XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Napredak - Trgovački 3:1
2 23.08.2015 17:30 Napredak - Mlava 0:1
3 30.08.2015 17:00 Budućnost - Napredak 1:2
4 06.09.2015 16:30 Napredak - Borac 2:1
5 09.09.2015 16:30 Polet - Napredak 1:0
6 13.09.2015 16:00 Napredak - Rudar 2:1
7 20.09.2015 16:00 Petar Dobrnjac - Napredak 3:1
8 27.09.2015 15:30 Napredak - Integral 3:1
9 04.10.2015 15:30 Sloga (B) - Napredak 2:1
10 07.10.2015 15:00 Napredak - Vojvoda Milenko 1:1
11 11.10.2015 14:30 Mladost - Napredak 1:0
12 18.10.2015 14:30 Napredak - Krilaš 2:0
13 25.10.2015 13:30 Železničar - Napredak 1:0
14 01.11.2015 13:30 Napredak - Dizel 1:0
15 04.11.2015 13:30 Sloga (Ć) - Napredak 0:0
16 08.11.2015 13:30 Napredak - Đerdap 2:0
17 15.11.2015 13:00 Makce - Napredak 2:2
18 20.03.2016 14:30 Trgovački - Napredak 0:0
19 27.03.2016 14:30 Mlava - Napredak 0:2
20 03.04.2016 15:30 Napredak - Budućnost 2:1
21 10.04.2016 15:30 Borac - Napredak 2:0
22 13.04.2016 15:30 Napredak - Polet 2:0
23 17.04.2016 16:00 Rudar - Napredak 2:1
24 24.04.2016 16:00 Napredak - Petar Dobrnjac 1:2
25 30.04.2016 16:00 Integral - Napredak 1:2
26 08.05.2016 16:30 Napredak - Sloga (B) 4:3
27 11.05.2016 16:30 Vojvoda Milenko - Napredak 4:2
28 15.05.2016 16:30 Napredak - Mladost 1:0
29 22.05.2016 17:00 Krilaš - Napredak 1:0
30 29.05.2016 17:00 Napredak - Železničar 5:1
31 05.06.2016 17:30 Dizel - Napredak 3:1
32 08.06.2016 17:30 Napredak - Sloga (Ć) 5:0
33 12.06.2016 17:30 Đerdap - Napredak 3:2
34 19.06.2016 17:30 Napredak - Makce 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Petar Dobrnjac 34 22 4 8 70
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" Borac 34 18 4 12 58
3 Sloga (B) 34 18 4 12 58
4 Napredak 34 17 4 13 55
5 Rudar 34 16 6 12 54
6 Budućnost 34 16 5 13 53
7 Mlava 34 16 5 13 53
8 Trgovački 34 16 5 13 53
9 Polet 34 17 2 15 53
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Požarevac Vojvoda Milenko 34 16 5 13 53
11 Đerdap 34 16 4 14 52
12 Krilaš 34 15 7 12 52
13 Mladost 34 15 5 14 50
14 Makce 34 14 7 13 49
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Dizel 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Železničar (-1) 34 9 7 18 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Sloga (Ć) 34 7 4 23 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Integral (-1) 34 3 2 29 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu