XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Mladost (NS) - Feniks 1995 0:0
2 22.08.2020 17:00 Radnički (Zr) - Mladost (NS) 1:4
3 26.08.2020 17:00 Mladost (NS) - Bečej 1918 3:0
4 30.08.2020 16:30 Jedinstvo (SP) - Mladost (NS) 2:0
5 05.09.2020 16:30 Mladost (NS) - Radnički 1912 1:0
6 12.09.2020 16:00 Kozara - Mladost (NS) 0:3
7 16.09.2020 16:00 Mladost (NS) - Vojvodina 1928 4:0
8 19.09.2020 16:00 OFK Stari Grad - Mladost (NS) 0:1
9 26.09.2020 15:30 Mladost (NS) - Omladinac 1:0
10 03.10.2020 15:30 OFK Vršac - Mladost (NS) 1:1
11 07.10.2020 15:30 Mladost (NS) - Bačka 1901 4:2
12 10.10.2020 15:00 Hajduk 1912 - Mladost (NS) 2:3
13 17.10.2020 15:00 Mladost (NS) - Dunav 8:0
14 24.10.2020 14:00 Sloga (Č) - Mladost (NS) 1:0
15 31.10.2020 14:00 Mladost (NS) - Sloboda 6:1
16 08.11.2020 13:00 Borac - Mladost (NS) 0:1
17 14.11.2020 13:00 Mladost (NS) - Dinamo 1945 4:1
18 22.11.2020 13:00 Tisa - Mladost (NS) 0:2
19 28.11.2020 13:00 Mladost (NS) - 1. Maj Ruma 2:0
20 06.03.2021 14:30 Feniks 1995 - Mladost (NS)
21 13.03.2021 14:30 Mladost (NS) - Radnički (Zr)
22 17.03.2021 15:00 Bečej 1918 - Mladost (NS)
23 20.03.2021 15:00 Mladost (NS) - Jedinstvo (SP)
24 27.03.2021 15:00 Radnički 1912 - Mladost (NS)
25 31.03.2021 16:00 Mladost (NS) - Kozara
26 04.04.2021 16:00 Vojvodina 1928 - Mladost (NS)
27 10.04.2021 16:00 Mladost (NS) - OFK Stari Grad
28 14.04.2021 16:00 Omladinac - Mladost (NS)
29 17.04.2021 16:30 Mladost (NS) - OFK Vršac
30 24.04.2021 16:30 Bačka 1901 - Mladost (NS)
31 28.04.2021 16:30 Mladost (NS) - Hajduk 1912
32 02.05.2021 16:30 Dunav - Mladost (NS)
33 08.05.2021 17:00 Mladost (NS) - Sloga (Č)
34 15.05.2021 17:00 Sloboda - Mladost (NS)
35 19.05.2021 17:00 Mladost (NS) - Borac
36 22.05.2021 17:00 Dinamo 1945 - Mladost (NS)
37 29.05.2021 17:30 Mladost (NS) - Tisa
38 05.06.2021 17:30 1. Maj Ruma - Mladost (NS)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 19 15 2 2 47
2 Radnički 1912 19 10 6 3 36
3 OFK Vršac 19 10 6 3 36
4 Dinamo 1945 19 10 3 6 33
5 Tisa 19 9 4 6 31
6 Radnički (Zr) 19 9 4 6 31
7 1. Maj Ruma 19 7 8 4 29
8 Jedinstvo (SP) 19 7 7 5 28
9 OFK Stari Grad 19 9 1 9 28
10 Borac 19 9 1 9 28
11 Bečej 1918 19 8 3 8 27
12 Feniks 1995 19 8 3 8 27
13 Omladinac 19 6 8 5 26
14 Hajduk 1912 19 7 4 8 25
15 Sloga (Č) 19 7 4 8 25
16 Bačka 1901 19 6 4 9 22
17 Kozara 19 6 3 10 21
18 Sloboda 19 2 5 12 11
19 Dunav 19 2 4 13 10
20 Vojvodina 1928 19 1 4 14 7