XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Omladinac (Z) - Jedinstvo (GG) 0:1
2 27.08.2017 17:00 Jedinstvo (GG) - Parmenac 2:6
3 03.09.2017 16:30 Spartak - Jedinstvo (GG) 3:1
4 10.09.2017 16:30 Jedinstvo (GG) - Mladost (P) 2:2
5 16.09.2017 16:00 Slatina - Jedinstvo (GG) 5:4
6 24.09.2017 16:00 Jedinstvo (GG) - Napredak 4:0
7 01.10.2017 16:00 Šumadija 1923 - Jedinstvo (GG) 0:3
8 08.10.2017 15:30 Jedinstvo (GG) - Zadrugar 1:0
9 15.10.2017 15:00 Rudar - Jedinstvo (GG) 1:3
10 22.10.2017 15:00 Jedinstvo (GG) - Lunjevica 4:1
11 29.10.2017 14:30 Brezak 1936 - Jedinstvo (GG) 0:3
12 05.11.2017 14:30 Jedinstvo (K) - Jedinstvo (GG) 0:2
13 12.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) - Backovac Junajted 2:1
14 19.11.2017 14:00 Prijevor - Jedinstvo (GG) 3:0
15 26.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) - Polet (T) 2:3
16 18.03.2018 15:00 Jedinstvo (GG) - Omladinac (Z) 3:1
17 24.03.2018 15:00 Parmenac - Jedinstvo (GG) 0:1
18 01.04.2018 15:30 Jedinstvo (GG) - Spartak 4:1
19 08.04.2018 15:30 Mladost (P) - Jedinstvo (GG) 1:3
20 15.04.2018 15:30 Jedinstvo (GG) - Slatina 4:2
21 22.04.2018 16:00 Napredak - Jedinstvo (GG) 2:0
22 29.04.2018 16:00 Jedinstvo (GG) - Šumadija 1923 0:0
23 02.05.2018 16:00 Zadrugar - Jedinstvo (GG) 3:2
24 06.05.2018 16:30 Jedinstvo (GG) - Rudar 2:2
25 20.05.2018 16:30 Lunjevica - Jedinstvo (GG) 5:0
26 23.05.2018 16:30 Jedinstvo (GG) - Brezak 1936 3:1
27 27.05.2018 17:00 Jedinstvo (GG) - Jedinstvo (K) 0:1
28 03.06.2018 17:00 Backovac Junajted - Jedinstvo (GG) 2:1
29 10.06.2018 17:30 Jedinstvo (GG) - Prijevor 2:2
30 17.06.2018 17:30 Polet (T) - Jedinstvo (GG) 5:4
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Prijevor 30 26 3 1 81
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (T) 30 20 5 5 65
3 Lunjevica 30 19 3 8 60
4 Parmenac 30 17 3 10 54
5 Jedinstvo (GG) 30 15 4 11 49
6 Jedinstvo (K) 30 13 4 13 43
7 Omladinac (Z) 30 12 4 14 40
8 Napredak 30 11 7 12 40
9 Slatina 30 12 2 16 38
10 Zadrugar 30 11 3 16 36
11 Mladost (P) 30 9 7 14 34
12 Spartak (-1) 30 11 2 17 34
13 Rudar 30 10 4 16 34
14 Backovac Junajted (-1) 30 9 7 14 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Šumadija 1923 (-1) 30 8 5 17 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Brezak 1936 30 5 1 24 16