XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 15:30 Čukarički - Mladost (L) 2:0
2 08.08.2020 13:00 Mladost (L) - Radnički (N) 3:0
3 12.08.2020 17:30 Zemun - Mladost (L) 2:1
4 15.08.2020 13:00 Mladost (L) - Vojvodina 3:4
5 22.08.2020 17:30 Partizan - Mladost (L) 5:0
6 26.08.2020 13:00 Mladost (L) - Kiker 4:0
7 30.08.2020 13:30 Brodarac - Mladost (L) 1:2
8 06.09.2020 13:00 Mladost (L) - Napredak 0:1
9 13.09.2020 11:00 TSC - Mladost (L) 2:2
10 19.09.2020 11:00 Mladost (L) - Apolon 4 1:0
11 26.09.2020 13:30 Internacional - Mladost (L) 1:1
12 03.10.2020 14:00 Mladost (L) - Real Niš 2:0
13 11.10.2020 15:00 OFK Vršac - Mladost (L) 1:1
14 18.10.2020 14:00 Mladost (L) - Rad 5:2
15 24.10.2020 14:00 Teleoptik - Mladost (L) 0:1
16 28.10.2020 13:00 Mačva - Mladost (L) 3:1
17 31.10.2020 13:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:1
18 09.12.2020 14:00 RFK Grafičar - Mladost (L) 5:1
19 13.12.2020 12:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:2
20 22.11.2020 13:00 Mladost (L) - Čukarički 1:2
21 29.11.2020 13:30 Radnički (N) - Mladost (L) 1:3
22 05.12.2020 14:00 Mladost (L) - Zemun 0:0
23 07.03.2021 15:00 Vojvodina - Mladost (L) 3:1
24 13.03.2021 15:00 Mladost (L) - Partizan 1:3
25 21.03.2021 13:00 Kiker - Mladost (L) 2:0
26 28.03.2021 11:00 Mladost (L) - Brodarac 5:1
27 04.04.2021 13:00 Napredak - Mladost (L) 0:1
28 11.04.2021 11:00 Mladost (L) - TSC 4:1
29 14.04.2021 11:00 Apolon 4 - Mladost (L) 1:4
30 17.04.2021 13:00 Mladost (L) - Internacional 5:0
31 25.04.2021 15:00 Real Niš - Mladost (L) 1:0
32 28.04.2021 13:00 Mladost (L) - OFK Vršac 4:1
33 01.05.2021 13:30 Rad - Mladost (L) 2:1
34 05.05.2021 15:00 Mladost (L) - Teleoptik 4:0
35 09.05.2021 15:00 Mladost (L) - Mačva 2:0
36 15.05.2021 13:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:2
37 22.05.2021 13:30 Mladost (L) - RFK Grafičar 5:2
38 26.05.2021 13:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 6:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Å ampion Partizan 38 33 4 1 103
2 Vojvodina 38 30 5 3 95
3 Čukarički 38 29 4 5 91
4 Crvena zvezda 38 27 6 5 87
5 RFK Grafičar 38 20 6 12 66
6 Zemun 38 18 6 14 60
7 Brodarac 38 18 6 14 60
8 Mladost (L) 38 18 5 15 59
9 Kiker 38 15 9 14 54
10 Rad 38 16 5 17 53
11 Spartak ŽK 38 16 3 19 51
12 Teleoptik 38 13 7 18 46
13 Radnički (N) 38 13 4 21 43
14 Napredak 38 13 4 21 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" OFK Vršac 38 12 3 23 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" TSC 38 8 7 23 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Real Niš 38 8 6 24 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Apolon 4 38 8 5 25 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 7 5 26 26
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 38 5 6 27 21
Napad
2.5
10
5.0
8
4.0
7
5.0
5
4.8
2
5.0
2
Vezni red
2
1.0
1
Vezni red
1
Odbrana
1