (-1) 30 12 2 16 37
11 Sloga 30 10 6 14 36
12 Jedinstvo (-1) 30 10 6 14 35
13 Mladost (T) 30 8 11 11 35
14 Kupinovac 30 10 4 16 34
15 Budućnost (Đ) 30 7 6 17 27
16 Zenit 30 4 4 22 16
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu