XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Polet (T) - Backovac Junajted 2:0
2 27.08.2017 17:00 Backovac Junajted - Omladinac (Z) 1:1
3 02.09.2017 16:30 Parmenac - Backovac Junajted 5:1
4 10.09.2017 16:30 Backovac Junajted - Spartak 4:1
5 17.09.2017 16:00 Mladost (P) - Backovac Junajted 1:1
6 24.09.2017 16:00 Backovac Junajted - Slatina 0:1
7 01.10.2017 16:00 Napredak - Backovac Junajted 0:0
8 08.10.2017 15:30 Backovac Junajted - Šumadija 1923 3:2
9 15.10.2017 15:00 Zadrugar - Backovac Junajted 0:1
10 22.10.2017 15:00 Backovac Junajted - Rudar 5:3
11 29.10.2017 14:30 Lunjevica - Backovac Junajted 2:0
12 05.11.2017 14:30 Backovac Junajted - Brezak 1936 2:3
13 12.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) - Backovac Junajted 2:1
14 19.11.2017 14:00 Jedinstvo (K) - Backovac Junajted 2:2
15 26.11.2017 14:00 Backovac Junajted - Prijevor 2:2
16 18.03.2018 15:00 Backovac Junajted - Polet (T) 0:4
17 25.03.2018 15:00 Omladinac (Z) - Backovac Junajted 2:0
18 01.04.2018 15:30 Backovac Junajted - Parmenac 0:3
19 08.04.2018 15:30 Spartak - Backovac Junajted 1:0
20 15.04.2018 15:30 Backovac Junajted - Mladost (P) 1:0
21 21.04.2018 16:00 Slatina - Backovac Junajted 3:4
22 29.04.2018 16:00 Backovac Junajted - Napredak 0:0
23 02.05.2018 16:00 Šumadija 1923 - Backovac Junajted 1:0
24 06.05.2018 16:30 Backovac Junajted - Zadrugar 1:3
25 20.05.2018 16:30 Rudar - Backovac Junajted 6:3
26 23.05.2018 16:30 Backovac Junajted - Lunjevica 1:1
27 27.05.2018 17:00 Brezak 1936 - Backovac Junajted 1:2
28 03.06.2018 17:00 Backovac Junajted - Jedinstvo (GG) 2:1
29 10.06.2018 17:30 Backovac Junajted - Jedinstvo (K) 1:0
30 17.06.2018 17:30 Prijevor - Backovac Junajted 10:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Prijevor 30 26 3 1 81
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (T) 30 20 5 5 65
3 Lunjevica 30 19 3 8 60
4 Parmenac 30 17 3 10 54
5 Jedinstvo (GG) 30 15 4 11 49
6 Jedinstvo (K) 30 13 4 13 43
7 Omladinac (Z) 30 12 4 14 40
8 Napredak 30 11 7 12 40
9 Slatina 30 12 2 16 38
10 Zadrugar 30 11 3 16 36
11 Mladost (P) 30 9 7 14 34
12 Spartak (-1) 30 11 2 17 34
13 Rudar 30 10 4 16 34
14 Backovac Junajted (-1) 30 9 7 14 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Šumadija 1923 (-1) 30 8 5 17 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Gornji Milanovac Brezak 1936 30 5 1 24 16