XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Budućnost (G) - Slavija 0:1
2 23.08.2020 17:00 Kulpin - Budućnost (G) 1:4
3 30.08.2020 17:00 Budućnost (G) - Maglić 3:5
4 05.09.2020 16:30 Borac (BG) - Budućnost (G) 3:1
5 09.09.2020 16:30 Budućnost (G) - Omladinac 5:2
6 13.09.2020 16:00 Rusin - Budućnost (G) 4:1
7 20.09.2020 16:00 Budućnost (G) - ŽAK 3:1
8 27.09.2020 15:30 Budućnost (G) - Borac 46 3:3
9 04.10.2020 15:30 Kordun - Budućnost (G) 1:1
10 11.10.2020 15:00 Budućnost (G) - Budućnost (P) 1:3
11 18.10.2020 15:00 Zadrugar - Budućnost (G) 1:1
12 21.10.2020 15:00 Budućnost (G) - Stanišić 1920 2:4
13 25.10.2020 14:00 Radnički 1918 - Budućnost (G) 2:2
14 01.11.2020 13:30 Budućnost (G) - BSK 1:1
15 07.11.2020 13:00 Tvrđava - Budućnost (G) 1:2
16 15.11.2020 13:00 Budućnost (G) - Budućnost (M) 0:0
17 21.11.2020 13:00 Polet - Budućnost (G) 4:1
18 07.03.2021 14:30 Slavija - Budućnost (G) 0:0
19 14.03.2021 14:30 Budućnost (G) - Kulpin 2:1
20 21.03.2021 15:00 Maglić - Budućnost (G) 0:1
21 28.03.2021 15:00 Budućnost (G) - Borac (BG) 3:1
22 04.04.2021 16:00 Omladinac - Budućnost (G) 2:1
23 11.04.2021 16:00 Budućnost (G) - Rusin 3:0
24 17.04.2021 16:30 ŽAK - Budućnost (G) 5:0
25 25.04.2021 16:30 Borac 46 - Budućnost (G) 3:1
26 02.05.2021 16:30 Budućnost (G) - Kordun 2:0
27 05.05.2021 17:00 Budućnost (P) - Budućnost (G) 2:4
28 09.05.2021 17:00 Budućnost (G) - Zadrugar 3:1
29 12.05.2021 17:00 Stanišić 1920 - Budućnost (G) 4:0
30 16.05.2021 17:00 Budućnost (G) - Radnički 1918 2:0
31 23.05.2021 17:00 BSK - Budućnost (G) 0:0
32 30.05.2021 17:30 Budućnost (G) - Tvrđava 1:2
33 06.06.2021 17:30 Budućnost (M) - Budućnost (G) 1:2
34 13.06.2021 17:30 Budućnost (G) - Polet 1:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Stanišić 1920 34 25 3 6 78
2 Baraž Budućnost (P) 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (M) 34 15 11 8 56
4 Prelazi u ligu višeg ranga ŽAK 34 15 5 14 50
5 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (G) 34 14 8 12 50
6 Prelazi u ligu višeg ranga Kordun 34 15 5 14 50
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 46 34 15 5 14 50
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1918 34 15 5 14 50
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rusin 34 15 4 15 49
10 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (BG) 34 14 7 13 49
11 Prelazi u ligu višeg ranga Polet 34 15 3 16 48
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Slavija 34 14 4 16 46
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Kulpin 34 14 4 16 46
14 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Omladinac (-1) 34 12 8 14 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Tvrđava 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Zadrugar 34 11 7 16 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) BSK 34 10 9 15 39
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Maglić 34 4 4 26 16
Lelke je kreirao novo takmičenje
PFS Subotica je kreirao novo takmičenje
Andrija95 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
Stefan Branežac je kreirao novo takmičenje
https://www.getnewreview.com