XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:30 Budućnost - Rudar 6:3
2 24.08.2019 17:30 Rudar - Napredak 2:1
3 31.08.2019 17:00 Hajduk (V) - Rudar 1:1
4 07.09.2019 17:00 Rudar - PSK Putinci 0:0
5 15.09.2019 16:30 Hajduk (B) - Rudar 0:0
6 22.09.2019 16:30 Mitros - Rudar 1:1
7 28.09.2019 16:00 Rudar - LSK Laćarak 2:1
8 06.10.2019 16:00 Borac (M) - Rudar 0:1
9 12.10.2019 15:00 Rudar - Borac (K) 1:0
10 20.10.2019 15:00 Železničar - Rudar 3:1
11 26.10.2019 14:00 Rudar - Radnički 1:2
12 03.11.2019 13:30 Ljukovo - Rudar 5:5
13 09.11.2019 13:30 Rudar - Partizan 1:3
14 17.11.2019 13:00 Donji Srem 2015 - Rudar 1:1
15 23.11.2019 13:00 Rudar - Donji Petrovci 1:3
16 07.03.2020 14:30 Rudar - Budućnost
17 15.03.2020 14:30 Napredak - Rudar
18 21.03.2020 15:00 Rudar - Hajduk (V)
19 29.03.2020 15:30 PSK Putinci - Rudar
20 04.04.2020 16:00 Rudar - Hajduk (B)
21 11.04.2020 16:00 Rudar - Mitros
22 15.04.2020 16:00 LSK Laćarak - Rudar
23 18.04.2020 16:00 Rudar - Borac (M)
24 26.04.2020 16:30 Borac (K) - Rudar
25 02.05.2020 16:30 Rudar - Železničar
26 09.05.2020 16:30 Radnički - Rudar
27 16.05.2020 16:30 Rudar - Ljukovo
28 23.05.2020 16:30 Partizan - Rudar
29 30.05.2020 17:00 Rudar - Donji Srem 2015
30 07.06.2020 17:00 Donji Petrovci - Rudar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 15 8 6 1 30
2 Radnički 15 9 3 3 30
3 Donji Srem 2015 15 8 5 2 29
4 Ljukovo 15 8 2 5 26
5 Partizan 15 8 1 6 25
6 Donji Petrovci 15 6 3 6 21
7 Napredak 15 5 4 6 19
8 Železničar 15 5 4 6 19
9 Mitros 15 5 4 6 19
10 Hajduk (B) 15 5 4 6 19
11 Rudar 15 4 6 5 18
12 PSK Putinci 15 5 3 7 18
13 Borac (M) 15 5 2 8 17
14 Hajduk (V) 15 4 4 7 16
15 Borac (K) 15 4 2 9 14
16 LSK Laćarak 15 3 3 9 12
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu