XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Hajduk 1912 - OFK Stari Grad 1:0
2 22.08.2020 17:00 OFK Stari Grad - Dunav 3:0
3 26.08.2020 17:00 Sloga (Č) - OFK Stari Grad 0:3
4 29.08.2020 16:30 OFK Stari Grad - Sloboda 1:0
5 06.09.2020 16:30 Borac - OFK Stari Grad 1:0
6 12.09.2020 16:00 OFK Stari Grad - Dinamo 1945 2:0
7 16.09.2020 16:00 Tisa - OFK Stari Grad 3:0
8 19.09.2020 16:00 OFK Stari Grad - Mladost (NS) 0:1
9 26.09.2020 15:30 Feniks 1995 - OFK Stari Grad 1:0
10 03.10.2020 15:30 OFK Stari Grad - Radnički (Zr) 4:0
11 07.10.2020 15:30 Bečej 1918 - OFK Stari Grad 3:2
12 10.10.2020 15:00 OFK Stari Grad - Jedinstvo (SP) 0:1
13 17.10.2020 15:00 Radnički 1912 - OFK Stari Grad 4:0
14 24.10.2020 14:00 OFK Stari Grad - Kozara 4:0
15 01.11.2020 14:00 Vojvodina 1928 - OFK Stari Grad 1:2
16 07.11.2020 13:00 1. Maj Ruma - OFK Stari Grad 0:0
17 14.11.2020 13:00 OFK Stari Grad - Omladinac 1:0
18 21.11.2020 13:00 OFK Vršac - OFK Stari Grad 3:0
19 28.11.2020 13:00 OFK Stari Grad - Bačka 1901 3:0
20 06.03.2021 14:30 OFK Stari Grad - Hajduk 1912 0:1
21 14.03.2021 14:30 Dunav - OFK Stari Grad 0:0
22 17.03.2021 15:00 OFK Stari Grad - Sloga (Č) 2:1
23 20.03.2021 15:00 Sloboda - OFK Stari Grad 1:1
24 27.03.2021 15:00 OFK Stari Grad - Borac 1:1
25 31.03.2021 16:00 Dinamo 1945 - OFK Stari Grad 1:2
26 03.04.2021 16:00 OFK Stari Grad - Tisa 0:1
27 10.04.2021 16:00 Mladost (NS) - OFK Stari Grad
28 14.04.2021 16:00 OFK Stari Grad - Feniks 1995
29 17.04.2021 16:30 Radnički (Zr) - OFK Stari Grad
30 24.04.2021 16:30 OFK Stari Grad - Bečej 1918
31 28.04.2021 16:30 Jedinstvo (SP) - OFK Stari Grad
32 01.05.2021 16:30 OFK Stari Grad - Radnički 1912
33 08.05.2021 17:00 Kozara - OFK Stari Grad
34 15.05.2021 17:00 OFK Stari Grad - Vojvodina 1928
35 19.05.2021 17:00 OFK Stari Grad - 1. Maj Ruma
36 22.05.2021 17:00 Omladinac - OFK Stari Grad
37 29.05.2021 17:30 OFK Stari Grad - OFK Vršac
38 05.06.2021 17:30 Bačka 1901 - OFK Stari Grad
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 26 20 3 3 63
2 Radnički 1912 26 15 7 4 52
3 OFK Vršac 26 15 6 5 51
4 Tisa 26 13 5 8 44
5 1. Maj Ruma 26 11 9 6 42
6 Borac 26 13 3 10 42
7 Omladinac 26 10 11 5 41
8 Bečej 1918 26 12 4 10 40
9 Feniks 1995 26 11 6 9 39
10 Dinamo 1945 26 12 3 11 39
11 Hajduk 1912 26 11 5 10 38
12 OFK Stari Grad 26 11 4 11 37
13 Radnički (Zr) 26 10 6 10 36
14 Jedinstvo (SP) 26 8 9 9 33
15 Sloga (Č) 26 7 7 12 28
16 Bačka 1901 26 7 5 14 26
17 Kozara 26 7 4 15 25
18 Dunav 26 4 6 16 18
19 Sloboda 26 3 7 16 16
20 Vojvodina 1928 26 2 6 18 12
Rista je tipovao utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Prlee i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Srki111 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu