XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Loznica - Smederevo 1924 0:1
2 20.08.2016 17:00 Loznica - Zlatibor (Č) 2:1
3 27.08.2016 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Loznica 1:0
4 03.09.2016 16:30 Loznica - Polet (LJ) 0:2
5 11.09.2016 16:00 Mihajlovac 1934 - Loznica 0:0
6 17.09.2016 16:00 Loznica - Radnički 1923 1:1
7 24.09.2016 15:30 Šapine - Loznica 0:1
8 01.10.2016 15:30 Loznica - Železničar 2:0
9 08.10.2016 14:30 Mokra Gora - Loznica 0:1
10 15.10.2016 14:30 Loznica - FAP 0:0
11 22.10.2016 13:30 Sloga (P) - Loznica 2:1
12 29.10.2016 13:30 Loznica - Šumadija 1903 3:1
13 06.11.2016 13:30 Jošanica - Loznica 1:0
14 12.11.2016 13:00 Loznica - Karađorđe (T) 4:0
15 20.11.2016 11:00 Jedinstvo Putevi - Loznica 2:0
16 11.03.2017 14:00 Smederevo 1924 - Loznica 1:2
17 18.03.2017 14:30 Zlatibor (Č) - Loznica 1:0
18 25.03.2017 14:30 Loznica - Budućnost Krušik 2014 0:2
19 02.04.2017 15:30 Polet (LJ) - Loznica 1:0
20 08.04.2017 15:30 Loznica - Mihajlovac 1934 1:2
21 12.04.2017 15:30 Radnički 1923 - Loznica 3:1
22 15.04.2017 15:30 Loznica - Šapine 1:2
23 22.04.2017 16:00 Železničar - Loznica 2:1
24 29.04.2017 16:00 Loznica - Mokra Gora 0:1
25 06.05.2017 16:30 FAP - Loznica 3:3
26 13.05.2017 16:30 Loznica - Sloga (P) 3:2
27 17.05.2017 16:30 Šumadija 1903 - Loznica 1:1
28 21.05.2017 16:30 Loznica - Jošanica 3:2
29 28.05.2017 17:00 Karađorđe (T) - Loznica 3:3
30 04.06.2017 17:30 Loznica - Jedinstvo Putevi 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28
Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu