XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:30 Ćava - Zastava 2:0
2 27.08.2017 17:30 Budućnost - Ćava 3:0
3 02.09.2017 17:00 Ćava - Korićani 0:0
4 10.09.2017 17:00 Kolonija - Ćava 1:0
5 13.09.2017 17:00 Ćava - Kutlovo 1:1
6 17.09.2017 16:30 Šumadinac (KG) - Ćava 3:1
7 23.09.2017 16:30 Ćava - Vodojaža 1:4
8 01.10.2017 16:00 Borac (D) - Ćava 1:0
9 07.10.2017 16:00 Ćava - Srbija 1:2
10 15.10.2017 15:00 Erdoglija 1931 - Ćava 2:0
11 21.10.2017 15:00 Ćava - Sloga (D) 1:0
12 04.11.2017 14:00 Jadran - Ćava 4:1
13 11.11.2017 14:00 Ćava - Jedinstvo 1:0
14 19.11.2017 13:00 Sloboda - Ćava 4:0
15 25.11.2017 13:00 Ćava - Partizan 2:2
16 02.12.2017 13:00 Ćava - Šumadija 1934 4:2
17 10.12.2017 13:00 Mladost - Ćava 2:2
18 11.03.2018 15:00 Zastava - Ćava 1:0
19 17.03.2018 15:00 Ćava - Budućnost 1:1
20 11.04.2018 16:00 Korićani - Ćava 2:3
21 31.03.2018 16:00 Ćava - Kolonija 1:2
22 04.04.2018 16:00 Kutlovo - Ćava 4:2
23 07.04.2018 16:00 Ćava - Šumadinac (KG) 2:1
24 15.04.2018 16:30 Vodojaža - Ćava 2:1
25 21.04.2018 16:30 Ćava - Borac (D) 1:3
26 29.04.2018 16:30 Srbija - Ćava 4:1
27 02.05.2018 17:00 Ćava - Erdoglija 1931 1:4
28 06.05.2018 17:00 Sloga (D) - Ćava 3:1
29 12.05.2018 17:00 Ćava - Jadran 0:1
30 19.05.2018 17:00 Jedinstvo - Ćava 3:1
31 26.05.2018 17:00 Ćava - Sloboda 2:1
32 30.05.2018 17:00 Partizan - Ćava 0:3
33 02.06.2018 17:30 Šumadija 1934 - Ćava 4:2
34 10.06.2018 17:30 Ćava - Mladost 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Vodojaža 34 29 2 3 89
2 Baraž Srbija 34 27 2 5 83
3 Budućnost 34 19 3 12 60
4 Mladost 34 19 3 12 60
5 Sloga (D) 34 15 5 14 50
6 Šumadija 1934 34 13 8 13 47
7 Korićani 34 14 5 15 47
8 Borac (D) 34 12 9 13 45
9 Erdoglija 1931 34 13 6 15 45
10 Jedinstvo 34 14 3 17 45
11 Kutlovo 34 13 4 17 43
12 Sloboda 34 13 2 19 41
13 Šumadinac (KG) 34 12 5 17 41
14 Jadran 34 10 10 14 40
15 Partizan 34 10 8 16 38
16 Zastava 34 11 4 19 37
17 Kolonija 34 11 2 21 35
18 Ćava 34 8 5 21 29
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu