XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:30 Šumadija (A) - Sloga (P) 0:1
2 22.08.2020 17:00 Trepča - Šumadija (A) 4:1
3 29.08.2020 16:30 Šumadija (A) - Sušica 0:3
4 05.09.2020 16:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 4:1
5 12.09.2020 16:00 Šumadija (A) - GFK Sloboda 1:2
6 16.09.2020 16:00 Sloga 33 - Šumadija (A) 1:0
7 19.09.2020 15:30 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 3:0
8 26.09.2020 15:30 Tutin - Šumadija (A) 2:0
9 03.10.2020 15:00 Šumadija (A) - Takovo 1:4
10 11.10.2020 15:00 Bane 1931 - Šumadija (A) 1:1
11 14.10.2020 14:30 Šumadija (A) - Smederevo 1924 0:0
12 18.10.2020 14:30 Železničar (L) - Šumadija (A) 1:1
13 24.10.2020 13:30 Šumadija (A) - Jedinstvo 1:2
14 31.10.2020 13:30 Šumadija (A) - Budućnost (A) 1:2
15 07.11.2020 13:00 Mačva 1929 - Šumadija (A) 4:1
16 14.11.2020 13:00 Šumadija (A) - Gruža 3:2
17 22.11.2020 13:00 Jošanica - Šumadija (A) 5:0
18 06.03.2021 14:00 Sloga (P) - Šumadija (A) 3:0
19 13.03.2021 14:30 Šumadija (A) - Trepča 0:2
20 21.03.2021 14:30 Sušica - Šumadija (A) 1:0
21 27.03.2021 15:30 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926 0:1
22 03.04.2021 15:30 GFK Sloboda - Šumadija (A) 2:0
23 14.04.2021 16:00 Šumadija (A) - Sloga 33 0:2
24 10.04.2021 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A) 6:0
25 17.04.2021 16:00 Šumadija (A) - Tutin 0:4
26 24.04.2021 16:00 Takovo - Šumadija (A) 2:2
27 28.04.2021 16:00 Šumadija (A) - Bane 1931 2:1
28 01.05.2021 16:30 Smederevo 1924 - Šumadija (A) 5:0
29 08.05.2021 16:30 Šumadija (A) - Železničar (L) 2:1
30 15.05.2021 17:00 Jedinstvo - Šumadija (A) 3:0
31 23.05.2021 17:00 Budućnost (A) - Šumadija (A) 4:2
32 26.05.2021 17:00 Šumadija (A) - Mačva 1929 1:2
33 30.05.2021 17:30 Gruža - Šumadija (A) 4:2
34 06.06.2021 17:30 Šumadija (A) - Jošanica 0:4
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Sloga (P) 34 23 9 2 78
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 34 21 5 8 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (A) 34 17 9 8 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Sloboda 34 17 6 11 57
5 Prelazi u ligu višeg ranga Trepča 34 14 13 7 55
6 Prelazi u ligu višeg ranga Smederevo 1924 34 15 8 11 53
7 Prelazi u ligu višeg ranga Sušica 34 14 10 10 52
8 Prelazi u ligu višeg ranga Takovo 34 12 14 8 50
9 Prelazi u ligu višeg ranga Mačva 1929 34 15 5 14 50
10 Prelazi u ligu višeg ranga Mladi radnik 1926 34 14 8 12 50
11 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga 33 34 14 7 13 49
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Tutin 34 14 6 14 48
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Budućnost Krušik 2014 34 13 8 13 47
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Jošanica 34 12 10 12 46
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar (L) 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Gruža 34 7 4 23 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Šumadija (A) 34 4 4 26 16
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Bane 1931 34 1 5 28 8