XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Kordun - Budućnost (M) 0:4
2 23.08.2020 17:00 Budućnost (M) - Budućnost (P) 1:0
3 30.08.2020 17:00 Zadrugar - Budućnost (M) 0:4
4 06.09.2020 16:30 Budućnost (M) - SU Stanišić 1920 3:2
5 09.09.2020 16:30 Radnički 1918 - Budućnost (M) 2:0
6 13.09.2020 16:00 Budućnost (M) - BSK 4:0
7 19.09.2020 16:00 Tvrđava - Budućnost (M) 1:1
8 27.09.2020 15:30 ŽAK - Budućnost (M) 1:2
9 04.10.2020 15:30 Budućnost (M) - Polet 4:0
10 11.10.2020 15:00 Slavija - Budućnost (M) 2:0
11 18.10.2020 15:00 Budućnost (M) - Kulpin 7:1
12 21.10.2020 15:00 Maglić - Budućnost (M) 2:2
13 25.10.2020 14:00 Budućnost (M) - Borac (BG) 1:0
14 01.11.2020 13:30 Omladinac - Budućnost (M) 2:2
15 08.11.2020 13:00 Budućnost (M) - Rusin 2:0
16 15.11.2020 13:00 Budućnost (G) - Budućnost (M) 0:0
17 22.11.2020 13:00 Budućnost (M) - Borac 46 2:0
18 07.03.2021 14:30 Budućnost (M) - Kordun 2:2
19 14.03.2021 14:30 Budućnost (P) - Budućnost (M) 0:0
20 21.03.2021 15:00 Budućnost (M) - Zadrugar 2:2
21 28.03.2021 15:00 SU Stanišić 1920 - Budućnost (M) 1:1
22 04.04.2021 16:00 Budućnost (M) - Radnički 1918 5:0
23 11.04.2021 16:00 BSK - Budućnost (M) 0:0
24 18.04.2021 16:30 Budućnost (M) - Tvrđava 0:1
25 25.04.2021 16:30 Budućnost (M) - ŽAK 0:1
26 01.05.2021 16:30 Polet - Budućnost (M) 0:0
27 05.05.2021 17:00 Budućnost (M) - Slavija 4:0
28 09.05.2021 17:00 Kulpin - Budućnost (M) 2:2
29 12.05.2021 17:00 Budućnost (M) - Maglić 3:0
30 15.05.2021 17:00 Borac (BG) - Budućnost (M) 3:2
31 23.05.2021 17:00 Budućnost (M) - Omladinac 2:0
32 30.05.2021 17:30 Rusin - Budućnost (M) 1:0
33 06.06.2021 17:30 Budućnost (M) - Budućnost (G) 1:2
34 13.06.2021 17:30 Borac 46 - Budućnost (M) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" SU Stanišić 1920 34 25 3 6 78
2 Baraž Budućnost (P) 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (M) 34 15 11 8 56
4 Prelazi u ligu višeg ranga ŽAK 34 15 5 14 50
5 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (G) 34 14 8 12 50
6 Prelazi u ligu višeg ranga Kordun 34 15 5 14 50
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 46 34 15 5 14 50
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1918 34 15 5 14 50
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rusin 34 15 4 15 49
10 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (BG) 34 14 7 13 49
11 Prelazi u ligu višeg ranga Polet 34 15 3 16 48
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Slavija 34 14 4 16 46
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Kulpin 34 14 4 16 46
14 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Omladinac (-1) 34 12 8 14 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Tvrđava 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Zadrugar 34 11 7 16 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac BSK 34 10 9 15 39
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Maglić 34 4 4 26 16
M. Milanović i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu