XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Integral - Mladost 0:2
2 23.08.2015 17:30 Krilaš - Integral 5:0
3 30.08.2015 17:00 Integral - Železničar 2:1
4 06.09.2015 16:30 Dizel - Integral 5:1
5 09.09.2015 16:30 Integral - Sloga (Ć) 1:1
6 12.09.2015 16:00 Đerdap - Integral 2:0
7 20.09.2015 16:00 Integral - Makce 2:4
8 27.09.2015 15:30 Napredak - Integral 3:1
9 04.10.2015 15:30 Integral - Mlava 2:0
10 07.10.2015 15:00 Budućnost - Integral 1:0
11 11.10.2015 14:30 Integral - Borac 0:3
12 17.10.2015 14:30 Polet - Integral 3:0
13 25.10.2015 13:30 Integral - Rudar 0:2
14 01.11.2015 13:30 Petar Dobrnjac - Integral 3:0
15 04.11.2015 13:30 Integral - Trgovački 3:3
16 08.11.2015 13:30 Integral - Sloga (B) 2:1
17 15.11.2015 13:00 Vojvoda Milenko - Integral 4:0
18 20.03.2016 14:30 Mladost - Integral 1:0
19 27.03.2016 14:30 Integral - Krilaš 1:2
20 03.04.2016 15:30 Železničar - Integral 7:1
21 10.04.2016 15:30 Integral - Dizel 1:2
22 13.04.2016 15:30 Sloga (Ć) - Integral 5:0
23 17.04.2016 16:00 Integral - Đerdap 0:3
24 24.04.2016 16:00 Makce - Integral 5:1
25 30.04.2016 16:00 Integral - Napredak 1:2
26 08.05.2016 16:30 Mlava - Integral 7:1
27 11.05.2016 16:30 Integral - Budućnost 0:3
28 15.05.2016 16:30 Borac - Integral 4:1
29 22.05.2016 17:00 Integral - Polet 1:2
30 29.05.2016 17:00 Rudar - Integral 6:0
31 05.06.2016 17:30 Integral - Petar Dobrnjac 1:4
32 08.06.2016 17:30 Trgovački - Integral 4:0
33 12.06.2016 17:30 Sloga (B) - Integral 3:0
34 19.06.2016 17:30 Integral - Vojvoda Milenko 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Petar Dobrnjac 34 22 4 8 70
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" Borac 34 18 4 12 58
3 Sloga (B) 34 18 4 12 58
4 Napredak 34 17 4 13 55
5 Rudar 34 16 6 12 54
6 Budućnost 34 16 5 13 53
7 Mlava 34 16 5 13 53
8 Trgovački 34 16 5 13 53
9 Polet 34 17 2 15 53
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Požarevac Vojvoda Milenko 34 16 5 13 53
11 Đerdap 34 16 4 14 52
12 Krilaš 34 15 7 12 52
13 Mladost 34 15 5 14 50
14 Makce 34 14 7 13 49
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Dizel 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Železničar (-1) 34 9 7 18 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Sloga (Ć) 34 7 4 23 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Integral (-1) 34 3 2 29 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu