XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2015 17:30 BSK - Prvi srpski ustanak 2:0
2 30.08.2015 16:30 Prvi srpski ustanak - Junkovac 1:1
3 06.09.2015 16:30 Borac - Prvi srpski ustanak 3:0
4 13.09.2015 16:00 Prvi srpski ustanak - ŽSK 2:1
5 16.09.2015 16:00 Pobeda - Prvi srpski ustanak 1:2
6 20.09.2015 16:00 Prvi srpski ustanak - Banja 2:0
7 27.09.2015 15:30 Trnava - Prvi srpski ustanak 1:3
8 04.10.2015 15:30 Prvi srpski ustanak - Šumadinac 2:1
9 11.10.2015 10:00 Šumadija - Prvi srpski ustanak 3:1
10 18.10.2015 14:30 Prvi srpski ustanak - Šatornja 1:1
11 24.10.2015 13:30 Karađorđe - Prvi srpski ustanak 1:0
12 01.11.2015 13:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 5:1
13 08.11.2015 13:30 Prvi srpski ustanak - Vitlina-Bokanja 5:2
14 15.11.2015 13:00 Vinča - Prvi srpski ustanak 3:1
15 22.11.2015 13:00 Prvi srpski ustanak - Lepenica 1:0
16 20.03.2016 14:30 Prvi srpski ustanak - BSK 0:0
17 27.03.2016 14:30 Junkovac - Prvi srpski ustanak 1:1
18 03.04.2016 15:30 Prvi srpski ustanak - Borac 2:3
19 10.04.2016 15:30 ŽSK - Prvi srpski ustanak 2:0
20 13.04.2016 16:00 Prvi srpski ustanak - Pobeda 3:0
21 17.04.2016 16:00 Banja - Prvi srpski ustanak 2:1
22 24.04.2016 16:00 Prvi srpski ustanak - Trnava 3:1
23 30.04.2016 16:00 Šumadinac - Prvi srpski ustanak 1:2
24 08.05.2016 16:30 Prvi srpski ustanak - Šumadija 0:2
25 15.05.2016 16:30 Šatornja - Prvi srpski ustanak 2:0
26 22.05.2016 17:00 Prvi srpski ustanak - Karađorđe 4:0
27 29.05.2016 17:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 2:3
28 05.06.2016 10:00 Vitlina-Bokanja - Prvi srpski ustanak 2:3
29 12.06.2016 17:30 Prvi srpski ustanak - Vinča 3:1
30 19.06.2016 17:30 Lepenica - Prvi srpski ustanak 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 30 19 4 7 61
2 Borac (-1) 30 18 3 9 56
3 BSK 30 17 3 10 54
4 ŽSK 30 17 2 11 53
5 Šumadinac (-2) 30 15 3 12 46
6 Aranđelovac 30 14 4 12 46
7 Banja 30 14 2 14 44
8 Prvi srpski ustanak 30 13 4 13 43
9 Junkovac 30 13 3 14 42
10 Trnava 30 13 3 14 42
11 Vinča 30 14 0 16 42
12 Vitlina-Bokanja 30 13 2 15 41
13 Šatornja 30 12 4 14 40
14 Klub se ugasio Lepenica 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Pobeda 30 9 4 17 31
16 Klub se ugasio Karađorđe (-1) 30 4 4 22 15
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu