XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Mladost (NS) - Feniks 1995 0:0
2 22.08.2020 17:00 Radnički (Zr) - Mladost (NS) 1:4
3 26.08.2020 17:00 Mladost (NS) - Bečej 1918 3:0
4 30.08.2020 16:30 Jedinstvo (SP) - Mladost (NS) 2:0
5 05.09.2020 16:30 Mladost (NS) - Radnički 1912 1:0
6 12.09.2020 16:00 Kozara - Mladost (NS) 0:3
7 16.09.2020 16:00 Mladost (NS) - Vojvodina 1928 4:0
8 19.09.2020 16:00 OFK Stari Grad - Mladost (NS) 0:1
9 26.09.2020 15:30 Mladost (NS) - Omladinac 1:0
10 03.10.2020 15:30 OFK Vršac - Mladost (NS) 1:1
11 07.10.2020 15:30 Mladost (NS) - Bačka 1901 4:2
12 10.10.2020 15:00 Hajduk 1912 - Mladost (NS) 2:3
13 17.10.2020 15:00 Mladost (NS) - Dunav 8:0
14 24.10.2020 14:00 Sloga (Č) - Mladost (NS) 1:0
15 31.10.2020 14:00 Mladost (NS) - Sloboda 6:1
16 08.11.2020 13:00 Borac - Mladost (NS) 0:1
17 14.11.2020 13:00 Mladost (NS) - Dinamo 1945 4:1
18 22.11.2020 13:00 Tisa - Mladost (NS) 0:2
19 28.11.2020 13:00 Mladost (NS) - 1. Maj Ruma 2:0
20 06.03.2021 14:30 Feniks 1995 - Mladost (NS) 2:2
21 13.03.2021 14:30 Mladost (NS) - Radnički (Zr) 4:2
22 17.03.2021 15:00 Bečej 1918 - Mladost (NS) 0:2
23 20.03.2021 15:00 Mladost (NS) - Jedinstvo (SP) 4:2
24 27.03.2021 15:00 Radnički 1912 - Mladost (NS) 2:1
25 31.03.2021 16:00 Mladost (NS) - Kozara 3:1
26 04.04.2021 16:00 Vojvodina 1928 - Mladost (NS) 1:4
27 10.04.2021 16:00 Mladost (NS) - OFK Stari Grad 5:0
28 14.04.2021 16:00 Omladinac - Mladost (NS) 1:1
29 17.04.2021 16:30 Mladost (NS) - OFK Vršac 2:0
30 24.04.2021 16:30 Bačka 1901 - Mladost (NS)
31 28.04.2021 16:30 Mladost (NS) - Hajduk 1912
32 02.05.2021 16:30 Dunav - Mladost (NS)
33 08.05.2021 17:00 Mladost (NS) - Sloga (Č)
34 15.05.2021 17:00 Sloboda - Mladost (NS)
35 19.05.2021 17:00 Mladost (NS) - Borac
36 22.05.2021 17:00 Dinamo 1945 - Mladost (NS)
37 29.05.2021 17:30 Mladost (NS) - Tisa
38 05.06.2021 17:30 1. Maj Ruma - Mladost (NS)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 29 22 4 3 70
2 Radnički 1912 29 17 7 5 58
3 OFK Vršac 29 17 6 6 57
4 Bečej 1918 29 15 4 10 49
5 Borac 28 15 3 10 48
6 1. Maj Ruma 29 12 10 7 46
7 Omladinac 29 11 12 6 45
8 Tisa 28 13 5 10 44
9 Feniks 1995 29 12 8 9 44
10 Radnički (Zr) 29 12 7 10 43
11 Dinamo 1945 29 13 3 13 42
12 Hajduk 1912 29 12 5 12 41
13 OFK Stari Grad 29 11 6 12 39
14 Jedinstvo (SP) 29 9 10 10 37
15 Sloga (Č) 29 7 7 15 28
16 Bačka 1901 28 7 5 16 26
17 Kozara 29 7 4 18 25
18 Sloboda 29 6 7 16 25
19 Dunav 28 5 6 17 21
20 Vojvodina 1928 29 2 7 20 13
1234456515151515 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
1234456515151515 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Licmi je podelio utakmicu
Licmi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nedzad i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Johnny88 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu