XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Proleter Mihajlovac - Budućnost Krušik 2014 2:2
2 24.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Mačva 1929 2:0
3 28.08.2019 19:00 Borac 1926 - Budućnost Krušik 2014 2:0
4 31.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Sloga (P) 2:2
5 07.09.2019 16:00 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 0:0
6 11.09.2019 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Sloga (K) 2:0
7 14.09.2019 15:30 Tutin - Budućnost Krušik 2014 1:1
8 21.09.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Sušica 1:0
9 28.09.2019 15:00 Mokra Gora - Budućnost Krušik 2014 0:3
10 05.10.2019 15:00 Budućnost Krušik 2014 - Trepča 1:0
11 12.10.2019 14:30 Takovo - Budućnost Krušik 2014 2:1
12 19.10.2019 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Jošanica 2:0
13 27.10.2019 13:30 RSK - Budućnost Krušik 2014 0:2
14 02.11.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 - Sloga 33 1:2
15 09.11.2019 13:00 Jedinstvo - Budućnost Krušik 2014 0:1
16 16.11.2019 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Mladi radnik 1926 1:0
17 23.11.2019 13:00 Loznica - Budućnost Krušik 2014 1:1
18 Budućnost Krušik 2014 - Proleter Mihajlovac
19 Mačva 1929 - Budućnost Krušik 2014
20 Budućnost Krušik 2014 - Borac 1926
21 Sloga (P) - Budućnost Krušik 2014
22 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A)
23 Sloga (K) - Budućnost Krušik 2014
24 Budućnost Krušik 2014 - Tutin
25 Sušica - Budućnost Krušik 2014
26 Budućnost Krušik 2014 - Mokra Gora
27 Trepča - Budućnost Krušik 2014
28 Budućnost Krušik 2014 - Takovo
29 Jošanica - Budućnost Krušik 2014
30 Budućnost Krušik 2014 - RSK
31 Sloga 33 - Budućnost Krušik 2014
32 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo
33 Mladi radnik 1926 - Budućnost Krušik 2014
34 Budućnost Krušik 2014 - Loznica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 1926 17 15 1 1 46
2 Jedinstvo 17 11 1 5 34
3 Budućnost Krušik 2014 17 9 5 3 32
4 Loznica 17 9 4 4 31
5 Sloga (P) 17 9 3 5 30
6 Sloga 33 17 9 2 6 29
7 Tutin 17 8 4 5 28
8 Sušica 17 8 2 7 26
9 Jošanica (-1) 17 7 4 6 24
10 Trepča 17 6 5 6 23
11 Takovo 17 6 1 10 19
12 Sloga (K) 17 5 3 9 18
13 Proleter Mihajlovac 17 5 2 10 17
14 Mladi radnik 1926 17 4 5 8 17
15 RSK 17 5 2 10 17
16 Mačva 1929 17 3 4 10 13
17 Šumadija (A) 17 3 4 10 13
18 Mokra Gora 17 3 4 10 13
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu